Тайната на дългата и здрава коса - 71

  • 37 925
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 591
Аз съм си слагала чесън в маска с масла и още куп неща и си мирише...но пък има ефект върху косопада Simple Smile

# 286
  • Мнения: 104
Tetinka, много ли мирише чесъна по косата, че се двоумя дали да не направя едно мазане  newsm78 Каква е точно прецедурата?
Ами аз не знам дали процедирах по правилния начин  newsm78 Почти една глава чесън използвах-скилидките ги смачках и после ги сложих в едно парцалче,завих го отгоре и го стисках. И така по скалпа-то си се цеди като се стисне. Мирише си, но то като е на главата ми и честно казано свикнах с миризмата и не ми правеше впечатление..Пък и аз харесвам чесън  Laughing  След шампоана(2 пъти си сложих,както обикновено) не мисля,че миришеше или поне аз не го усещах. Този спрей,който показах е с доста силна приятна миризма и той уби всичко  Laughing
Следващият път мисля обаче да пробвам със скилидки направо, да може хубаво да се напои скалпа  Wink
  bouquet Hug

# 287
  • Мнения: 2
Доколкото ми е извесно със скилидка се прави-от майка си го знам,защото като дете ми е окапала косата така на определени места и с чесън косата пак е пораснала,дори по-здрава.

Аз в маската слагам сока от половин лимон и от портокал,защото ми е по мазна косата и стои свежа по-далго

# 288
  • Мнения: 452
Момичета днес говорих с представител на кристиан оф рома специално за маската им с чесън.Препоръчамия особенно за косопад,и миризмата не била на чесън.

# 289
# 290
  • Мнения: 0
[ami 4esno da vi kaja mnogo godini se opitvam d ami porasne kosata  Rolling Eyes i sega ostavat 4 prusta no kosata mi e sprqla sqkakuv rastej zaciklila e na 1 mqsto i tova  e kakvo li ne probvax  #2gunfire nishto nepomaga iskami se d aima nqkakuv na4in da se pozasili bala mi e sled 1 g i neiskam da 4akam do togava edno momi4e ot tozi sait beshe pisalo che ima nqkakvi ampuli za rastej no tochno ne si spomnqmza imeto na momicheto ako vie znaete nqkakvi kajete  Praynig

# 291
# 292
# 293
  • Мнения: 0
[ nqkoi znae li  s kakuv obezcvetitel cherna kosa moje da se obezcveti
 sled kato e boqdisvana ot 3g s 4erna kuna  newsm78 Thinking Crossing Arms Rolling Eyes Cry

# 294
  • Мнения: 1 282
Черна къна едва ли се сваля с обезцветител. Трябва да отидеш на фризьор според мен. Сама няма да стане.
Ето ти една тема по този повод: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424800.0

Общи условия

Активация на акаунт