фон дьо тен с жълтеникав оттенък

  • 2 701
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Здравейте,моля ви кажете ми някой фон дьо тен с жълтеникав оттенък,до сега съм ползвала доста и никой не е какъвто искам,все ми розовее нещо!  smile3506 Ако се сещате препоръчайте ми някой.  newsm17

# 1
  • Мнения: 1 324
Avene имат фдт, който е жълтеещ. Мисля, че е един единствен цвят. L'Oreal Infallible. Manhattan и Lumene също, но не помня точно кои.

# 2
  • Мнения: 58
Благодаря,аз съм ползвала на манхатън,но не ми допада особено защото ми е много тежък като консистенция,а на лумене не можах да си харесам цвят  Weary  ще потърся тези другите,за които ми казваш!

# 3
  • Мнения: 1 324
С каква кожа си, тъмна или светла?

# 4
  • Мнения: 58
Със светла кожа съм,но тъй като не я харесвам постоянно използвам бронзанти,то за това и искам фон дю тен с такъв оттенък.

# 5
  • Мнения: 1 324
В такъв случай Lumene и Manhattan отпадат. Сигурно и Avene ще ти е светъл. Другото, за което се сещам е Revlon Colorstay.

# 6
  • Мнения: 58
Много ти благодаря,ще пробвам на ревлон и лореал,те са хубави така че предполагам-ще ми допадне най сетне някой!Благодаря!

# 7
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Пробвай Артдеко!!! Peace

# 8
  • Мнения: 17 407
Аркансил. Но не ги виждам вече. Много лек беше, аз го харесвах.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
На Lancom повечето жълтеят, но ако си с много светла кожа ще ти се сторят тъмнички.

# 10
  • Мнения: 58
Благодаря ви,момичета  Hug ! Вече имам голям избор,от който ще се възползвам!   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 878
Aз с две ръце ти препоръчван на Лореал Инвизибъл, цвят Амбра!

# 12
  • Мнения: 636
На Lancom повечето жълтеят, но ако си с много светла кожа ще ти се сторят тъмнички.

Подкрепям за Ланком  Peace

Шанелските също ще ти харесат, на Клиник всички ми розовеят

# 13
  • Мнения: 58
Да,май се навих най вече за ланком или лореал,ревлон нещо не ми допадна,макар че съм доволна от други техни продукти.

# 14
  • Мнения: 13
На Lancom повечето жълтеят, но ако си с много светла кожа ще ти се сторят тъмнички.

А колко струва този ФДТ на Ланком..

Иначе и аз ти препоръчвам Лореал Laughing

Общи условия

Активация на акаунт