Темата на АПРИЛчетата - чака Морко!

  • 14 877
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 531
Ето едно предложение за почивка. Ние бяхме миналата година и сега ще ходим пак. Много беше хубаво.
http://www.hotelperunbansko.com/newsbg.php?n=142
Много примамливо звучи! Но като видях цените в ресторанта... Shocked
Малко са се поувлекли, ми се струва.


Да, цените в ресторанта са ужасни. Но ние не ядем там. Закуската и вечерята са осигурени, а на обяд ядем в едно близко заведение.
Най-хубавото е, че външния басейн е топъл и децата направо не излизат оттам.
Ние ще сме там от 18-ти, ако някой се присъедини за компания ще е супер.

# 31
  • Мнения: 1 732
Рени, ще ме замислиш... newsm78
В близост има ли къде да се обядва? Имам предвид, че аз съм без автомобил и много-много не мога да обикалям с Вяра. А басейна топъл? Екстра.

# 32
# 33
  • Мнения: 2 149
Скок да ви следя  newsm18

# 34
  • София
  • Мнения: 1 531
Ами има едно кръчме наблизо. Миналата година ходехем пеша -на 5 мин. е. надявам се и сега да работи. Кофтито на хотела е, че е далеч от центъра и вечер доскучава да се разхождаш в покрайнините на Банско. Но пък аз бях бременна миналата година, а и компания са ми майка ми, баща ми и баба ми. сега сме пак същата компания с 2-те деца. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 766
Бабълче, честит рожден ден! Мнооого здраве, много обич, много успехи, щастливи усмивки  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 631
МИЛА ЕЛИ,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
С НАЙ-СЪРДЕЧНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ, ОБИЧ И СПОКОЙСТВИЕ!
НИКАКВИ ТРЕВОГИ В СЕМЕЙСТВОТО И САМО ПОВОДИ ЗА РАДОСТ!
ВЕСЕЛ ДЕН!

 Hug Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 2 149
Ех, че хубав ден, Бабъл имала ден-рожден!
Мила Ели, бъди здрава, усмихната, късметлийка, обичана! Да ти е здраво и добро детенцето, за да си щастлива мама!

# 38
  • София
  • Мнения: 3 648
Ели, най-добри пожелания от мен за много щастие, за много успехи и весели дни! Много любов ти желая!

# 39
  • София
  • Мнения: 272
Еличка, честит рожден ден! Много целувки от нас! Весел празник на теб и на прекрасното ти семейство!   bouquet

Аз за първа година нямах настроение за рожден ден, затова и нямам снимки, които да кача. За сметка на това подаръка ми от Руслан и Реа е игуана. Страхотна е, много и се радвам! Още веднъж благодаря ви за пожеланията!

Хубав ден момичета!  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 1 531
Ели, Честит рожден ден!
Бъди здрава, щастлива и обичана. Да те слушат домашните и да те глезят.Много да те радва малката бърборанка.


Аз пък винаги съм обожавал рожденните си дни. Сега обаче рожденните дни на децата взеха повече да ме вълнуват. Но пак много си го обичам р. ден и много се вълнувам като наближава.

Рали
, честит ти интересен подарък. Аз определено не бих се зарадвала на такъв. Wink

# 41
  • Мнения: 1 146
Ели, Честит Рожден ден! Много здраве на цялото семейство, щастие и успехи!


Рали, как я кръстихте игуаната? Реа сигурно и тя е във възторг  Hug Писанчик много иска да си има животно някакво, все за това говори, обаче заради пустата й алергия и кашлица не можем нищо да си вземем.

# 42
  • Мнения: 3 205
Ели, честит рожден ден! Желая ти здраве, късмет, любов  и щастие!

Ще почвам работа от септември  bowuu

# 43
  • София
  • Мнения: 3 648
Бре, Юлче, браво, къде, а децата?

# 44
  • Мнения: 65
ЕЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА! newsm51
РАЛИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ /извини ме за закъснялото поздравление/ ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт