Hurkane

  • 1 304
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveyte,
Naskoro se premestih da jiveia s moiat priatel ot 1.5g. Namiram che toi dosta hurka i ne moga da se naspivam kato horata. Probvah da si zapushvam ushite sys zapushalki no put sled 2-3 ve4eri mi se vazpaliava nerva i pochva da boli. I neznam kak moje da se opravi polojenieto. Ne iskam da go "gonia" da spi v drugata staia, vse pak sme oshte "nova dvoika".
Ima li niakakvi operacii koito mogat da pomognat (mai vsichko idva ot fakta che ednata nozdra e pochti vinagi zapushena)? Ako znaete za razreshenie na problema molia vi pishete... za da moga nai posle da pospia i az kakto predi Simple Smile

Leka sedmica.

# 1
  • Мнения: 145
1-во пиши на кирилица Simple Smile

варинат 1: има лепенки против хъркане
вариант 2: да иде на УНГ - може да изкривена носна преграда, ти сама казваш запушен нос
вариант 3: ти да свикнеш Simple Smile , което не е лесно Simple Smile

Успех

# 2
  • Мнения: 79
Освен, че трябва да го прегледа добър лекар - пробвайте и с друга възглавница. Може носът му да се запушка като алергична реакция на материята, от която е възглавницата. Майка ми на зряла възраст се оказа, че има алергия към пухените възглавници, а цял живот беше спала на такива възглавници. Сега спи на силиконови и проблемът със запушването на носа докато спи изчезна. Също пробвайте и с различна височина възглавници. Може да спи по-добре на по-висока възглавница.

# 3
  • Мнения: 198
Дайте повече информация за тези лепенки против хъркане

# 4
  • Мнения: 198
Никой ли не ги е ползувал?

# 5
  • Мнения: 19
Явно но.Нека ако ги е ползвал някой да сподели опит.Мен лично ме съмнява една лепенка да спре хъркането. Знам ли newsm78

# 6
  • Мнения: 580
Не го .Баща ми ги пробва .Звукът си е все така умопомрачителен .
ПП Ако нищо не помогне ,си вземи силиконови тапи .Приглошават доста спорд майка ми .

# 7
  • София
  • Мнения: 39 785
Моя съпруг от 3 вечери използва такива лепенки. Breathe Right (nasal strips)
Само малко намали звуците, но продължава да хърка. Каза, че с лепенките се дишало по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт