Из КИПЪР в слънце и лазур обвити, най-прелестни са българските Афродити - 26

  • 12 714
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 213
Добър ден, мацки  Grinning   bouquet

Пепита, хубаво да си прекарате! Имам много добър приятел родом от Пафос, живее в Лефкосия и като съм при моите хора често се виждаме за плаж  Sunglasses
Много ми харесват всички заглавия, а аз с римите съм скарана, така че ако го оставите на мен ще е "Кипър Номер...."  Mr. Green

Деситка, ще ти го напомняме това объркване докато не одъртеем  Mr. Green Ама тези предложения хич не ми звучат хепи-соц  Crazy По-важното е да не са от типа за великия вожд "...... дружина чака да посрещне еди-коя си"  Laughing Контекст: тема по градове в БГ, в която едната от участничките живее в чужбина и понеже диктува всичко, като например прочистване на списъци, присъствие само на онези, които се явяват на срещите на живо и т.н., та тя предлага и пуска темата със заглавието за собственото си посрещане  Rolling Eyes

Момичета, много ви благодаря за подкрепата, наистина   bouquet Ще има изненади, няма как, и със сигурност ще са щастливи  Peace Гледам 22-23-ти са разделни дати - след това някои пътуват или се връщат. Аз ще присъствам виртуално на срещата ви и след това през новата седмица ще ви сюрпризирам  Mr. Green Да помагате с идеи и мнения  Peace

Муци, точно така, тъбъсът  Grinning е голям, може и да му се удвои височината, и вътре на руло помествам има няма 7-8 картини с всичките им визи, снимки и идентификации, те са по-легитимни от мен  Laughing (да се знае, че не изнасям национално богатство  hahaha). Ще видим какъв ще е номерът в Гръцко  Thinking

Цвети, и аз да ти кажа да не обръщаш внимание - такива "жени на шефа" покрай работата на мъжа ми доста съм срещала, и отдавна се отказах да ходя на официални вечери  Grinning Но сега след като окончателно прекрати връзките със старата работа и се върнем на Лесвос, всичко ще е естествено без преструвки  Grinning Hug

Хубав ден, момичета!   bouquet

# 271
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЗДравейтеееее newsm53 мамииииии newsm53
Пепи приятна почивка мила   bouquet
Меги842 добре дошла   bouquet
Муци правилно си решила че в предвид температурите и евентуално мамите които ще идват от Никозия е логично срещата да се проведе към 5 след обед .........също ще е удобно и за тези мами на които децата все още се отдават на след обеден сън ...... Peace....та кажете и вие ..... Peace
Кафенце бях решила че си заминала на почивка или нещо подобно че се изгуби тъй newsm78
Миреле що чакате пълнолуние за третото яяяяяя казвай тука тайна някаква има за пола ли или нещо друго така де да знам нали и ние ще повтарям ЩЕ работим по въпроса Embarassed
Цвети въобще не се залъгвай че срещата се провежда за одобрение на съпругата или нещо подобно Mr. Green такива срещи се правят първо за да се покаже колко са гостоприемни и като те поканят в къщи един вид вече да ги смятате за приятели едва ли не ..........и второ се прави за успокоение на кипърската половинка женска че жената на бъдещия нов член на компанията не е повтарям НЕ Е по хубава от нея .......... hahaha...обаче ако се окаже че ТИ  си по хубава тогава идва голеееемия проблем на съревнованието между нея и теб и се изпада в едни смешни ситуации абе карай да не изпадам в подробности .............като се върнеш кажи как е минало Peace
Елебела имаме си и други адвокати в темата освен вас та общо сте 3  newsm51
Ресторанти на КАти за всички кипърски посетители пускам телефоните на двата ресторанта ако искат и имат време и желание да ги посетят а също и по скоро за резервации специално за японския е задължително защото е претъпкан  Mr. Green......
Нипон (NIPPON) - 24-657555.....и Кру (CRU) - 24-627000
БЛонди щом си рекла пускам заглавие колко искаш ......... Hug Hug

# 272
  • Мнения: 213
Кати, много ти благодаря за телефоните! Със сигурност ще се отбием като дойдем!
Ама вярно ли единият японски... Ех че екзотично - съпругата на първия ми братовчед (дето ми е като брат), е японка, сключиха брак тази година на 14-ти февруари  Grinning Та така - малък е светът  Party Ако не е тайна, как решихте да е точно такъв, някаква идея  Thinking

# 273
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
И ето и заглавията след голееееееееми напъни с Муцка ги измислихме накрая smile3506
1. Кипърски международен сбор на кокошките събор! Joy Joy
.....това е по скоро да се посмеем hahaha
2. Кипър..Бг..Суис енд Грииц ехеееее....сбираме се всички на кипърско фрапе! sun
3. Кипърски вълнения с предстоящи БГ посещения! Hug

Линаоооооо много се радвам че имате японка в семейството те са много възпитани и въобще всичко най най за тях мога да кажа..... Peace.....макар че аз жив японец съм виждала само веднъж и само един и той дойде в нашия ресторант и се беше закланял от вратата а при нас по принцип така ги посрещаме де та беше доста приятно изненадан и от ресторанта и от обслужването и от яденето .........много му се хареса не щеше да си тръгва макар че минаваше вече 24.00 вечерта а ние по японски маниер не може никой да изгоним докато не реши да си тръгне сам  Laughing Laughing.............а защо рашихме да е японски ми много лесно бяхме ходили с мой мъж в Ливан и там имаме познат със японски ресторант та той ни окуражи че не е толкова трудно и може да опитаме и оттам нататък запретнахме ръкави с мъжо и дай дай дай че чааааааааак до сега  newsm22......ух чак огладнях от обяснения tooth

# 274
  • Мнения: 903
Момиченца-кокиченца,
наминавам съвсем експресно, че днес ми е адски претъпкана програмата..., само да ви кажа, че ще прекратя анкетата за дата на сбирката, защото иначе не мога да пусна другата - за заглавие на следващата тема Rolling Eyes.... /просто не може да има две текущи анкети едновременно/

Смятам, че при 12 гласували 9 от които са за датата 22-ри и само 3 за 23-ти, едва ли може да настъпи обрат....
Та мисълта ми е, ако някой няма нещо против, приемаме за одобрена за сбирката датата 22-ри/Август
Peace

Ще изчакам още малко някой нещо да не възрази, след което приключвам тази анкета и пускам следващата за заглавие Peace

Деситка, Муцанчето ти е обяснила за КГБ-то Mr. Green..., така че ако искаш преработи идеята си за заглавие, за да я включа в анкетата Hug
megi_842, добре си ни дошла!  bouquet

Още веднъж се извинявам за скорострелното включване Blush... и чао до по-късно! Flowers Bouquet

# 275
  • Мнения: 213
Видях и аз развръзката от анкетата, значи ще насоча енергия повече на 22-ри  Grinning Чакам с нетърпнеие другата анкета, но пред много труден избор ме поставяте - всички предложения са толкова хубави  Thinking Пък аз не съм свикнала да не гласувам  Peace

Кати, първото заглавие е по дефолт, нали  Joy Joy Joy Мен второто ме накара мнооого да се смея  hahaha Мъжът ми ще се очарова напълно - казвах му аз, че на мен да разчита за промотирането на Елада  Crazy

Ето я нашата японска красавица Миуки /Юки на галено  Grinning/, на годежното им парти точно преди новата '09  Party /аз съм отдясно на годеницата, разбира се  Laughing/:
http://www.picvalley.net/u/2845/178744590419024190251249994758EG … jo2APlxZUK94B.JPG

Права си, Кати - всичко най-най  Grinning И баба ми галеше и й казваше "баба, баба" и ми чете на кирилица, без този мой загубен батко въобще да я е учил, трябваше да ми видите физиономията  #Crazy Много са любознателни - приятел на мъжа ми е женен за японка на острова и ще ме запознаят с нея  Party А виж - братовчед ми е виждал мноооого японци - живи, натъпкани в метрото  Mr. Green От повече от 12 години живее там, физик, занимава се с фундаментални науки, отиде там да избяга от казармата  Mr. Green

......ух чак огладнях от обяснения tooth

Ето малко японски крекери с чай от соба:
http://www.picvalley.net/u/2209/45279304620790747711249995336ohn … FXZ4DflOxUSw6.JPG

# 276
  • Мнения: 28
                                 МАЛЕ-Е-Е-Е-Е-Е-Е ОТ КЪДЕ ДА ЗАПОЧНА??????????????? Thinking
 Докато тук -там барна,оправя,влезем в час и вие добре сте се потрудили....писали,писали................ #Crazy newsm78,трябваше ми няколко часа Crazy Mr. Green,с храненията помежду,да ви чета  typeuu

ами първо за срещичката...с удоволствие ще бъда там,макар и за малко(нали знаете бебешки работи),ще дойда сама...защото мъжу ще ме замести Mr. Green...

блонди,за съжеление не ми идва нищо сега наум за заглавие на темичката! newsm78..много се смях с премеждията ти с малката ЛОРКА...не вярвам на теб да ти е било до смях!!!! Mr. Green

муци,мого сладко беше това с прегрътките! Hugчакаме те!!!!!

кате,аз работих 3 години в един китайски ресторант в ларнака"Shanghai"-там в кухнята работиха само китайци и наистина мога да кажа за тях,че те са един много странен народ и даже и мъдър народ,аз лично много си допаднах с тях.....понякога се сблъсквах с хора ,който мислиха за тях че са мръсни и прости,не-знам защо-те даже не бяха разговаряли с тях???????????.китайци,японци,за мен те имат един корен,макар че едни други май се мразят newsm78.......(между другото-първото ти заглавие направо ме разтресе от смях) Joy

пепитка,приятна ваканциика!!! Peace

малко думи и за мен.....ние с бебо сме добре,той спинка и не ме притеснява много Hug,но когато той спинка аз гледам малко да свърша някоя друга работа!!!нали и гости имаме........те сега пак отидоха в Никозия и използвам времето да вида къде са ми нещата? newsm78 Joy

МИЛИчКИ ДО СКОРО!!!виждам и някои нови мадамки....много се радвам,че споделят форумчето с нас!!!!!!   bouquet    bouquet
http://a.imagehost.org/0918/514.jpg -TOВА Е НАшЕТО МАЛКО БЕБЕ! Flutter

А ТОВА СА И ДВЕТЕ МИ СЪКРОВИщА:  

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 18:16 от aann

# 277
  • Мнения: 289
И такаааа.....
За гоститооооо...
Уговорката беше към 8 8:30 часа...
Отиваме ние в 20:25,нагласени,натъкмени (аз с една семпла бяла рокля,мъжо и той в тон с мен) с бутилка българско вино и подаръчета за децата....
 И какво да видим  Shocked smile3556  Няма никой вкъщииииии.Нито коли,нито светлини...нищо....
 Звъни мъжа ми на "шефа" и той ми казва,че идва до десет минутки.

Пристига той с дъщеря си(8г.) и ни кани вътре,като ни казва,че ще влезе да се изкъпе,чакаме и жена му с малкото дете и ще идем някъде на ресторант.Почакахме си дет се вика...Дойде жена му(симпатична,усмихната и пълничка кипърка) и както си беше дет се вика по домашно му ни метнаха в тяхната кола и ни заведоха някъде извън Лимасол в някакво италианско ресторантче.Това става вече към 21:30 часа.

От там започна хубавата част.
Едни изискани ястия като се започне с хлебчетата,на които си мажеш разни прелестни неща,миди,които се топлят на свещ на масата,абе чудо и приказ.  chef Wine Glass hug
Компанията също беше приятна.Говорехме си с жената доста и с момиченцето също.Хапнахме благо и си тръгнахме.
 Накрая си го попита шефа му(сърбин е) дали е решил да остане постоянно при него и Андрей каза да.Един вид "свалката" свърши работа
 newsm62
  
 Малко "кипърска работа се получи в началота,ама с добър край. Peace Peace

И сега подред:


megi_842 Добре дошла   bouquet
Блондич ,къде се губиш ти напоследък,че все така бързаш  newsm78  Laughing

За заглавието на темичката аз съм за номер 3.
Айде и от мен сега чао,че тук е лудница в ергенското ни жилище  hahaha

# 278
  • Мнения: 903
Тъйййййй, ето че пуснах анкетата за заглавие и ви моля за активно гласуване че привършваме 19-та страница - демек нЕма време clock smile3560

Цвети, ха честито ви благополучно завършила "свалка"! Mr. Green

Аанни, браво на мъжО ти че ще те отмени за да присъстваш на срещата..., па макар и за малко да е......., все пак колкото и да е отзивчив и помаглив човека, не може вместо теб да го накърми.... breastfeeding Joy Joy

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 18:10 от Miss Blondy~Redhat

# 279
  • Мнения: 0
Ехооооо...ето ме и мен Hug

Сладуранки
,съвсем не съм знаела тази подробност...ама нали сте ме писали към КГБ-ейгите,та затова,така го заформих...хайде другият път пак ще се включа.Вече така се изморих днес,че не мога да си впрегна мисълта в действие....ще гласувам само...

Меги
,добре дошла!  bouquet

Пепи
,приятна ви ваканция в Пафос!Ще чакаме снимки... Laughing

Кате,аз много искам да посетя вашите ресторанти,докато сам в Ларнака,ако и ти имаш време и възможност,ще се радвам...аз нарочно си взех хотел само със закуска,та да мога, с който има време и желание,да хапвам на един обяд и една вечеря/за събота иде реч/ ...тези дни трябва да получа по пощата "документацията"/билети,резервация/ и ще ти пиша подробно-името на хотела и т.н. Peace

Блонди
,ей сега ще гласувам,че да качваш новата тема,че както сме започнали,и другата седмица пак ще мислим заглавия ooooh! Whistling Thinking

Лина
,прилича ми на моя лелия от Варна. WinkДа нямаме някоя роднинска линия?!Иначе и аз много уважавам тия две нации...виждала сам и японци и китайци,но само като туристи ту,но имам голямо желани един ден да посетя и родините им...

Цвети, радвам се,че добре сте си изкарали и най-вече,че работата на мъжо ти е гарантирана!!!

Аанн,голяма изненада ни спретна днес!Дечицата ти са големи бонбони,а бебока толкова миличък и нежничък....пу-пу...да с Ви живи и здрави!Чакаме те на срещата макар и за малко дори. Flutter

Муци,ти нали си взе ваканция-пакет?В Ларнака ще бъдете,нали? Flutter

Иначе за срещата в събота съм на линия;и за неделя ви бях писала,че в случаи,че се състои втора...но няма да ме "огрee",на обяд към 12h ми е полета...За мястото на събитието съм без прeтенции-първо не познавам нищо в Ларнака и съм без моите хора,(да не повярваш) Thinking,в смисъл организирам се според ситуацията....Абе с две думи,ще се съобразя с вас,мили ми дами Hug

И така....писах ви с паузи,поради семейни задалжения-вечери,приготвяне за сън на детенце,но не мога да не ви уважа! Wink Rolling Eyes

Хайде лекa нощ и сладки сънища Grinning

# 280
  • Мнения: 0
добро утро, слънчицаааааа!   Hug  как сте посред срядата? Ето по едно кафенце  kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2
Аз още не мога да си отворя зъркелите.  smile3507 Снощи се скарахме жестоко с мъжо и никой не заспа до 2 ч. newsm56 ама като сме инати и двамата  Crossing Arms така де - що да ми се качва на главата от рано  smile3515 стискайте палци нещата да станат на моята fingerscrossed
Та така - да рапортувам - гласувах за заглавие, готова съм и за среща - въобще - Ларнака, дръж се, че идем!!!!
Ама Катич, как ще ида на почивка без да обадя къде съм Hug - предстои ми и тоя кеф, ама чаааак другия месец  smile3508
айде до скоро, мили мами,  lovekiss че пак ме чакат един куп задължения
 smile3514 smile3514 smile3511

# 281
  • Мнения: 1 849
Момичета много ви моля да ми помогнете!!

До май месец при вас пишеше една жена maatete. Моля ви някой ако има нейни координати да ми ги прати. Преди да тръгне за Кипър се разбрахме да вземам лекарствата за болното и дете с уговорката, че ще намери начин как да й ги пращам, но все отлагаше. До май месец ми пишеше през форума, имаше проблеми... но аз ще се пръсна от притеснение за това дете! Последно каза, че ще се прибере в БГ по жегите но ни вест ни кост... Лекарствата на детето за почти цяла година са при мен и вече не съм на себе си....
Моля ви ако някой има нейни координати да ми ги прати!!  Praynig  Praynig  Praynig

# 282
  • Мнения: 213
Добро утро, момичета!   bouquet

Ани, страхотни са съкровищата! Слънца!  Heart Eyes Да му имам нослето на малкия, такова характерно още отрано  Grinning
Цвети, а баш свалка  Laughing Много се радвам, че работата станала  Wink Аз в Кипър не съм живяла с години, но покрай моите хора съм останала с впечатление, че кипърските дами са доста симпатични и с топло държание като цяло  bowuu А щом шефът е сърбин - еееееее  Party Не знам за жените на шефовете в другите държави, но по точки водят тип "лелка" в БГ  Grinning Мога да направя топ 10 на нетактични изцепки  Laughing

Един път не отидох на официална вечеря с мъжа ми и дамското присъствие бе поверено на Хрисо, негова добра приятелка и колега, преселничка от малоазийските гърци  Peace Та Пристига моят на вечерята и жената на шефа шепне в ухото на мъжа си "Ама сигурен ли си, че е грък? Та той не е нисък и дебел" (мъжът ми е 1,90)  hahaha След това сядат на масата, на Лео му поръчват салата зеле с моркови с дежурната една маслинка отгоре  Laughing при което той започва да си я гони из чинията, а Хрисо му помага. "Жената на шефа" ги гледа през цялото време втренчено и накрая изтърсва: "На колко години са децата ви?"  #Crazy Ееееее голям яд ме хвана на тази патица, пък мъжът ми се смее и казва: "Добре, че ти не дойде. Щеше да си помисли, че имаме близнаци"  Joy Joy

Десита, не е твойта леля, мила  Laughing ами една войнстваща посредственост, дето не ме остави на мира с тъпите си забележки точно когато ми беше най-напечено здравословно преди няколко месеца, ама карай  Stop Но като нищо с теб да се окажем роднини, Варна и Пловдив са ми любимите градове в България  Grinning Тракийка съм си, родата ми е от Стара Загора, с преселници от Източна Тракия и пра-баба каракачанка, която ми говореше на гръцки като бях малка  Wink  Hug

Кафенце, стискам палци за скендъла, ама аз не съм много майстор по тях - за четири години с мъжа ми се скарахме един-единствен път и то беше за "какво говорели хората" (не мога да го понасям това  Laughing). Оттогава го раздаваме кротко   omm

# 283
  • Мнения: 903
За последно в тази тема....
... заповядайте на кафенце и сок...

смятам познахте обстановката.....- разбира се, на верандата на лятната ми резиденция


.....и да ви подбутна пак да гласувате, че гоним 20-та страница....

Аанни, виждам в подписа ти.....големи са бонбончовци - и каката и бебо Hug Hug

Деситка, слънце ненагледноууу, не четеш ФнимателнУ smile3560.... Не си писани при КГБ-ейките, а в отдел
"Нашите приятели", която колонка включва КГБ-дружките, както и всички присъединили се към
шармантната ни компания от различни точки на света................и т.н.

Кафенце, лоша работа така дето сте се сдърпали с мъжо.... То сЯ аз не съм баш човекът дето да ти дава акъл по семейни въпроси, щото отдаааааавна се "от-бракувах" #Silly...., обаче разправят че при такива брачно-недоразумейни сблъсъци..... много ефикасно действал така нареченият "помирителен секс" luvbed smile3521

Лелееее, докато пиша 2 нови публикации още #Crazy ThracianLina добрЮтрУ и на теб!

migito, здравей...... Според мен пиши на ЛС на cveta80.... мисля че тя поддържа по-редовна връзка с Маатете...

Хайде, чао ви от мен засега..... и хубав ден!

# 284
  • Мнения: 1 849
БЛАГОДАРЯ!

Общи условия

Активация на акаунт