Бъдещ татко пъчи гърди и се гордее, че в на мама корема НОЕМВРИйче живее

  • 13 915
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 53
Хайде да поздравя моята мама-която също днес е рожденничка и bearteddy с една много сладурска песничка. Hug
ПЕСНИчКА чУДЕСНИчКА
лека вечер отивам да опаковам подаръци и да празнувам  ura

# 31
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте и от мен.
Аз чета редовно, но нещо
ме домързява да пиша, а пък
и нямам опит, за да давам препоръки.

Засега се въздържам от витамини,
макар че си взех ХИП натал.
Не ми харесва на вкус.

Как се движите с килограмите?
Аз съм +8 вече, доста май.

# 32
  • Мнения: 165
Янечек, как няма да си бясна. Свекърви - все не могат да ни угодят и ние на тях  Crazy. Ама те ли са криви или какво, но при болшенството от познатите ми, такива простотии само от свекървата могат да се очакват, много рядко от майките.
ОООО милички по простотии свекърва ми не може никой да я мине  newsm20  може да сътвори всевъзможни глупости за отрицателно време. Василена е много права че майките не са такива -дали защото са си нашииии newsm78 ... знам ли защо. Не и забелязвай просто и това е - аз откакто се омъжих си тренирам непукизма покрай нея - просто имам чувството че каквото и да каже или направи вече не мож ме трогна
Искам да ви пожелая приятна вечер и до утлеееее

# 33
  • Мнения: 246
Запис в новата тема   bouquet
  Bearteddy   newsm59
elektra_86 благодарности за темичката
Хемоглобина не го знам колко е точно,в понеделник съм на лекар,доки каза,4е е нисък,някъде около 100 вероятно,но чак 80  Shocked не вярвам аннтония направо ме шашна,как я караш с този хемоглобин?Макар,че то не е задължително да ти прилошава....май...
В понеделник ще разбера как стоят нещата.Утре сме на ФМ  newsm44 нямам търпение вече.
За чашката-на мен Е не ми става,трябва да си купя бабешки сутиен....но и такъв още не съм открила...последно мерих на Триумф чаша Е с под гръдна 75,но чашката ми е малка.....вече в чудо се виждам... Tired
За свекитата-аз не мисля,че майките са ни такива защото са си наши,просто свекитата са СВЕКИТА Mr. Green и няма как да ги разберем,добре,че съществуват изключенияно аз не мога да се похваля с таковаМоже би майката на мъж и майката на жена е различна  newsm78 винаги съм се чудила  newsm78

# 34
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Дали е от лятото, но си мисля, че малко качваме в нашата темичка.

Аз миналата бременност в седми месец бях + 14 кг и нямам спомен да съм била най-тежкотоварната в отчетната ни тема тогава. А сега никой не видях да споменава такива килограми. Пожелавам на всички, които са качили повечко да са като мен предишния път - каквото качвах беше до седми месец и после спрях.

За заглавието, нали е по моя идея, ако нямате нищо против Електра да го промени на Бъдещ татко пъчи гърди се радва и гордее, че в на мама корема НОЕМВРИйче живее . Че нещо ме дразнеше това пъчи гърди от самото начало, но чак сега ми дойде на ума да го заменя с нещо.

По темата за свекървите - може би защото сме възпитани от нашите си майки (естествено) и сме свикнали на техните привички и гледаме горе долу от техните очи. Съответно разсъждаваме и реагираме в голяма част като тях и съответно те правят това, което ние очакваме или бихме направили (в повечето случаи)  newsm78 А свекървите рядко се стараят да постигнат този успех.

# 35
  • Мнения: 257
  Bearteddy,честит рожден ден!Пожелавам ти да си много щастлива и да си отгледаш умно и здраво детенце!  bouquet

# 36
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Бояна, гледам индексите за размерите на сутиените в сайта на Мадъркер. Значи съществуват и голееееми размери. Това последното незнам как ще изглежда.



Разглеждам сутиените, но не виждам за сега по-голям от Е.

Ха, намерих един за кърмачки http://www.mothercare.com/dp/B001NL7KVC/sr=1-14/qid=1247759359/r … 1031&mcb=core. Има и G. Има го и в черно. И този е хубав http://www.mothercare.com/Panache-floral-nursing-bra/dp/B001P85N … UTF8&mcb=core


Ако имате някой познат да си поръчате и той после само да ви го прати, че не правят доставки до Бг. Но май имаше тема в На пазар (или вече в новия подфорум за онлайн поръчките), които доставяха от доста английски сайтове.

# 37
  • Мнения: 246
 newsm51 Васи,мнооого ти благодаря  Hug Сестра ми си идва на 25-ти от Англия,ако могат да ги доставят до тогава....,ако не зет ми ще ми ги прати  Mr. Green ...тези двата не са лоши...само трябва да измисля подгръдната.... newsm78

# 38
  • Мнения: 128
Bearteddy,честит рожден ден,пожелавам ти много, много щастие!   ura
Да е жива и здрава и майката на Миа, весело изкарване на празника!
Относно качването на килограмите, аз съм доста притеснена, че вече съм с 9 килограма отгоре Sad
През последните месец-два  наблягам на плодовете, защото нямам и апетит, но аз още в началото си качих по-голямата част от тях, може би заради рязкото спиране на цигарите, а мисля че и през периодите, в които пия витамини(Центрум-матерна)-качвам повече! После ще отслабваме, какво да се прави! Лека вечер от мен!

# 39
  • Мнения: 307
Здравейте всички мами. Не сам ви чела днес, ама сега се връщам да чета.

Искам да ви питам всички за един проблем, който много ще ви се стори смешен ама наистина аз срещам огромни трудности и ще се радвам на всеки съвет.

Та така става въпрос за епилацията на интимни места. Преди бебо ходих на кола маска. Като разбрах за бебо реших да не го тревожа с тази болка и минах на добрата стара самобръсначка.
От няколко дни обаче коремчето ми страшно нарасна и вече нищо не виждам. Не става и в тази жега да пропусна тази епилация, защото в тази жега само трябва да се чеша там.
Днес се мъчих легнала върху спалнята с огледала ама цялата се нарязах и реших проблема криво - ляво. Може ли да споделите вие как решавате този проблем. Ползвате ли депилатоари или поне кои самобрасначки са по качествени за да не се режа като идиот.

Много се извинявам за темата ама не знам какво да правя.

# 40
  • Мнения: 141
Да се запиша и аз в новата тема !
За килограмите съм качила 3-4  според моя кантар, утре съм на ЖК ,ще видим там колко ще ме изкарат.
Аз пия витамини някъде от 5 месец, просто не съм сигурна ,че мога да си набавя всичко от плодовете , а и колко са качествени въобще не знам...
Миа, песничката за крокодила Гена как ме развесели, супер...
Хубава вечер на всички Hug

# 41
  • Мнения: 128
Компанията ,здравейте!
Писали сте днес по теми ,които ме интересуват от доста време.
Мамите с големи гърди ,да стоделят какво носят сега PraynigАз преди носех 85 Д или Е  Embarassed ,ама ми отесняха .Споделете опит ,моля! Wink
По повод интимното почивстване--същия проблем като sinapovaaya   SadС депилатоар за интимни части става ли?Или пяната? newsm78

# 42
  • Мнения: 14 654
Ползвате ли депилатоари или поне кои самобрасначки са по качествени за да не се режа като идиот.

Ползвам една малка, дамска, електрическа самобръсначка за интимни зони на филипс. Има приставка за подстригване и приставка за бръснене - много ми е удобна, много съм доволна от точно тази покупка.

# 43
  • Мнения: 1 351
Здравейте и от нас !
Ние днес бяхме на ЖК и сме наддали още 2.4 кг. , до тук добре ама тези болки дето ги имах и дето писах за тях в предната тема на последна страница се оказаха скъсена шийка  та ще се наложи лижане Cry На всичкото отгоре имаме и гъби и ще си слагаме полижинакс . Подвърдихме мъжкият пол и, че е бебето е добре !Тук във Варна падна голям порой и дано да се разхлади малко през  ноща , та поне да се спи спокойно.
Лека вечер от мен !!! Hug
Имам и един въпрос относно обескосмяването - може ли да използваме крем депилатоар ???

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 21:14 от klem4e

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
sinapovaaya много ми стана мило, като ти четох поста.
Аз не съм спирала да ходя на кола маска. Веднъж в месеца съм при козметичката и после не се мисля. Не е съвсем безболезнена процедура, но се търпи. Иначе и аз вече не виждам нищо през балкончето  Joy Не си представям ако трябва да творя там със самобръсначка.
Вариант е да помолите половинките си за помощ, ако не ви е прекалено деликатен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт