ЗА ЗАВИСТТА...

  • 7 740
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Не смятам, че това е завист. Но пък и не познавам нито теб нито хората за които говориш, та няма как да съм категорична! Laughing
Разгледах снимките още в бъдещите и не писах...просто не ми се пише след всеко представяне на албум, а и изхождайки от собствените си потребности не смятам, че всеки погледнал снимките трябва да пише. Хвалбите около моята дъщеря например ме смущават, защото всяко дете е красиво и уникално, моето е най-най само в моите очи. Едва ли има някой който да не е останал очарован от сина ти. Знаеш ли аз какво си помислих...честно? ...я виж каква красива мама с красиво бебе! на една от снимките се вижда картина, взирах се да я разгледам а дом с картини на стената говори много за собствениците им!
Това е. Не се сърди на приятелите си, не е задължително да си покривате интересите на 100%, щом сте били заедно е имало нещо което ви свързва. Отчети и собствената си промяна около и след раждането, промяната в приоритетите ти...
Това е. Поздрави!

# 46
Привет и от адашчето Александър!Ама е голямо сладурче твоето с тези големи очи-пу-пу.На мен една псевдоприятелка още като бременна ми лазеше по нервите със завистта си.Самата тя много иска да се омъжи и да си има бебе ,но за това пък и беше много смешен моя голям корем-интересно как се побира бебе в плосък корем според нея.Още не е виждала Алекс и ми е интересно какво ли ще измисли смешно пак?!Друга пък псевдоприятелка,за която бях удобна да ходи с мен на дискотека и на барче,прекъсна връзките си с мен щом се омъжих.Аз и звънях много пъти ,а тя все беше заета.Явно наистина със загубата на общите интереси си отиват и т.н. приятели,защото според мен ако са истински,то те си остават при всяка промяна.И май ми остана само една истинска приятелка тук,с която обаче винаги ми е приятно да се видя и с която спокойно мога да споделя всичко и още две ,които обаче са в други градове и с тях мога само да си пиша.Да не пропусна и новите си виртуални приятелки тук,за които много се радвам че ги има. Grinning

# 47
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Honda
И още нещо, което ми е правило впечатление по отношение пък на пуснати снимки от мамите. В полето видяно например има 200 човека, а в мнения 2-3 Confused  Sad
Толкова ли две думи не могат да се обелят за тия сладки муцунки Wink  Simple Smile


Хондичка, за съжаление, аз лично съм на месечен трафик от 100мб и в началото като разглеждах всички албуми, ми свършваше трафика за броени дни и седмици стояхме без И-нет. Сега от време на време се изкушавам и поглеждам избирателно по някоя снимчица от някой албум. Надявам се скоро да се преместим при друг доставчик или просто нещата да станат такива, че да не се замислям за такива неща.

# 48
  • Мнения: 4 176
Ne iskam da se povtariam no Alex e naistina, ama naistina hubavo bebe. Dano stane i dobur chovek edin den kato porasne goliam Laughing

Ako tova shte te uspokoi pone malko shte spodelia, che az kato rodih zulva mi ( nali takava mi se pada zenata na brata na muza mi?) oshte ne se oabdila da mi chestiti . E, viarno, che ne mi e kruvna rodnina, a kato se ima predvid ,che s tatkoto niamame brak, no tova ne promenia neshtata nali? Tia vse oshte e zena na brat mu. Dori edin mail ne mi napisa. E tova ne e li prostotia a ? Neznam. Niamam dumi Laughing  Usmihvam se zashtoto e naistina mnogo smeshno. Kak se izlagat horata a?

Inetesnoto e ,che tia e maika na dve deca i sama znae kolko e chuvstvitelna edna maika na temata"deca". Spokoina sam,che Gospod si znae rabotata.
Ne sum nabozna, no sma sueverna.

Izviniavams e ,che zanimavah auditoriata sas sebe si, no i na men mie  kupnalo ot nespravedlivostta naokolo.

# 49
  • Мнения: 172
Здравей Даниела,аз също мислех да пускам подобна тема преди няколко дни,но все не ми остава време покрай бебката.Само,че мислех да я озглавя нещо от рода Имате ли истински приятели?Защото честно казано за година и половина така ми се завъртя живота на 360 градуса,че чак се питам това,което е минало дали въобще е било някога?Така се събирахме с наши приятели,но откакто забременях и впоследствие като родих и отношенията ни се промениха много сякаш моето семейство вече има съвсем други проблеми далечни от техните и те незная от какво чувство водени,но вече рядко се обаждат,само по рожденни дни и именни дни иначе ей така да звъннат да питат как съм както преди ....няма .Аз свънях няколко пъти опитвах се да поддържам огъня на приятелството както се казва,но то омръзва когато само едната страна го прави и се започна ама аз звънях ама нямаше никой иили сигурно изключвате телефона заради бебето като спи и разни такива постни лъжи.И в един монемт от много приятели останахме само с познати.Трудно е да наречеш някой приятел,трябвя да се заслужи,а май като съм говорила и с други хора никой не си прави труда да заслужи титлата приятел.Времената станаха такива,едни с пари други без или с по-малко и гледат какво имаш уж казват,че не завиждат а се радват а май не е така.Любимият ми сериял е Приятели,защото ми е така хубаво като гледам как се разбират как си помагат разчитат един на друг,скарат се,но като че ли веднага намират пътя към сърцата си отново.И най-важното не съществуват такива отношения между хората в действителния реалния живот.Но ми харесва и си мечтая за такива приятели и пожелавам на всички вас такива.А иначе да сме живи и здрави всички,и ние  и тези които ни завиждат,пък знае ли се един ден може би ще се променят нещата към по добро.Важното е да не губим надежда  от душите си и усмивките от лицата си  Grinning .

# 50
  • Мнения: 172
А,момичета и наистина нека,когато някоя мама пусне въпрос и ние да всички да и отговяряме поне с 2,3 думички.Нека не бъдем само наблюдатели в този форум,а да бъдем участници да споделяме ,защото тя която и да е чака нашият отговор,а не ни моли да погледнем само какво е написала.

# 51
  • Мнения: 249
Здравей,
Снимките са много хубави особено ми хареса онази с компютъра.Може ли един въпрос.Може да ти се стори глупав, но...Как качваш снимките в уебшота.Влязох в страницата , регистрирах се но неможах да разбера как да си кача снимките от компютъра. Embarassed  Confused:

# 52
  • Мнения: 1 533
Цитат на: spav
Здравей,
Снимките са много хубави особено ми хареса онази с компютъра.Може ли един въпрос.Може да ти се стори глупав, но...Как качваш снимките в уебшота.Влязох в страницата , регистрирах се но неможах да разбера как да си кача снимките от компютъра. Embarassed  Confused:


Виж тук, Дебора/модератор в клуба в дир.бг/ го е обяснила много подробно.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=16&Board=budeshtima … ollapsed&sb=5

# 53
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Mamica
zulva mi ( nali takava mi se pada zenata na brata na muza mi?) .


Зълва е сестрата на мъжа ти. В твоя случай е етърва. Много е сложно, да се чуди човек защо просто не си ползваме имената, ами се оплитаме като пиле в кълчища в тези сложни роднински титли Grinning

# 54
  • Мнения: 4 176
Цитат на: LILI11
Здравей Даниела,аз също мислех да пускам подобна тема преди няколко дни,но все не ми остава време покрай бебката.Само,че мислех да я озглавя нещо от рода Имате ли истински приятели?Защото честно казано за година и половина така ми се завъртя живота на 360 градуса,че чак се питам това,което е минало дали въобще е било някога?Така се събирахме с наши приятели,но откакто забременях и впоследствие като родих и отношенията ни се промениха много сякаш моето семейство вече има съвсем други проблеми далечни от техните и те незная от какво чувство водени,но вече рядко се обаждат,само по рожденни дни и именни дни иначе ей така да звъннат да питат как съм както преди ....няма .Аз свънях няколко пъти опитвах се да поддържам огъня на приятелството както се казва,но то омръзва когато само едната страна го прави и се започна ама аз звънях ама нямаше никой иили сигурно изключвате телефона заради бебето като спи и разни такива постни лъжи.И в един монемт от много приятели останахме само с познати.Трудно е да наречеш някой приятел,трябвя да се заслужи,а май като съм говорила и с други хора никой не си прави труда да заслужи титлата приятел.Времената станаха такива,едни с пари други без или с по-малко и гледат какво имаш уж казват,че не завиждат а се радват а май не е така.Любимият ми сериял е Приятели,защото ми е така хубаво като гледам как се разбират как си помагат разчитат един на друг,скарат се,но като че ли веднага намират пътя към сърцата си отново.И най-важното не съществуват такива отношения между хората в действителния реалния живот.Но ми харесва и си мечтая за такива приятели и пожелавам на всички вас такива.А иначе да сме живи и здрави всички,и ние  и тези които ни завиждат,пък знае ли се един ден може би ще се променят нещата към по добро.Важното е да не губим надежда  от душите си и усмивките от лицата си  Grinning .

Kkato vizdash po-gore pisah za vazimootnosheniata s rodnini.
S priatelite e podobna situaciata. rabiram,che ne ti e priatno da se chivstvash izostavena i zabravena, no povecheto maiki,shte spodeliat sashtoto.
Niama da zashtitavam neobazdashtite se priateli, no naistina horata spirat da zvuniat, kogato bebo e oshte maluk i posle niakak si zabraviat da zapochnat pak da se obazdat. + tova vseki ima problemi v dneshno vreme Bezparichieto ubiva vsichko choveshko v horata. Mnogo e slozen zivota v BG. Viz che niama usmivki po ulicite. gadost napravo.
radvai se che se seshtat za praznicite. I nai-vaznoto dano da sa ot toia tip priateli, koito v nuzda se poznavat.

 Laughing zelaia ti poveceh usmivki:)

# 55
  • Мнения: 182
Цитат
Dani, както и твоите "приятелки" и тук има такива, които не споделят постинга ти, или не го разбират

Афродита, винаги много внимателно ти чета постингите и много ти се радвам как винаги отделяш внимание да помогнеш с каквото можеш:) Ама този път нещо май не съм те доразбрала вероятно. Нима на всички реакцията ни трябва да бъде "ох, колко ужасни хора, ама какъв злобен е станал света напоследък..." и все в този род. Аз изобщо не вярвам че всичките приятелки са "злобарки", е вярно че не ги познавам... По-скоро си мисля че разликата в интересите и приоритетите наистина много променя хората, но това не ги прави по-лоши и гадни. И с мен се е случвало да се поотдалечим с някои близки приятели, просто защото се оказва че започваме да говорим на различни езици. Това обаче не ги прави лоши. Все си мисля, че е по-полезно да се опитаме да се поставим на местото на другия, отколкото да го оплюем моментално. И друго нещо ми стана интересно, много хора се дразнят че когато са в трудни моменти получават повече внимание, отколкото в радостни. Честно казано, аз си мисля че е по-ценно да се отзовеш когато на другия му е трудно, отколото да се възторгваш непрестанно от успехите му. Ама може аз нещо да съм в грешка, то наистина има хора дето си разнообразяват живота, обсъждайки чуждото нещастие, но едва ли всички които се опитват да те успокоят в трудни моменти са такива.

# 56
  • Мнения: 966
Цитат на: AFRODDITA
Dani, както и твоите "приятелки" и тук има такива, които не споделят постинга ти, или не го разбират Sign Exclamation Не разбират това, което си написала, в смисъла, който си вложила така, че колкото и каруцарски да звучи, еби им майката Sign Exclamation


Niamam dymi da izrazia vazmoshtenieto ci ot tozi pocting laxa naictina na proctotia. Vce pak jiveem vav demokrati4en cviat i takav vid izkazvania pone cpored men ca kato min proiava na losho vacpitanie Rolling Eyes  Bulb  Bulb .

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: mariane
Цитат на: AFRODDITA
Dani, както и твоите "приятелки" и тук има такива, които не споделят постинга ти, или не го разбират Sign Exclamation Не разбират това, което си написала, в смисъла, който си вложила така, че колкото и каруцарски да звучи, еби им майката Sign Exclamation


Niamam dymi da izrazia vazmoshtenieto ci ot tozi pocting laxa naictina na proctotia. Vce pak jiveem vav demokrati4en cviat i takav vid izkazvania pone cpored men ca kato min proiava na losho vacpitanie Rolling Eyes  Bulb  Bulb .


какво общо има демократичния свят с лошото възпитание ? Shocked според теб той предполага всички да са с добро възпитание ли ? Laughing  Laughing  Laughing
а по това което те е възмутило чак толкова до дъното на душата ти - имам поглед върху цялостното творчество на афродита във форума и най-малко бих казала, че е невъзпитана.
това, че си е позволила в прав текст да напише какво мисли не я прави невъзпитана. прави я откровенна.
или какво - никоя от вас в реалният живот не ругае понякога ли ?
това и да го видя няма да го повярвам.
но за това пък трябва да бликаме от милозливи изрази и фрази тука, защо ? кого заблуждаваме и нужно ли е всъщност?
мисля, че е по-добре да бъдем себе си, тогава и бихме звучали по-естествено и по-човешки, а от там и съветите и обръщенията ни биха били по-близко за хората и биха имали по-голяма полза...

# 58
  • Мнения: 4 176
Цитат на: mariane
Цитат на: AFRODDITA
Dani, както и твоите "приятелки" и тук има такива, които не споделят постинга ти, или не го разбират Sign Exclamation Не разбират това, което си написала, в смисъла, който си вложила така, че колкото и каруцарски да звучи, еби им майката Sign Exclamation


Niamam dymi da izrazia vazmoshtenieto ci ot tozi pocting laxa naictina na proctotia. Vce pak jiveem vav demokrati4en cviat i takav vid izkazvania pone cpored men ca kato min proiava na losho vacpitanie Rolling Eyes  Bulb  Bulb .

Haide ne se vtaliavai ako moze. Tochno zashtoto e "demokratichen sveta" vseki ima pravo da izkazva mnenie. Kakvo tolkova losho e kazala zenata.
Haide da  vidim takiva "vazpitani" kato teb , kakvи deca shte vazpitat.Te niama li da psuvat. A i + tova ne triabva da vazpriemash vsichko bukvalno mila. Pogledni ot drug ugal postinga na Afrodita. Procheti postinga vnimatelno -moze i da go razberesh.

Bez loshi chuvstva.
Neka vseki si gleda v chiniata i da ne komentira vazpitanieto na hora, koito v kraina smetka moze da se okazat mnogo po-vazpitani, chuvstvitelni i umni...
haide chao vi mili mami . Да му ебеш майката ( това е възпитание) Embarassed

# 59
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: mariane
Цитат на: AFRODDITA
Dani, както и твоите "приятелки" и тук има такива, които не споделят постинга ти, или не го разбират Sign Exclamation Не разбират това, което си написала, в смисъла, който си вложила така, че колкото и каруцарски да звучи, еби им майката Sign Exclamation


Niamam dymi da izrazia vazmoshtenieto ci ot tozi pocting laxa naictina na proctotia. Vce pak jiveem vav demokrati4en cviat i takav vid izkazvania pone cpored men ca kato min proiava na losho vacpitanie Rolling Eyes  Bulb  Bulb .


какво общо има демократичния свят с лошото възпитание ? Shocked според теб той предполага всички да са с добро възпитание ли ? Laughing  Laughing  Laughing
а по това което те е възмутило чак толкова до дъното на душата ти - имам поглед върху цялостното творчество на афродита във форума и най-малко бих казала, че е невъзпитана.
това, че си е позволила в прав текст да напише какво мисли не я прави невъзпитана. прави я откровенна.
или какво - никоя от вас в реалният живот не ругае понякога ли ?
това и да го видя няма да го повярвам.
но за това пък трябва да бликаме от милозливи изрази и фрази тука, защо ? кого заблуждаваме и нужно ли е всъщност?
мисля, че е по-добре да бъдем себе си, тогава и бихме звучали по-естествено и по-човешки, а от там и съветите и обръщенията ни биха били по-близко за хората и биха имали по-голяма полза...

Браво бе Додо!
Това означава ли, че в стил афродитско откровение трябва след постинг който не ми се връзва с очакваната реакция да пиша еби си майката?
Една да завиди, две...ама всичките ли бе? абсурд е отвсякъде просто, те другите си нямат пркрасни съпруг и къща и дете и за каквото там имаше за завиждане! И как пък ги е събрала толкова познати дето да ги искат тези работи и да ги нямат, един, двама иди-дойди...ама тя визира повечко!Егати каръшката история!
А за псуването - ми да - въпрос на възпитание и отношение към аудиторията е!

Общи условия

Активация на акаунт