За и Против имуностимулаторите на ADLiquid

  • 1 189
  • 7
  •   1
Отговори
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Такаааааааа,........Здравейте и добре дошли в новата дискусия.Знам,че по въпроса се е изписало много ,но ми се ще да разбера как стоят нещата днес.
Детенцето ми е на 7 годинки и 4 месеца.Слабото ни място са сливиците,преди 3 години за месец и половина изпи 5 антибиотика,сменихме доктора изписа ни имунсъпорт(беше началото на юни)  и от септември препоръча да давам бронховаксом,и така всичко хубаво,схемата се оказа добра- пролет 1 шише имунсъпорт,докато свърши и наесен от септември 3 месеца бронховаксом.Правих тази схема 3 години,детето въобще не боледуваше,и тази година по съвети на приятелки спрях сиропа,защото било добре детето само да изгражда имунитета си.Хубаво,но.......от април месец досега температури,ангини,и в последствие тежка анемия  Shocked.реших веднага да започна да давам имунсъпорта,но понеже е минало време и съм забравила дозировката,влизам в нета да ровя и попадам на темите тук,в шок съм  Shocked .Досега таива работи не бях чувала,и понеже нямам време да изчета всички теми,ако някой може с две думи да каже какво се случва днес с тези продукти  Thinking.Давате ли ги на децата си,какво стана след разследването на господари на ефира?...............

# 1
  • Мнения: 1 820
Давам  на дъщеря ми Санастол.И се лекуваме с хомеопатия.
Бромховаксом по принцип знам че е за проблеми с бронхите-бронхити,пневмонии...
Понеже на нас ангините ни бяха сестра  Laughing положението го овладяхме с Тонзилотрен/хомеопатично/.Изпи една опаковка профилактично и не знам да пиша ли,че ме е страх,но от декември не е правила такава.Иначе беше по 2пъти в месеца с ангина.
Иначе имунсъпорт не съм давала,и дори не съм го чувала  Embarassed

# 2
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Давам  на дъщеря ми Санастол.И се лекуваме с хомеопатия.
Бромховаксом по принцип знам че е за проблеми с бронхите-бронхити,пневмонии...
Понеже на нас ангините ни бяха сестра  Laughing положението го овладяхме с Тонзилотрен/хомеопатично/.Изпи една опаковка профилактично и не знам да пиша ли,че ме е страх,но от декември не е правила такава.Иначе беше по 2пъти в месеца с ангина.
Иначе имунсъпорт не съм давала,и дори не съм го чувала  Embarassed

Благодаря за включването   bouquet .Наистина е ужасно,когато децата боледуват често и ние родителите се изправяме пред дилемите с какво и как да ги лекуваме и дали е правилно.
Аз също смятам да започна с хомеопатия,но сега тази анемия много ме притеснява,естествено докторите не могат да кажат точната причина,но това е друга тема  ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 820
Посъветвай се с лекар хоеопат дори и за анемиата е моето мнение.Ужасно е да,когато детето ти е болно,а ти не знаеш как да му помогнеш.
Хомеопатията за мен е спасението. PeaceНе че не се е налагало да пие и АБ но вече нещата са съвсем по различен начин.
Дано сте здрави и намерите решение на проблема. Hug

# 4
  • Мнения: 264
А какво са давали по Господарите за този имунностимулатор?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 270
Какво са давали Господари на ефира за ADLiquid? Педиатърката ни ги ги беше споменавала преди...Аз давам Саностол, но бях решила да я попитам за техния продук и да го взема за есента...

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз се заинтригувах какво са даавли по господарите

# 7
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Привет,момичета ! И аз незнам какво точно се е случило,защото аз попаднах на старите теми случайно,търсейки инфо за дозировката на имунсъпорт.Надявам се мамите,участвали в предните дискусии и запознати със всичко да се включат.

Общи условия

Активация на акаунт