LaRedoute.fr - 125 - Всичко за поръчката!

  • 40 086
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Алекс -   bouquet хич не се усетих за това че идва под 10 Е - значи ще опитам да я пусна пак поръчката но лошото е че ползвах кода за 10 Е подарък за нов акаунт и едва ли ще ми разреши да ползвам кода отново - нали?

# 16
  • Мнения: 930
запис и от мен Blush

# 17
# 18
  • Мнения: 0
Алекс имаш ли още валерианче ако не да ти изпратя??   Hug  Hug  Hug

# 19
  • Мнения: 145
Момичета с риск пак да изнервя някой ... Искам да попитам този бонис от 5Е има ли валидност? И друго, 10Е от приятел се получават след извършване на първата покупка от неговия акаунт, така ли?

# 20
# 21
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
 Peace

# 22
# 23
# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
Цоп и аз...
Херелина, това яке си отговаря на номера, като цяло. Моя мъж е с ГО 105 (около). Получихме Л, но леееко му опъва на мишниците. С тениска отдолу обаче е ОК, пък и той малко заслабна, та се носи. Много е хубаво якенцето.

Много се радвам, че поръчах ХХЛ, вместо ХЛ за мъжо, че той по принцип си е ХЛ, но в раменете е широк и якета от тоя тип принципно му стягат. След много чудене поръчах +1 номер.
Снимчици случайно имаш ли? Embarassed

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug

# 26
  • Мнения: 60
Момичета намаленията до утре в полунощ ли са или до 28 вечерта ?

# 27
  • Мнения: 46
До 28 вечерта!  Peace

# 28
  • Мнения: 257
Цоп и аз...
Херелина, това яке си отговаря на номера, като цяло. Моя мъж е с ГО 105 (около). Получихме Л, но леееко му опъва на мишниците. С тениска отдолу обаче е ОК, пък и той малко заслабна, та се носи. Много е хубаво якенцето.

Много се радвам, че поръчах ХХЛ, вместо ХЛ за мъжо, че той по принцип си е ХЛ, но в раменете е широк и якета от тоя тип принципно му стягат. След много чудене поръчах +1 номер.
Снимчици случайно имаш ли? Embarassed



Привет!
Момичета мога да дам размери и снимки на мъжото яке което коментирате.Поръчах го зимата за брат ми и много си го харесва-неговото е ХЛ.
Дължина:-73см. с яката
дълж. без яката-69см.
шир. в раменете-51см.
шир. под мишниците-65см.
дълж. на ръкава-70см.

Малко лъскаво изглежда но е от светкавицата-всъщност въобще не е лъскаво.
Материята е памук-тъничко с подплата също тъничка.Абе съвсем пролетно яке.
http://www.bgphoto.net/photos/21729/o633706745135220000.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/21729/o633706745975532500.jpg
Надявам се да съм била полезна.

# 29
  • Мнения: 246
Момичета с риск пак да изнервя някой ... Искам да попитам този бонис от 5Е има ли валидност? И друго, 10Е от приятел се получават след извършване на първата покупка от неговия акаунт, така ли?
Валидността трябва да ти я пише най-отдолу на писмото. Кодът за 10 евро се получава веднага, хубаво е да се ползва при първата поръчка, че после първия да получи чека за 20 евро  Peace

Общи условия

Активация на акаунт