МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 17, чуй я, виж я ,наслади й се,ела в кръчмата

  • 18 605
  • 425
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Момичета, не им се връзвайте... Не си струва.

Четох в един форум, че ББ:  Кенан и Джавидан ще се опитат отново да се съберат, но на Кенан ума не е в любовта му към Джавидан... В утрешната серия щял да разбере, че бебето е негово и когато вече е решен да започне нов живот с Ламия, ще почине бащата на Джавидан... Официален развод получават към 62-63 епизод някъде.

Още нещо - там обсъждаха, че феновете на сериала в Турция не са харесали финала и искали следващ сезон. След финала снимали още 1-2 серии, които обаче не били излъчени в Турция, следователно едва ли ще ги дадат и тук.

# 31
  • Мнения: 106
dragon_lady, благодаря. да спя спокойно тази вечер, защото днешната серия ме разтърси.

относно анкетата: първа опция. тия, както клюкарстват другите, така биха почнали и една друга да се оплюват. стига да имат интерс от това. а както навремето имаше една песен на татяна лолова: "добрата клюка, ах добрата клюка! е ефикасно хапче против скука..." та двенките така от скука започнали да клюкарстват, докато това не им се превърне във втора природа.
ама както казах и по-рано - те са подправките на филма.

колкото до радиопредаването: добре, че не съм го и слушала, но вероятно те са звучали като сбирка в клуб на оф. на кого му пречи какво се коментира тук? при това дискусиите тук може да приличат на всичко друго, но не и на квартална кръчма. защо да не се вълнуваме от съдбите на героите и развитието на фабулата. или това кой ни харесва и кой не

# 32
  • София
  • Мнения: 3 688
Свеки казва че ББ на края на сериала Ламия ще тръгне с Джамил,Кенан се самоубива.А иначе утре Ламия няма да избере нито единия от двамата,ще си тръгне с бебето в такси.Дават я по късно,вече Мелек е попорастнала,Ламия работи в някакъв ресторант.Кенан и Джавидан са отново заедно.

# 33
  • Мнения: 6
Свеки казва че ББ на края на сериала Ламия ще тръгне с Джамил,Кенан се самоубива.А иначе утре Ламия няма да избере нито единия от двамата,ще си тръгне с бебето в такси.Дават я по късно,вече Мелек е попорастнала,Ламия работи в някакъв ресторант.Кенан и Джавидан са отново заедно.

ББ: Да, качва се в таксито. Аз попрегледах малко напред. Дават я в един ресторант на брега на морето с Мелек и едно семейство. А в 43-та серия по Youtube Сузан отиде при Ламия /тя й се обади/; Кенан проследи ли я, какво направи, ама и той цъфна и те двете се опулиха. В края на серията обаче сюрприз - Джамил пристигна...

Четох някъде, че даже два пъти ще се женят с Джамил /но незнам доколко е достоверно това твърдение/. Като най-накрая даже Ламия щяла да обикне Джaмил...

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 21:41 от dragon_lady

# 34
  • Мнения: 118
ББ: Да, качва се в таксито. Аз попрегледах малко. Дават я в един ресторант на брега на морето с Мелек и едно семейство. Четох някъде, че даже два пъти ще се женят с Джамил /но незнам доколко е достоверно това твърдение/. Като най-накрая даже щяла да обикне Джaмил...
[/quote]
бб да май наистина двапъти се женят първия като излизат от затвора с Джамил, жени се за него но само по документи за да не може Кенан да вземе детето, а втория накрая на филма тя му признава че го обича и той и предлага

# 35
  • Мнения: 0
Ясна е работата тогава,ще си поплаквам до края на сериала. smile3518

# 36
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Енисе и Нимет ми бъркат в здравето  ooooh! Толкова нагли същества.
Енисе направо прекалява. Само от клюки живее. Няма такава злоба  Shocked Шюкрю как я търпи не знам.

# 37
  • Мнения: 6
Ей, Боже, ще ме подлуди тоя сериал  ooooh!
Сън не мога да спя - по цяла нощ ги мисля. Толкова е завладяващ - браво на създателите му!  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 3 878
Аз пък се чудя бедната ни държава от къде има пари да издържа и радио "Христо Ботев". То "Хоризонт" никой не го слуша, даже в най-далечните села хората слушат "Дарик", а пък "Христо Ботев" - не знам.Всъщност на футболен мач как говорят мъжете - тези от "Христо Ботев" да вземат да ми отговорят тук във форума, а не в предаване което никой не слуша.

# 39
# 40
  • Бургас
  • Мнения: 384
 tiptoe

# 41
  • Мнения: 213
Момичета, приемате ли ме и мен в кръчмата  Laughing  Hug Разбрах, че вече така се казва нашето духовно извисено гнездо  Wink
Ванче, не им се ядосвай. Първо ми стана любопитно като четох коментарите ви за радиото, но като разбрах, че тези хора не са гледали и сериала  Laughing  Stop Това ми напомня на някои реакции които четох по повод моите книги, но "ерудираните" ми читатели дори ми бяха объркали името, та такива коментиращи са ми  Joy

Само да се оплача, че днес много ми стана жал. Ама много. За Джемил. за малко да ми се скъса сърцето. Имам нужда от утеха  Heart Eyes

А по повод кръчмата - предлагам да не пием много утре не за друго, ами жегите  Mr. Green

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 266
Някъде четох, че ще има нов сезон, че Кенан не умира и т.н. Някой има ли информация за това

Общи условия

Активация на акаунт