Запек как да се справя

  • 1 195
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Хора кажете нещо ефикасно за запек, този проблем определено ме мъчи

# 1
  • Мнения: 2 005
Има едни билкови таблетки - Лакс. Действат добре на перисталтиката  Peace

# 2
  • Мнения: 1 311
Сутрин и вечер по 1 супена лъжица ленено семе - смляно на ситно. Успех

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Разхлабват: овесени ядки, ленено семе, или плодове: круши, сливи, портокал, грозде, кайсии,...

# 4
  • Мнения: 491
Освен   това което са ти препоръчали по горе  ,за запек може да изпиеш една супена лъжичка олио, също и с мед може да пробваш , една супена лъжица мед и след това пиеш вода.

# 5
  • Мнения: 54
На мен лененото семе много ми помага, аз си имам от години. Дори не го смилам, въпреки че не е особено вкусно. Ям го или направо или в кисело мляко.

# 6
  • Мнения: 1 589
овесени ядки-всяка сутрин.на мен ми помага и прясно мляко-една чаша,сутрин на гладно

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сутрин и вечер по 1 супена лъжица ленено семе - смляно на ситно. Успех
Peace


Ползвала съм ленено семе  но не мляно  Simple Smile една супена лъжица вечер преди лягане прокарана с 1 или 2 чаши вода  Peace
Леноното семе нормализира присталтиката  Peace и ще забравиш за всякакви хапчета и т.н.


п.п.след тази "рецепта" вече 4 години незнам какво е да имаш ленив стомах




# 8
  • Мнения: 700
Лененото семе е чудесно - ако няма как да го смелиш на прах, то 1-2 лъжички се накисват за 3-4 часа във 100 мл и после се изпива вечер, а самото ленено семе може по-лесно да се сдъвче. На сутринта - гаранция за успех.
Също вечер преди лягане 1-2 ябълки. Може и 1 лъжица мед в топла вода - колкото по-топла, толкова по-добре.

# 9
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
зависи от какво е запекът  Peace
на мен ми се е случвало от прием на антибиотици и не помогнаха нито плодове, нито ленено семе, просто защото ми бяха измрели полезните бактерии  Rolling Eyes

взех пробиотици да си регулирам чревната флора и се оправи запека Simple Smile

# 10
  • Мнения: 20
Сутрин на гладно една лъжичка зехтин с чаша хладка вода. Ако ти е гадно на вкус може и малко мед да си сложиш за вкус.
Не е лекарство и организмът си свиква сам да си работи, а не чрез лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт