Белведере Холидей Клуб БАНСКО- спешно мол

  • 8 796
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Върнахме се от уикенда в Белведере Холидей Клуб и сме доволни. Към казаното от Марвеле мога да допълня, че наистина апартаментите са много добри. Всъщност има само апартаменти и студиа, стаи не се предлагат. Ние бяхме в апартамент с напълно оборудван с електроуреди и посуда кухненски бокс, не го ползвахме, но оценихме идеята. Хранихме се в ресторанта и сме доволни от големите порции. Цените са поносими, особено на фона на механите в Банско. Водата на външните басейни (голям, детски и джакузи, което функционираше само като басейн) не се отоплява (предстояло, тъй като хотелът е нов) и се затопля от слънцето. Във вътрешния басейн водата се топли само когато времето е лошо.
Спа центърът е много добър - фитнес зала с хубави уреди, сауна, парна баня, солариум, масаж и джакузи (тук вече водата беше доста топла).
Понеже единият ден времето беше лошо, ние киснахме в СПА-то и се размазахме от удоволствие.
Има помещение за детски кът, който изглеждаше доста симпатичен (не съм влизала), но все имаше по някое и друго детенце да си играе вътре. В стаите има интернет.
Единственото (освен хладната вода в басейните) е че наоколо все още се дооблагородява, има недовършени хотели. Но поне нямаше строителни работи и шум. Тихо и спокойно беше.
Дано съм била изчерпатела.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт