22 Соу

  • 36 510
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
много благодаря Simple Smile

# 31
  • Мнения: 14
Някой купи ли вече униформи? Интересувам се дали за момичетата има панталони или са само поли.

# 32
  • Мнения: 6 031
Някой купи ли вече униформи? Интересувам се дали за момичетата има панталони или са само поли.

Момичетата могат да избират между пола и панталон /може и двете/.

# 33
  • Мнения: 14
благодаря за отговора, още не съм ходила, но тези дни ще трябва и това да свърша.

# 34
  • Мнения: 9
Здравейте, може ли някой да ми каже на кое издателство са учебниците по Математика и Музика за 8 кл.?

# 35
  • Мнения: 4
8 "в" клас /предполагам и другите класове/ ще учат по:

1/ Математика, автори Паскалеви, изд. Архимед
2/ Музика, автори Г.Калоферова, З.Матеева и др. изд.”Просвета”

# 36
  • Мнения: 9
Благодарности на Албена за бързата и своевременна информация. Мами, къде сте ? Споделете своите впечатления от първите учебни дни и как протича адаптацията на децата към новото училище?

# 37
  • Мнения: 18
Ние още не сме купили униформа, а днес дъщеря ми каза, че в четвъртък ги искали задължително с униформи. От близка разбрах, че в магазина нямало голям избор на номера. Вие купихте ли униформа?

# 38
  • Мнения: 9
Custard, не се притеснявай. Наистина в магазина няма униформи. Ходих няколко пъти.Оставила съм си гсм-а на продавачката да ми звънне, когато дойдат.....Като се обади ще пиша. Сега питах моя осмокласник, каза че за тях щели да направят изключение, защото знаят че няма от къде да се  закупят в момента, строгото изискване било за по- горните класове.

# 39
  • Мнения: 18
Custard, не се притеснявай. Наистина в магазина няма униформи. Ходих няколко пъти.Оставила съм си гсм-а на продавачката да ми звънне, когато дойдат.....Като се обади ще пиша. Сега питах моя осмокласник, каза че за тях щели да направят изключение, защото знаят че няма от къде да се  закупят в момента, строгото изискване било за по- горните класове.

msmagi  Hug Много ти благодаря за това, бях се притеснила. Иначе моята осмокласничка свикна вече с новия клас (много
бързо дори според мен). Учи си думите по испански, прави си упражненията, само вчера се възмущаваше, че щели да правят входно по музика, ама това е положението. Нека и други мами да кажат свикнаха ли децата с новото училище......





# 40
  • Мнения: 18
здравейте мами, дали вече има униформи в магазина за нашите деца?

# 41
  • Мнения: 9
Здравей,не съм ходила да проверя, но не са ми и звъннали от магазина....Тази седмица смятам да намеря време да отида и да проверя какво се случва!

# 42
  • Мнения: 21
На мен ми изпратиха съобщение за вратовръзки и панталони, ходете до магазина, защото явно не на всички пускат смс. Ние в петък купихме, остана ни само ризата.

# 43
  • Мнения: 2
моята дъщеря сега ще е 9ти клас там и двете сме много доволни. Тя е с АЕ и ИЕ и за една година научи наистина много ае , въпреки че класната им им беше казала, че техните учителкии не са "елита" на 22ро по английски, въпреки че бяха А-клас. Много съм доволна!

# 44
  • Мнения: 2
А за униформите първоначално ги плашеха и не ги пускаха на входа, но това беше в продължение на точно 2 седмици. Не се притеснявйте за тях. Освен това трябва да чакате много дълго за тях, защото от магазина не могат да смогнат.

Общи условия

Активация на акаунт