Отсичане на таван!

  • 24 869
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 100
Така прочетох в една статия за идеи за малки помещения... Thinking

# 31
  • Мнения: 17 546
Така прочетох в една статия за идеи за малки помещения... Thinking
Възможно е, не претендирам, че разбирам от интериорен дизайн и пространствени решения. Но като направим ремонт в края на август, а тогава тавана вече ще е различен от стените, ще обърна внимание дали има разлика. Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 12 554
Мъжът ми преди време се размрънка за един комплект за боядисване от Телешоп. Скъпичък ми се видя, обаче се оказа, че е перфектен за отсичане.

Ето това е



Вече няколко пъти боядисва у нас - перфектно се отсичат таваните. И не капе. Не знам как е направено това нещо, ама е факт. Боядиса без найлони по пода и нямаше капка.

# 33
  • Мнения: 54
У дома навсякъде таваните са като стените и то все много наситени цветове.Смея да кажа ,че стана много добре.Преди това всички ми казваха,че няма да бъде хубаво,но после като видяха резултата - яяяя, колко добре се е получило!!!Мразя бели тавани -като в болница е.

# 34
  • Мнения: 228
Здрасти,отсичането се прави с хартиено тиксо,НО преди да го залепите,го късаш на парчета примерно ит 40 см,залепяш и отлепяш върху дреха 2 пъти поне и после на стената(суха обаче) и няма да ти отлепи боята или мазилката.Успех и приятно творене!

Общи условия

Активация на акаунт