104 та лятна италианска тема

  • 20 016
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 52
Шуре мисля ,гледам,информирам се.Здраве и живот ще се пъ4а с цици(никога не съм имала ,само през бременността) .

Диди ,отиваш в мотиризационе,взимаш модула и го попълваш.Преди това отиваш и си правиш мед,преглед за книжка (40 евро) със 3 снимки.Старата бг кижка ти я вземат и ти оставят лист(роза).Плащаш 29 евро и си с италианска книжка след 3 месеца.
Не забравяи,ли4на карта,коди4е,инскриционе анаграфа или 4итадинанцата . Peace

Я се ориентираите към българския вариянт на тоз ми ти доктор .  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 603
Здравейте и от мен, ние изкарахме доста добре събота и неделя, там не беше жега, седяхме под лозата и пихме бира  Grinning Вече окончателно заминаваме за Истанбул тази събота, само трябва да отида да платя билетите, че само съм ги запазила. Остава да си вземем билетите за Рим, обаче много се колебая между Уизз и Алиталия и ми е доста напрегнато. На Уизз се плащаше някаква отделна такса за багаж нали? Помня, че го четох някъде в сайта им, ама не мога да намеря къде и колко беше.
jufka доста смело решение за бюста. И аз нямам никакви цици, а вече няма и никакъв шанс да ми пораснат, ама аз си се харесвам и така и не знам дали някога бих се решила на такава стъпка.

# 47
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен, ние изкарахме доста добре събота и неделя, там не беше жега, седяхме под лозата и пихме бира  Grinning Вече окончателно заминаваме за Истанбул тази събота, само трябва да отида да платя билетите, че само съм ги запазила. Остава да си вземем билетите за Рим, обаче много се колебая между Уизз и Алиталия и ми е доста напрегнато. На Уизз се плащаше някаква отделна такса за багаж нали? Помня, че го четох някъде в сайта им, ама не мога да намеря къде и колко беше.
jufka доста смело решение за бюста. И аз нямам никакви цици, а вече няма и никакъв шанс да ми пораснат, ама аз си се харесвам и така и не знам дали някога бих се решила на такава стъпка.

Деси нали знаеш; всеки иска това което няма. Whistling 4естно казано винаги ми е било комплекс.Моито М не иска и да 4уе,харесвал си ме така .Ама си ме бъзика под път и над път.Истината е ,4е не го правя за него ,а за мен самата.Не искам 4 или 5 ..Искам една двои4ица поне.Знаеш ли колко подплънки слагам ,когато имам концерт?3 броя ...хехехеех голяма смешница съм. hahaha А да не говорим като сложа бански.
Уизз е 10 евро ,15 кг багаж

# 48
  • Мнения: 2 603
Да, аз напълно те разбирам. С банския е най-голямата драма и при мен, дори най-малкият размер ми е голям.. хихихи. Мен мъж досега не ме е бъзикал за това, обикновено сама си се бъзикам със себе си  Laughing И аз слагам разни подплънки понякога, има едни такива дето се лепкат  Mr. Green Примерно никога не бих се съблякла да се пека без бански на плажа, но като изключим това, не ми пука хич.

# 49
  • Мнения: 653
Джуфке, какви са тези идеи моля? При 4овек с тази физиономия и маникЮр не бих си направила.... сори
нали имаШе здравословни проблеми, какви са тези безсмислени операции???

# 50
# 51
Джуфке, знам, че искаш гърди принципно. Но нали има малки, големи, кръгли, капковидни и т.н. Crazy това имах предвид какво обмисляш. Simple Smile

Пуснах питане на Гугъл кой е този, дето толкова ви харесва. Видях го - Julian McMahon.
Знам го този. Доторът с многото любовници и дето спи с бавачките на детето си (в един епизод го гледах това) Simple Smile
Сериала не ми харесва, а хубавия доктор още по-малко. Не е моят тип. Simple Smile

Дèси, имам спомен за теб, че си много готино гадже. Беше пуснала една снимка преди време. Май нямаш нужда от никакъв тунинг, още повече, че си много малка още. Има, има накъде да растат Simple Smile. При една бременност може да порастнат и дори да си останат малко по-големи. Не е гаранция, но пък понякога се случва. Ти сега на колко стана, 24 ли?
А сега отиваш при гаджето значи? Пиши после какво е развитието на сагата. Wink

# 52
  • Мнения: 247
Няма да споря с Шурето, тя ги харесва с очилца мъжете. На вкус и на цвет, товарищи нет!!! Също и за сериалите.
Джуфке, слагай бюста и не се чуди трябва ли не трябва ли. За плоски жени е препоръчително, една жена трябва да има самочувствие. Отделен остава въпроса, че понятието силикон вече го свързваме с разни нашенски девойки, които нямат и грам сиво в черепната си кутия. Не вярвам да хукнеш по конкурси след това.  Grinning

# 53
  • Мнения: 1 545
Почерпете се за първия рожден ден на моя малък бебо!

# 54
  • Мнения: 653
Деси, 4ести празник  newsm38

Холи, наистина ли смятаШ, 4е само4увстvието на една жена идва от размерите на циците  ooooh!

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 17:28 от gioia.

# 55
Няма да споря с Шурето, тя ги харесва с очилца мъжете.
Ми така ще излезе, да. Joy Абе и без очила го взимам, стига да има нещо умно в погледа (поне като на немска овчарка да е! Mr. Green)

Деси, ЧРД на малкия лорд! Да е ви е сладък и послушен! Heart Eyes
А Бобо как я кара? Simple Smile
Пусни някоя снимчица на двамата малчугани, ако е възможно.

# 56
  • Мнения: 247
Деси, честит рожден ден на Уилям! Да ти е жив и здрав newsm59

Как насериозно, Джоя, имам плосък бюст. Та ако чакам оттам да дойде самочувствие, нали се сещаш няма да е скоро...
Четохте ли за новите сексуални разкрития подвизи на  Берлускони? Този път в леглото на Путин ooooh!

# 57
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Въй, МИленке, куражлийка си! Аз не бих се подложила на таквиа операции, дори си мечтаех за липосукции и бла бла, но сега дори и не фантазирам. Голям бюст и щастлив корем, де ми вика ххх
Здраве, радост и щастливо детство на Уилям! Tada

# 58
  • Мнения: 2 603
dessita Честит празник и от мен! Пожелавам ти, много да те радва и да те слуша!

sciura аз казвам просто, че разбирам jufka , а не че искам да си правя такава операция. Иначе ако щат да растат, ако щат да не растат, самочувствието изобщо не ми зависи от това .Като говорим за пластични операции, единственото, което може би бих променила в себе си е едното ми ухо (доста е по-клепнало от другото и стърчи като сателитна чиния), ама и на такава операция ми е трудно да се реша. Иначе станах сега на 22. И да при гаджето отивам (но както казва той, ние сме само приятели  Laughing Laughing Laughing) , барабар със сестра ми. Радвам се, че ви забавлявам с моята сага, може някой ден да продам правата на някое бразилско студио за теленовели.

allya Преди една година убиха турист в Барселона (мисля), за да му вземат лаптопа. Такива неща се случват (не го казвам с примирение, че е нормално) във всички държави.

# 59
  • Мнения: 170
Цитат
allya Преди една година убиха турист в Барселона (мисля), за да му вземат лаптопа. Такива неща се случват (не го казвам с примирение, че е нормално) във всички държави.
По цял свят стават неприятни неща, спор няма. Просто попаднах на новината и я споделям, че се дискутираше Истанбул като дестинация. А и по повод на тъмните субекти с дълги ножове в крайните квартали  Wink Аз също съм решила скоро да отида до там, но все не остава време да се организирам.
dessita , да ти е живо и здраво момченцето и да слуша!

Общи условия

Активация на акаунт