Из КИПЪР в слънце и лазур обвити, най-прелестни са българските Афродити - 26

  • 12 700
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
ДобрЮтрУ, мацоранки!

Днес имам повод да почерпя - моята любима и единствена /поне засега Mr. Green/ племенница навършва 9!


Между другото тук пак има гръмотевична буря #Crazy - рязка промяна на времето нощес от жегаво...към....
шугаво Joy Joy Joy.... Бях написала един дълъг пост и а-хаааа да го пейстна, тресна една гръмотевица, buria ама такава че звъннаха прозорците #Silly... и ми  затри поста smile3560.... Затова сега кратичко....

Прекрасен ден на всички!

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 09:13 от Miss Blondy~Redhat

# 16
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug
Блонди,това за твоята племеница  да ти е жива и здрава
Ти сериозно ли говориш за дъжд и гръмотевици #Crazy newsm78.не съм гледала прогнозата newsm78
а вчера го даваха най-топлия ден newsm78....наистина резки промяни newsm78...развали уикенда този дъжд Crossing Arms
Хайде на кафенцеда почерпя и аз ,че днес имам имен ден и на всички,които празнуват Hug
моля ...приятен апетит Hug Hug
Аз все си мислих че само в БГ ще ме прекарват 2 пъти да празнувам newsm78,но и тук по същия начин преди 3мес.празнувах и днес сутринта звъни свекито и  blahblahпак имаш и.ден .....така нещоооооооооо сладичко,и нееееееееееееееещо друго smile3532...побеснях,няма да стане все да е на тяхната,аз ще почерпя,но не така изпросено пък и Параскеви щели вече да ми викат newsm62,не са познали Joy
Хайде причтна неделя  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утрооооо

Блондичке, да ти е жива и здрава племенницата!
Весел празник!

Анн, снощи по нощите гледам си писала... Crazy

Времето при нас също е по-хладно днес...но вчера беше като в
парник....

Яничко,не се сърди. Никой не остава не забелязан Mr. Green

Арабска кафе, скокни и до нас, че има малко за гладене.
Като си си свършила твоята работа срамота е да оставиш дружката в беда hahaha Joy

Пепитаааа, направо не мога да си почна диетата с тез вкуснотии Heart Eyes

Мастерче, и аз няма да излизам в отпуск, так а, че не си само ти! Blush

Аз пък да ви се похваля от доста време, гледах една детска градинска люлка и
се чудих дали да я взема дали не и накрая, вчера отидохме и я взехме.
Чуденето ми беше свързано с наличието на ограничено място,
обаче реших, че все някъде ще я сложим. Сега стои в средата на детската и си чака локализациятааа.... Laughing Joy

Сега вече отивам да гладя....Приятен ден на вас и до скоро!
На всички дето не съм споменала огромни цунки!


# 18
  • Мнения: 0
Муци,в неделя е друдно да си на режим Joy
Хайде от утре заедно newsm10
Нали уж нова седмица нов късмет smile3502 smile3502
Дано само не остане от утре newsm78 hahaha
Какво ще кажеш????

# 19
  • Мнения: 0
а добро утро и от мен (може да не е утро, ама аз преди малко отворих очите)  smile3507 Муци-нка, да ти се не види предложението таман!!!!  smile3556 Благодарско за доверието, ама си ги изглади сама  smile3534   
Яничкооо, не ми е спешно за периптерото, питай когато се сетиш. Благодаря ти, ако искаш пиши ми на лични да се видим някой път, че много ми се ще да си побъбря на български с някоя сродна душица!  blahblah blahblah друго си е то да поразтегнем някой локум на тиферич!  ето и вчера - излизаме с мажо на кафенце - и до нас едно българско девойче - като се заприказвало сладко с едно арабско хашлаче! готина беше мацката, ама - как да я отнема от компанията й, за да се запознаем!  newsm78 не става то така! спешно си търся приятелки, еййййййй! Отзовавайте се, че не знам..........!  newsm66

# 20
  • София
  • Мнения: 1 456
да да...Пепитка, аз така казах и миналия понеделник!!! hahaha Joy

Кафенце, много си такава шЪ знииш.... Mr. Green Heart Eyes За протокола дори не съм почнала още с гладенето....обаче смятам да пополегна м Flutterалко...

# 21
  • Мнения: 28
 Joy Joy hahaha,ТО така всички казваме

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
Joy Joy hahaha,ТО така всички казваме


Да де, ама все пак и действие трябва...Пък то с казване ако ставаше
досега фиданка да съм станала! hahaha

Жужиииии, ти да не се стопи от дитеката, че те няма , а??? Laughing

# 23
  • Мнения: 0
ха така Муци, миличка, полегни, полегни! тука както разбирам за диетките ти си Човекът! много ми е актуална тази темичка, ама все не мога да се стегна и да започна сериозно, то сладоледи, то шоколади, то ......  #Crazy как да се лиши човек от парче торта в неделя ?!? хайде успех на по-надъханите, пък дано и нас по-несериозните ни сполети музата за гладуване  - някой ден! smile3506

# 24
  • Мнения: 28
Кафенце, и твоята не лесна....ама да знаеш че тук сродни душички трудно се намират..... newsm78,незнам защо ама като стъпят на острова всички ги хваща един вирус  newsm78,че не знаеш на какво се дължи bowuu.....аз съм почти 9 години тук(малко е,но е достатъчно)и имам приятели които мога да изброя на пръстите си на едната ръка............малко но качествени newsm10,подбирала съм ги с лупа Joy bowuu.......абе тя моята....... Whistling...а като знам в БГ,колко много приятели имах newsm44 Two Hearts...ама аде тук деца,къща.......и все хора които нещо не ги разбирам newsm78.......абе всичко с времето Hug newsm10

пепитке,празнуваш,а? hahahaк'во вече параскеви ли да ти викаме??? newsm78 hahaha

муци,то така стават хубавите неща-ОТ УТРЕ,ОТ ПОНЕДЕЛНИК,ОТ 1 ЯНУАРИ......... Joy Joy Joy hahaha

Абе къде е кати?май-й-й не е направила сефтето на новата темичка newsm78!!???то и другите нещо не са се подписали?!! Thinking Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Според мен Кати ще се появи понеделнишки.
Интернета им в къщи е в непрекъснат оттпуск... Joy та
затова предполагам
още не се е появила.

# 26
  • Мнения: 0
Ей,добьр вечер!Аз като Ан-все по нощите се"обаждам",ама днес си имам "извинителна бележка".Ходихме сьс сьпруженцето в Протарас,да си платим резервацията за отпуската Laughingи се сещате-пьтуване(барабар с детенце),адски мор,жега и топене в"собствен сос",та после-неделните,рутинни "обязаности"-готвене,чистене,пране...и дете Laughing и като капак-награда за "почивния" ми ден мьжленце ми се трьшна болен с Т-38.3  ooooh!!Та затова,долазих чак сега до компа...,колкот' да ви се разпиша!      Сега отивам пак да се кьпя,че "ухая" доста "вьзбуждащо" Stop.......на оцет!

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте бамбинки-Афродинки...

Да Ви е жива и здрава племенницата Блонди!

Пепи,ами хайде честит имен ден!Да си ни здрава,щастлива и името ти да те закриля и помага ....


И темичката е страхотна,Блондич,страшна снимка си лепнала...и песничките създават настроение...аз от Ница гласувах дори...


в петак се завърнах по живо,по здраво...все пак 700км карах,но си заслужаваше пътуването!

Сега усещам умора и днес преживях един емоционален срив,но не е нищо сериозно ,Слава Богу!просто стари емоции се завърнаха и така.....

Иначе в Ница бяхме по цял ден на плаж,Ади си игра много и на всички кипърски афродити искам да ви кажа,че ви завиждам благородно за тая възможност,да живeeте не брега...толкова бързо минава времето така и децата си умират от кеф.....Така....иначе сам разочарована от това ,което видях в Ница,честно да ви кажа голяма цигания!Но трябва да се види,иначе човек ще си помисли,че приказвам ей така и имам големи претенции...но не е така....по плажната им улица е много приятно;имат старинни сгради и история,все пак е южна Франция,но като се тръгне кьм вътрешността на града,на 500м от плажа и мирише на урина и има навсякъде кучешки щастия....щом Ади ми вика,че много миришело....Много исках да идим и до Кан,ама такава навалица е сега там,че не ми се пътуваше никъде.само до Монако ходих и многооооо ми хареса!Въпреки да ви кажа,че ако бях на Слънчев Бряг щях да видя по-голяма снобария....Но съм очарова от това райско кътче-на тия скали са построили интересни сгради....и така привърши нашата ваканция!Мъжо е супер зает и това лято не знам дали ще ходим някъде още.Моят синковец сега има 2 седмици ваканция на яслата и май ще ходим на басейн,че иначе голяма скука тук...
Пепитка,питаш ме кога ще ви дойда до Кипър?....Ще дойда да се запознаем с всички Ви там...аз виждам така нещата:ще си взема оттук полет с хотел за един ъэкенд и идвам сама да се запознаем...няма да можем да се организираме тримата заедно,мъжо трябва да е плътно тук...а той все има възможност да ходи на семинари сам,сега е и моят ред...малко да отдъхна,че Ади все е с мен....ама пак ще ви пиша кога точно ще е тази можа кипърска визита....поне да видя Ларнака...и вас....
И сега да ви питам,че сам малко технически много зле-от както ми дадохте паролата за кукунделата,все се мача да вляза да разгледам снимките и нищо не става....само виждам 4 снимки на Жу и това е...нещо май не правя правилно ли ?
Хайде....много здраве от мен и хубава седмица!!!

# 28
  • Мнения: 0
Да бе ПараССССССССкевиии, Joyкак ви звучи Joy
че на мен нещо не ми влиза в ушото Joy
заявих на всички,че на който не му харесва как се казвам newsm78
да не ми вика на име Joy,може да пробва с ,,ра"=на нашето,,ма" Tired
макар,че то пък изобщо не ми се нрави #Crazy....
тъй ,че си остава моето БГ натурално име hahaha bg
едно на нула БГ-СУ  Joy,аз надделях newsm10
Муци,поспа или изглади newsm78 newsm78,и мойте чакат smile3532
мама се поряза и гладенето изостана smile3515,защо трябва да  newsm78 newsm78се глади Joy

# 29
  • Мнения: 0
Десита Hug Hug поне си си изкарала  newsm74
и най вече си си починала Peace
ще те чакаме да се запознаем Peaceдано да е скоро Peace
нииииие сме тук Joyпочти няма да мърдаме Joy
изчистили ЛС newsm78

Общи условия

Активация на акаунт