Израел 44

  • 23 118
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 410
Цитат
Както мъжът на Наина е забелязал - правим го за заблуда на противника
Моя позната все си галси циците ,все ги повдига ,все еди какво си ,а мъжа й рекъл - "К'во ги гласиш толкова ,ако се съблечеш нЕкъде ,че умрАт!"(тези дето ще я видят гола)  hahaha

# 46
  • Мнения: 2 952
 Joy hahaha  Oх...  Joy Цицеста е станала темата !  Joy Вижте к'во ... ако в легнало положение по гръб още ги бива на глед - нЕма да се отчайвате ...Има надежда  Joy Веднъж в Шоуто на Опра една се изказваше за това как след време може да си закрепиш молив под цицата както седиш права и да не падне , 'щото се защипва демек. Опра  гледа , гледа  ooooh! и пита - ми тези дето можем цял комплект моливи да си заклещим и да не паднат какво да правим?  JoyОх ... аз не съм стигнала до комплект още  Joy

И аз цъках на  аватара на Тигриса като Мента  Joy

И да добавя - френЦки ми е маникюра със сребърна лентичка . Обикновена работа  , но за всеки ден бива.Семпло и свежо, леко така .

Довечера затварят по-рано магазини и всичко живо, защото започва   Тиш’а бе-ав :
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%B … D0%90%D0%B2%D0%B0
И на  нас басейнчето ще  затвори в 7 , не в 8 .Няма нищо - пак ще се наиграят децата . Това с практическа цел  -  за който се  е отнесъл в ежедневието като мен.

# 47
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Абе аз исках и черните ивици да ги направя бели... като моряшка фланелка. Ама нещо не стана много добре - то и на бял фон... Ще пробвам пак, ако се получи по-добре ще го сменя за да не го цъкате само, че ме хваща гъдел от толкова цъкане отгоре ми.  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 167
аз се чудя защо не пишете, а вие сте се прехвърлили в нова тема  Whistling

# 49
  • Мнения: 2 952
Илка, бокер тов !То виж и на каква тема сме сега ! Тигриса и той гъдел имал. Я да се спирате ! Захващайте някоя  сериозна тема ! ПУ не за мен !

# 50
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Тиги, отива ти този цвят Laughing

# 51
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ех не се сетих,че и секретарките в Мисрад аПним са хора  smile3555 Звънял мъжо за среща и му казали чак 17.08 и аз чак сега се усетих,че е лято и там също си имат ваканции и работят с намален персонал  Blush Разсмърдях се първо какво има става на тея,по принцип чакаме само седмица за среща а сега 3 седмици  Crossing Arms Голяма съм шматка  Rolling Eyes

# 52
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Казах ли ви, че си платихме глобите за нарушенията в Италия? Обаче сме много озадачени, че от сайта не ни дадоха никаква квитанция (само съобщение thank you Crazy) - ако знаехме, щяхме да платим по банков път  Confused Аз си мисля да поискаме извлечение от Виза, когато мине плащането по картата, защото в един израелски форум пишеше, че на влизане в Италия понякога не им излиза в компютъра, че си платил и те посрещат с "Имате задължения" вместо с "Добре дошли"  Rolling Eyes

Днес се самоизолирам вкъщи, за да си мириша на чесън на свобода Laughing Купих си масло с чесън и босилек, не мога да ви опиша колко ми е вкусно на препечена филийка...  Blush Преди бях опитвала с чесън и копър, но вариантът с босилек ми е по-приятен като че ли. И кроя пъклени планове как да си приготвям маслото сама, че да си го докарам на вкус и с други подправки...

Някога бях питала девер ми какви му са изискванията за жена, да знам, ако реша да го сватосвам. Той ми каза - да яде шум (чесън) и лук и френски миризливи сирена, за да си хапваме заедно без задръжки кой на какво ще мирише  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 232
Чесън! SickПолудявам,когато някой се натъпкал с оня китайския чесън!Това чудо ,няма измирисване три дни!Моя мъж се отказа да яде чесън! Mr. GreenСмятам да откажа и свекърва ми! Mr. Green
Иначе в някое ястие,харесвам вкуса му!Босилек и риган,слагам даже на салата от краставици и  домати!
Тиквички и пъпеш,и до ден днешен не мога да ям.Харесвам ми как миришат,но на първата хапка ми се повдига!

Бубе,какво стана с рецептата на оня ориз с канела и сини сливи?Моля те,вземи я от свеки Praynig

# 54
  • Мнения: 2 952
  Ето малко снимки от  преди  няколко часа. Бях обещала , че ще се опитам да снимам  и успях въпреки пръскащата вода навсякъде  Simple Smile. Децата се накефиха , а аз не по-малко от тях ! От кога не се бях пързаляла на водна пързалка  Joy . Саги сякаш е роден във вода ! Шахар ми е по-плаха още. Въпреки, че бяхме с приятели и  бая деца ,тя пак си искаше  в мене .Гушихме се даже във водата  Simple Smile ... Омирисахме се на хлор , народе ! Иначе е добре уредено - не се хлъзгаш , гумирано е хубаво. Има место за маси настрана - всичко е на сянка със  сенници . Отделно  от  водния парк имат и комплекс  за игра "на сухо"  Mr. Green . Вижда се и това. Има една пързалка , отвеждаща на долния етаж  в басейн с топки и лабиринти. Не се качихме на разходката с трактор - влакчето из кибуца - 20-тина минути обиколка.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=405589&view=2
(тази вечер  албумчето е публично )

Лайла тов !

# 55
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Леле, затапих ви с тоя чесън  Joy Наина, и аз не го ям така - в смисъл - да хрупам скалидки чесън, но вътре в масълцето ми е вкусен, получава се нещо като чесновите хлебчета в пицариите... И тук е китайски чесънът - пробвах да го засадя, но не става  Rolling Eyes
Наина, вие още ли сте на вилата? (аз така разбрах, че имате нещо като вила на морето)

Замислих се - колко тъжни програми и филми имат израелците! На всеки траур по ТВ дават само тъжни и сериозни предавания, а, като се замисли човек, не са един и два тъжните дни в календара на Израел... Сега дават за "загубените" еврейски колена в Индия - на Менаше и Ефраим, все някакви сериозни такива....


Упс, виждам, че Петя е писала:
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

Айде, на снимкитееее  Party

# 56
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Их,че якоооооооо и аз искам на воден парк  Praynig Виждала съм само парка във Варна и Родос ама нали не мога да плувам та не съм ги посещавала  Tired Ама да имам и едно дете и аз та покрай него и аз да се пускам по детските пързалки  Peace
Наинка,ще я взема рецептата ама аз почти не я виждам свеки а на мъжо не може да се разчита за такива неща явно  Whistling

# 57
  • Мнения: 232
Направо Ви  завиждам ,за тия водни паркове!Имате къде да си заведете децата да поиграят,да се забавляват,абе също като в България Whistling

Мента,не съм на вилата Mr. Green,там GSM ми няма обхват,камо ли интернет!Между другото без малко да останем без вила,има един мъж в селото,който има шум от дъски в главата си Mr. Green,решил да запали огън,и накрая запали половината село!Наложи се чак да минава трактор,да прави бразда,че беше стигнало до пчелина!С огъна,който запали,изчисти всичката трева!

Бубе,чакам (положително Joy Joy)

# 58
  • София
  • Мнения: 7 880
Петя гледам на една от снимките Саги докопал две наденички и не ги пуска, та реших да ви попитам, като не е широкоразпространено свинското месо при вас от какво ви правят например пресните колбаси ? Само от пилешко и телешко ли.

Иначе страхотни снимки излъчващя настроение.

Наина вие да нямате вила в Старозагорско ? Гледам по новините, че там се вихри някакъв голям пожар.

# 59
  • Мнения: 1 526
Ехо, аз се наработих за три седмици напред  Laughing, днес предадох фронта.

Нали помните, че мъжът ми се занимава с промишлени хладилни камери? Днес е ходил на тикун в същият МакДоналдс, в който вчера ядохме в Азриели. Викам му- "как та не дойде вчера", да ни извозва и да го запозная и с Мента? Ама такъв ни бил късмета.

Аз да си кажа още нищо не съм опаковала- утре сутрин ще я свърша таз работа. Децата превъзбудени, вече не им се чака.

Бубе, хайде като му дойде времето с нас на Ямит- там и за големшките `кат нас има яки пързалки и басейни.

Пете, вижда се че децата са се изкефили- ама скри ти мъж ти с какви бански ходи  Wink  Joy!

Наинка, вярно, че с повечето хора ще се видим, а ти си ни най- далече. Но се надявам, че и тази среща ще се състои и много ще се радвам да съм в компанията на човек като теб  Peace. Пък дано и таз криза бързо да се маха и нас ни удря, ама да сме здрави и това ще свърши.

Мента, забравих вчера да ти кажа, но много ми хареса подаръкът за годишнината, нежна работа, красива- точно като за теб. Има вкус момчето  Hug.
 То верно, толкова неща още исках да изкажа, ама пусто време ни притисна, нищо - другият месец.

Тиги, приятно изкарване на морето. Забавлявайте се много и да хванете тен, че да не сме много по- черни от вас на срещата  Mr. Green!

Дядо Х.- пилешко, телешко и пуешка- най- вече  Peace.

Танюш, дойдоха ли си морските, как са изкарали, още не можете да се нарадвате един на друг май?!

Утре ще ви следя с поедно око- ако някой се пресрами или се сети, че иска нещо от родината да свирка  Peace!

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 23:17 от Tali Dan

Общи условия

Активация на акаунт