Хотел Парайзо бийч - гр. Обзор

  • 4 215
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте! Simple Smile

Моля ви, ако има от вас хора, посетили хотел Парайзо бийч *** да споделят някакви впечатления !  Praynig
Става дума за почивка с малко дете Simple Smile
Благодаря ви предварително!!!

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 21:32 от ЛУРДЕС

# 1
  • Мнения: 824
Какво точно те интересува?Хотела е много хубав и закуската беше шведска маса.Чисти и приятни са стаите,на брега на морето е.

# 2
  • Мнения: 6 713
Какво точно те интересува?Хотела е много хубав и закуската беше шведска маса.Чисти и приятни са стаите,на брега на морето е.

За малки деца има ли удобства - детски кът за игра например? Плажът уж бил частен на хотела - така ли е? Има ли в близост дискотеки, и други шумни места... Не че е проблем, ама все пак не се кефя на идеята до хотела да бумти дискотека до нощите... Whistling

# 3
  • Мнения: 824
Oставала съм само за 1 нощ и  подробности не знам,но е на тихо място,близо и до центъра,но е спокойно

# 4
  • Мнения: 6 713
Никой друг ли няма отзиви за тоя хотел?  newsm78

# 5
  • Мнения: 6 713
Ето сега да дам и аз мнение.
Хотелът беше чист, уютен, на брега на морето, има част от плажа за гостите на хотела с безплатни чадъри и шезлонги. Хигиената в хотела беше на ниво, по тази част нямам забележки.
Около самия хотел няма шумни заведения, които да дънят до зори. Намира се сравнително близо до главната улица, на която има много ресторанти, магазини и т.н.
Единственото нещо, което разваляше почивката, беше лошата храна на all inclusive. На закуска - гадно сирене, кашкавал, салами, ужасен хляб, краставици, домати.... Обядът и вечерята - също не можеха да ме грабнат, но поне на вечеря разнообразяваха повече храните и беше по-поносимо.

Общи условия

Активация на акаунт