Скоро МАРТенчетата ни всички,ще са седнали в колички!

  • 9 159
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Здравейте!
Белла,мерси за темичката! Hug

Аз възглавничка на Алекс му слагам почти от самото начало.Само като новороден(може би първия месец) му слагах една хавлиена кърпа в калъфчица,за да не му е високо,но все си имаше нещо като възглавничка.Видях,че така ги слагаха в родилния дом и така.А от втория месец вече си спи на истинска възглавничка,ама е бая тъничка и като легне се посмачква,така че пак не е на високо.В количката преди пак имаше,но откакто сложих летния кош си е все повдигнат леко,защото няма напълно легнало и си спи без възглавница.
А днес да го похваля изяде около 140 гр пюре!Ако имаше емотикона да се прекръства,щях да я лепна тука. Laughing Понеже сме 3 ден на ябълка,ама и се чумери нещо,вчера му взехме на Сънвал ябълка с банан и много му се ослади. Mr. Green И кайсия с банан купихме.Абе въобще много съм доволна от пюретата на Сънвал,определено ще гледам такива да папкаме за сега. Flutter
 Hug

# 16
  • Мнения: 35
Здравейте момичета Hug
Нещо въобще не ми се пишеше тия дни. Първо ходихме на Априлци за големите жеги, а там нямаше нет.
После кучето ми почина тази нощ, беше 3 дена в болница, така и не успяха да разберат какво й е и си е отишла душичката. Толкова ми е тъжно, не успях да я нагушкам smile3518

Иначе Алек е добре, расте толкова бързо. Всеки ден нов номер има. Тук от няколко дена иска да седи само по корем, даже и така заспива забол муцуна в дюшека. Днес даже в количката успя сам да се обърне Crazy Пък да не говорим, че вчера се пробва сам да слезне от повивалника, добре че го хванах точно като се претълкулваше към леглото. Опасна работа е  ooooh!
Вчера ходихме на гости на едо бебче, което няма още 2 седмици и с майка му им направихме на двамата една фотосесия един до друг. И макар че бебчето се роди големичко - 4 килца, до Алек изглеждаше толкова мъничко. Много бързо се забравя какви малки са били Heart Eyes

Бебчетата са страхотни, снимката на Марто е уникална. И аз съм за за албумчето със смешни снимки Peace

Белла мерси за темичката  Hug
Май мислех още нещо да пиша, ама....


# 17
  • Мнения: 108
Привет и от нас  Stop

В Петък бяхме на консо и сме пораснали с 600 гр. и вече сме 5900 кг., биха ни и 3 -та ваксина пентаксим. Като се прибрахме изяде около 150 гр. зеленчуково пюре поспа малко и като се събуди като се започна едно повръщане, вечерта температура, през ноща разстройство  #Crazy. Обадих се на док изписа прахчета, дадох и ама тя продължи да повръща и да дриска и оттам в болницата на системи направо се побърках #Crazy
 Но слава богу се оправи много бързо и изследванията са ни добри, защото и аз се притеснявах за хемоглобина поне засега/защото и аз и баткото сме с желязо дефицитна анемия/. Сега са ни изписали една лечебна хумана и известно време ще бъдем на нея.Оф оплаках се  набързо.............. Peace
Възглавничка слагам една много тъничка.
Сега да ви кажа да се посмеете малко- бабетката каза да не и викам Лигла, е щяла да стане такава. И аз от вчера и казвам, че ще е първата жена президент на БГ или че ще стане нобелов лауреат.  hahaha смех
Еля  Joyмного ме развесели.
vily_st съжалявам за кучето ти.

# 18
  • Мнения: 35
vanita76 представям си какъв ужас си изживяла, добре че бързо се е оправила малката кукла Hug

Вие къде се разхождате в Плевен? Че ние всеки ден сме в Градската yes

# 19
  • Мнения: 108
Ама ти  си вече тук е браво. Peace

Аз излизам рано и съм в градската или при пясъчника или в Маркизата. Днес няма да излизам но утре съм там/ с розово винена количка съм/или ако искаш пиши на ЛС да се разберем да се видим.

# 20
  • Мнения: 170
"Светле, моят човек това с възглавниците го прави, откакто се помни, пък спи с възглавници заради повръщането.. В началото се стрясках, но после установих, че това просто му създава усещане, че е гушнат в нещо и така по-лесно заспива с възглавницата на очите. Така или иначе, не можем да ги охраняваме по 24 часа, така че Господ да ги пази. Simple Smile Аз мисля, че децата вече са по-силни и не така безпомощни. Опа-а-а, без малко да пикира на глава."


Абсолютно споделям мнението. Освен това моя сладур го откриваме все по-често с краката към възглавницата - обърнал се на 180 градуса. А заради въртенето спи от 2рия месец сам в другата стая, защото аз при всяко помръдване се будех и после цял ден ходех като избит електрон...

# 21
  • Мнения: 222
Привет  Hug
Белла - страхотна тема   bouquet
Честити месечинки на бебковците от днес!
А и аз да почерпя, че имаме годишнина с мъжО

# 22
  • Мнения: 151
Ми то и аз се будя и го завивам,той се отвива аз пак завивам и така.
Не смея в другата стая да го оставя сам,защото ме е страх.
Цвети честита годишнина ,много  Heart Eyes ви желая!

# 23
  • Мнения: 288
Cvetka-koketka,честит празник!!!Още безброй много години семеен живот и щастие!И още един дребосък след някоя годинка да ви радва! Hug

# 24
# 25
  • Мнения: 267
 Hug
Честито на всички празнуващи  Heart Eyes
За възглавничките ние спим без,евентуално само калъфка,но се почва една борба да я налапа,та и нея я махам,иначе в количката сме с възглавничка под дупето,че летният кош е от тези вдлъбнатите  Rolling Eyes
Браво на всички папащи пюрета и на Алекс  Hug
ние днес не бяхме на кеф и хапна много малко морков  newsm78,ама после така чипа в коритото,не се бях смяла така не знам от кога  Joy.
Маймунка и аз го храня гол,а той държи лигавника и се забърсва след всяка лъжичка ,нали винаги иска да си навре ръцете,а така като държи лигавника се получава нещо като забърсване на муцунката  Joy hahaha,оставила съм си един стар чаршав,който да мятам на шезлонга като се храним,че иначе става мазало  ooooh!
Сега след тази игра в кориотото,спи блажено с дядо му  Hug
Вили много съжалявам за кучето ти  Cry

# 26
  • Мнения: 69
беба ние сме с възглавничка,защото сме все още със коша за новордено,а и под нея слагам някой кризалка и лигавника,че ми е по-удобно като са ми на близо Peace ама с летния вариант едва ли ще сложа възглавница.
зеленко аз имах моменти в които не можеш да разбирам Тео кога е гладен,толкова се бях шашнала,добре че отминаха,хленчеше за всичко,а бях свикнала като захленчи-значи е гладен.

ама тези наши бебоци са страхотни,всички са толкова сладки,и всяко е толкова индивидуално,искам да ги намачкам всичките Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 0
Абе все си мисля напоследък. Доста хора вече не пишат тука newsm78 SZA например. Постовете и винаги бяха толкова полезни. Нефертити и тя вече не се включва. И за още хора бях се присетила ама днеска нищо не помня ooooh!

# 28
  • Мнения: 361
готови сме след консултацията.
6790гр и 64см.
Може да папаме и мИсо ако успеем да си направим едно ядене само на пюре. Ще почваме и кашите от другата седмица и кисела.

Хайде за сега чао

# 29
  • Мнения: 305
Ванита, радвам се, че малкото е добре вече! Дано нямате повече проблеми!

Вили ст, съжалявам за кучето! Поради такива причини не искам домашен любимец защото се привързвам към него като човек и ми е много тъжно след това! Преживяла съм го веднъж и не искам да изпитвам такива неприятни емоции повече!

Цветка кокетка, честита ви годишнина! Пожелавам ви здраве, щастие и още много години да споделяте радостите на семейния живот!Весел празник днес!

На Пепуната май са и избили предните две зъбчета!После като се събуди ще я поогледам пак!

Общи условия

Активация на акаунт