Има ли мами над 35г, които бебеправят? Малко да си дадем кураж!-Тема 18

  • 11 094
  • 376
  •   1
Отговори
# 330
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Каритас честит ти рожденник!
Да ти е жив и здрав и много да се слушкате и обичкате! Другите неща сами ще си дойдат.
 smile3525

# 331
  • Мнения: 1 152
Каритасче  Hug да ти е жив и здрав рожденикът. Да върви ръка за ръка със своето щастие и скоро на покривчето ви да кацне щъркелчето.

Дани Hug, честита ти снахичка-сестричка. Радвам се, че неприятните преживявания са изместени от една чудна новина.
Сватба, е-е-ех, сватба. Сега в Плевен, а наскоро ще очакваме и в други градове Mr. Green Квази Hug, ти по-добре не се разсънвай- я виж какви хубави мисли ти минават, докато си в полусънно състояние Crazy

Аз днес ще трябва да се добера до доки, че карантинния ни период приключи и ще трябва да решаваме какво ще правим оттук нататък  newsm78

Прекрасен и усмихнат да е денят ви  Hug

# 332
  • София
  • Мнения: 5 569
Добро утро, банда!  Hug

Ей, да ви кажа такова ми е едно усмихнато още от снощи настоението!  Simple Smile Много ми беше приятно да се видим с Ленката, Кари, Милето, Зазинка, Скинчето и МарпенHug Мацки, страхотни сте!   bouquet

Наистина сме се събрали очарователна групичка от хора тук. Просто знам, че всички ще успеем! Толкова сме готини, че го заслужаваме!  Praynig Praynig Praynig

Кари, ЧРД на твоя мъж. Да ти е жив и здрав и много да те обича, да сте много щастливи заедно, а съвсем скоро да станете и родители!   bouquet

Данито, честита бъдеща снаха.   bouquet   Не го разбрах много добре това с шапката и срамуването, но предполагам просто означава голямо вълнение във връзка с предстоящото събитие.  hahaha Супер! Нещата трябва да започват с голяма тръпка, това е чудесен знак!  Hug

Квази, Квази, то ако ти не знаеш кога ще стане това с предложението, то тогава никой не знае...  Joy hahaha Joy  Аз ти удрям едно приятелско рамо, имаш силната ми морална подкрепа!  Hug Heart Eyes Hug

Прекрасен ден на всички!   bouquet

# 333
  • Мнения: 189
Каритас, newsm51 bdbaloni baloni да ти е жив и здрав рожденика, сбъднати мечти и много, много любов и щастие..... От тортата си взех едно голяяяяяямо парче, защото е любимата ми Heart Eyes Hug

Момичета вие сте страхотни  smile3501 за пръв път виждам такава торта от памперси.
Дани, радвам се за това, че брат ти си е намерил колата толкова бързо. Преди години и нашия микробус го откраднаха, но ни поискаха откуп  #2gunfire 8000 лв. и ни го върнаха. Както е казал Квази ..."Ще си имаш сестричка".... ЧЕСТИТО  bouquet
Марги, от сърце ти пожелавам да си имаш близначета newsm04 Hug.
Дуденце, успех мила с доки Hug.
Квази, смело напред  married не му мисли много Mr. Green
Ох, сега ви оставам, че малкия живна малко и сега се караме кой да седне пред компа Mr. Green. Пак леко се отървах ме от болестта, но таткото се разболя, а той е такова гевезе ooooh!.
Лек ден на всички  Hug bouquet

# 334
  • Мнения: 1 622
Привет, дружина!

Каритасче, много здраве и усмивки желая на твоето момче, а също така следващите дни по време на турнето да ви споходи много "творческо дръзновение"!  Mr. Green

Ееееех, Данито , тя вашата семейна история тези дни може да измести всеки един латиноамерикански (а вече и турски) сериал от челните позиции! Само така  newsm10 - "Всичко е добре, когато свършва добре" гласи една поговорка.

Квази, няма пък, и на мен ми харесва Йори!  smile3516 Предлагам ти дуел, тип "женски бой" - да се хванем за косите!  Joy  hahaha И тъй като това няма как да стане, просто щото ги нямаме, аз като един истински Маргаритков Пингвин благородно ще махна с плавник, ще кажа "Влачи!" и ще си заплюя лигавчето, като си го скатая над краката, скрит под корема с пингвинската мас и пух!

Залитането на Паполино към безопасните игли пък направо ме хвърли в публиката!

Как се събрахме всичките такива шматки, просто умът ми не може да го побере!  Mr. Green  Hug   bouquet

# 335
  • Мнения: 1 485
Добър ден! Grinning
Каритасче,честит ти рожденник-да е жив и здрав и много да те слушка!!! Tada
Лени,тортата от памперси е уникална!Наистина тук момичетата са невероятни! Laughing
Остава в най-скоро време и притежателят и да се появи и всичко ще е наред! Peace
Хайде лек и спокоен ден от мен(нас Mr. Green)! Peace

# 336
  • Мнения: 2 617
Много ви благодаря на всички за прекрасните пожелания! Heart Eyes

Лени наистина не е влизала от снощи във форума... newsm78

Марги, Квази, не се карайте - не знам дали забелязахте, ама и на лигавника има магаренце. Wink Hug

# 337
  • Мнения: 359


Лени наистина не е влизала от снощи във форума... newsm78


Ми ...колко му е да има радост  Party - в отчетната е писала, че е на преглед днес след 9.45, така че ... може и да не се върне днес, а направо вдругиден - двама   Mr. Green

# 338
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз понеже се ядосах на една колежка (правила там каквото правила, омазала положението, и сега вика: аман-заман, моля те, помагай. То по-добре още от начало аз да си го бях направила, че тя по принцип не ги разбира тия работи и вече за кой път така се случва аз да й оправям бакиите....  Close) и си викам я да влезна аз при моите другарчета, те ще ме разведрят. И наистина, като ви прочета, и ми става едно такова хубаво, леко, весело...  Heart Eyes
Дуди, чудесно, че ти е свършил този неприятен период. Дано докторът каже, че всичко е наред!  Peace
Мими, радвам се, че малчугана е оздравял. Само да не стане сега след таткото да дойде и твоя ред, но се надявам, че не е заразно.  Grinning

Аз с риск малко да поразбутам доброто настроение в темата, да споделя. Снощи като се прибрах, пред блока полицейска кола. На съседите от последния етаж им разбили апартамента. Тях ги нямало 10 дни и даже не е ясно кога точно е станало. А уж долу входната врата се заключва. Но то сега и майстори влизат-излизат (все още има съседи, които довършват и ремонтират), не може да се разчита на това. И сега се чудим дали да свързваме СОТ, или да сменяме входната врата. Сегашната е от строителя, метална, но.... както каза един съсед, рамката й е от почти ламарина, и всъщност крадците с лост успяват да я изкривят. Някой от вас има ли СОТ? За тези от София питам, имали ли сте инциденти, за колко време идва тяхната кола, ако писне алармата ....  Tired Ох, не знам. Пак стигаме май до там, да кажем: в каква държава живеем....  Rolling Eyes

# 339
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Зази, много неприятно. Ей, пуста му работа, все трябва да живеете на тръни в този нов блок. Аз те съветвам да си включиш СОТ, за да ти е мирна главата.

# 340
  • Мнения: 1 622
Марги, Квази, не се карайте - не знам дали забелязахте, ама и на лигавника има магаренце. Wink Hug

Ама разбира се - защо си мислиш, че така с лека ръка се отказах от Йори?  Joy

Изводът е - магаретата се привличат едно друго! (Квази, Маргаритка, Йори, Лигавото магаре...)  Mr. Green  hahaha

# 341
  • Мнения: 355
Eй какви сте готини тази сутрин! Дали е от бирата снощи  newsm78. Направо пукат мехурчета между редовете.
Кари, честито на твоя човек да ти е жив и здрав и скоро да стане татко   bouquet!Тортата-памперс е пожънала успех като гледам - страшни сте!
Зази, за съжаление няколко месеца след нанасянето има удар. Хората си изчакват да се нанесете и да се поотпуснете и да си съберете някой лев в къщи и бам! Нас поне така ни "огря". СОТ ти е вариант, но поне първите няколко месеца документи, пари и ценности - не в къщи докато ви няма. Ние бяхме с хубава врата и брава - бяха отворили без дори и да надраскат фурнира и бяха взели бравата за сувенир. Техниката не са я пипали, само злато, пари и паспорти - чисто и просто. Независимо от мерките, които ще вземете, пазете нещата, на които държите - такава ни е ситуацията.
Quasi, щом си се замислил за бяла рокля - ти си узрял за решението. Когато ти стане едно хубаво и романтично няма лошо да си спретнете и един Квазимодски купон за вас и приятелите.

# 342
  • Мнения: 355
Е няма начин да не вляза пак. Момичета, поздравления   bouquet, тортата е страхотна! Най-хубавата торта на света, да си знаете! И тази просто е първата - стягайте се! Оттук нататък само такива торти (и розови де) и двойни, и тройни. Много гушки на всички  Hug Hug Hug

# 343
  • Мнения: 7 263
Ей сега влизам - ходих на запис на тоновете - никакви признаци няма за радвижване в нашата двойка  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Направо не знам този младеж вече с какво да го прилъгвам. Сега му показвам тук каква красота е получил дано се трогне. Flutter Mr. Green

Ето линкче и за вас http://family.webshots.com/album/573675612aaAeVK, за малчо не знам, но батковците само го наобикалят и го оглеждат  Flutter Laughing Laughing

# 344
  • Мнения: 1 485
Ех,Лени, как само се надявах да има по оптимистични новини Tired,но.........и това ще стане!
Ти само имай търпение-съчувствам ти,знам как се чувстваш в тези жеги Sad
Дано е по скоро само!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт