LaRedoute.fr - 125 - Всичко за поръчката!

  • 40 079
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 145
Момичета с риск пак да изнервя някой ... Искам да попитам този бонис от 5Е има ли валидност? И друго, 10Е от приятел се получават след извършване на първата покупка от неговия акаунт, така ли?
Валидността трябва да ти я пише най-отдолу на писмото. Кодът за 10 евро се получава веднага, хубаво е да се ползва при първата поръчка, че после първия да получи чека за 20 евро  Peace
Благодаря ...  Hug

# 31
  • Мнения: 472
Запис и от мен   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 080
извинявам се предварително за въпроса бутонът ми за търсене в сайта не работи и дава грешка и при вас ли е така може и на лични изписва ми това:8: Undefined variable: board
Файл: /home/bgmamma/public_html/Themes/bgmamma/Search.template.php (main sub template - eval?)
Линия: 10

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 730

Привет!
Момичета мога да дам размери и снимки на мъжото яке което коментирате.Поръчах го зимата за брат ми и много си го харесва-неговото е ХЛ.
Дължина:-73см. с яката
дълж. без яката-69см.
шир. в раменете-51см.
шир. под мишниците-65см.
дълж. на ръкава-70см.

Малко лъскаво изглежда но е от светкавицата-всъщност въобще не е лъскаво.
Материята е памук-тъничко с подплата също тъничка.Абе съвсем пролетно яке.
http://www.bgphoto.net/photos/21729/o633706745135220000.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/21729/o633706745975532500.jpg
Надявам се да съм била полезна.

Благодаря ти, много добре изглежда, дано и мъжът ми го хареса   bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 143
Момичета намаленията до утре в полунощ ли са или до 28 вечерта ?

До вторник в полунощ са според мен.  Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 365
запис  Crazy

# 37
# 38
  • Мнения: 1 178
извинявам се предварително за въпроса бутонът ми за търсене в сайта не работи и дава грешка и при вас ли е така може и на лични изписва ми това:8: Undefined variable: board
Файл: /home/bgmamma/public_html/Themes/bgmamma/Search.template.php (main sub template - eval?)
Линия: 10

И при нас е така , да...  Joy

# 39
  • Мнения: 685
И аз да се запиша тук + 1 въпросче:

Когато пуснат новата колекция след 28, има ли намаления на някои стоки преди пак голямата разпродажба newsm78, която била през януари? 

# 40
# 41
momi4eta kajete mi kod za bd i podarak  Sad
izviniavam se za latinicata  Embarassed

# 42
  • Мнения: 43
Знам че  с една карта се плаща на 2 акаунта и на 1 акаунт се плаща с две карти...
Какво става,ако пробвам да платя с картата с която плащам на трети акаунт newsm78
Една майка писа в другата тема,че е платила newsm78
Картата ми е ВЕ на ЦКБ.Ако не стане и не ми приеме поръчката има ли вероятност да ми блокират картата?

# 43
# 44
  • Мнения: 11
аз пък имам друг проблем - то всеки с проблема си - НЕ МОГА ДА ПЛАТЯ С КАРТАТА СИ НА ВТОРИ АКАУНТ.Трябва ли нещо да се валидизира, защо ми дава да се свържа с банката. На първия си акаунт плащам без проблем, реших да се самопоканя и сега немога да платя с тази карта newsm78

Общи условия

Активация на акаунт