ФЕВРУАРСКИ гивизета на море пекат дупета :)

  • 9 349
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Фоксуно, откъде изобщо ти се появиха такива мисли в главата??? Не вярвам някоя от нас да ти е намекнала нещо подобно.  newsm78 Изобщо не си мисли глупости, ти си прекрасна майка - това личи дори и от снимките на бебочетата, да не говорим за постовете, в които се усеща много любов към малките пумпалчета.  Hug

Между другото, това ни препоръча и д-р Драганов, когато ходихме първия месец. Ох, трябва да намерим време и за втория преглед, ама да видим кога...

Момичета, стискайте ми палци, след малко тръгвам за Свищов за последния изпуснат изпит  Praynig

# 46
  • Мнения: 566
здравейте мили майчета и бебоци,не ме бийте Embarassed ама не съм влизала тези дни,занимавам се със семейни дела като продажба на апартамент,оправяне на наследствени парцели и просто луднах,  с двете деца съм навсякъде и нямам сили да седна и да пиша,не съм чела и назад за което много се извинявам,надявам се всички да са добре а на тези които не са да се оправят бързо.
За колажчето супер е ,нищо че мойто дете го няма , Фокси възхищавам ти се   bouquet.
А при нас нищо ново папкаме си ,даже онзи ден и дадох за следобедна закуска(17:00 часа) кисело млекце с бебешки бисквитки (от тези дето се стопяват ама с вкус на банан)ох не съм предполагала че толкова ще и хареса Thinking,защото каката не ядеше к.мляко до година и половина ,но сега явно наистина съм по смела .
 Hug и много ви обичам.
П.П. За срещата ме извинете ама ако може някой да ми пусне на ЛС подробностите ако не е много нахално де,щото незнам какво сте решили нали не съм чела Embarassed Embarassed Embarassed,доколкото разбрах ще бъде  на х.Здравец над Пловдив,ако е там аз ще дойда без приспиване а само през деня за да ви видя и да се запознаем.
Лек ден от мен ,дано скоро да приключа със семейните дела и да имам повече време за сектичката. Grinning

# 47
  • Мнения: 1 560
Добро утро и от мен.
Аз изобщо не се включвам в темата за срещата, защото всеки уикенд от август и за момента първите 2 на септември са ми ангажирани - 3 сватби, служебни партита, а и гости. То пък лятото на морето без гости не може.

Заглавието някоя варненска мама ли го измисли?! Тук страшно много турцизми се използват, като се преместих тук направо бях изумена. Crazy

А относно захранването - днес ще дам половин бурканче тиква (захранвам с нея от 4-5 дни, харесва й), а утре цяло. То е 125 гр. Да дохранвам с мляко ли или няма нужда? Как да въведа следващ зеленчук - да си храня с тиква и да дам 2-3 лъжички от новия зеленчук или само от новия и да дохраня с мляко? Имам усещане, че ми е намаляла кърмата, но може би е от значение това, че най-накрая ми дойде цикъла.

# 48
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но бих желала да ви предоставя информация за прояви в София, свързани със Световната седмица на кърменето:

На 2.08. 2009г, неделя, от 10ч Консултативният кабинет ще проведе обичайната лекция за бременни на тема Начало на кърменето и първи дни с бебето. Няма нужда от предварителни записвания, просто заповядайте във фоайето на Майчин дом в 10ч. Носете си кукла или плюшена играчка за упражнение Grinning

Пак в неделя, 2.08 е Денят на отворени врати, в който можете да дойдете за преглед с бебето и да получите информация по въпроси, които ви вълнуват. Прегледите са с предварително записване на часове на тел 0896 418 488. Часовете за преглед ще са след лекцията - т.е. от 12ч нататък.

На 5.08, сряда, в Mall of Sofia д-р Попиванова ще изнесе лекция за кърменето и след това ще бъдат връчени сертификатите на успешно завършилите обучението за доброволни консултанти по кърмене bowuu

# 49
  • Мнения: 242
Добро утро Hug

Понеже от сутринта само чета, искам само да вметна,че дори и в момента вашето бебе да не присъства в колажа,в следващия вече ще присъства.Просто в момента правя и друго нещо и за да не оплескам нещата просто ги правя едно след друго.Благодаря за топлите думи и затова,че разбирате как времето ми е кът и не мога да смогна с двете неща..Както вече казах и обещах,колаж ще има,но по-късно...

 Hug Много ви обичам и ви благодаря за търпението /на тези,на които все още им е останало такова Blush /!

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 10:17 от foxy81

# 50
  • Мнения: 360
Добро утро кифлички smile3533
Мая почти цяла нощ се е мятала като риба на сухо ама сега няма Т и аз се приготвям за срещата Hug
Гледам повечето се чудите кого изпускате за срещата,аз ще ви попдсетя bowuu Inesita беше помолила да и пратим нч лични съобщение,когато се разберем,че била много заета с някакъв проект и нямало да може дфа ни чете редовно.Речено-сторено.Изпратих и само остава да влезе във форума и да го прочете Peace
целувки милувки и слънчев ден на всички Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 4
Добро утро мацки!
Минавам само да ви почерпя за моята 30-та луничка   Mr. Green



От мен това за сега, че малката се събуди в 4.30 и не заспа до 5.30 и мама има нужда от голяма доза кофеин.

# 52
  • Мнения: 242
Ооо,Кремуцка...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

# 53
  • Мнения: 140
kremucka , честит рожден ден! newsm67
Бъди жива, здрава, мн щастлива, заобиколена от истински приятели и близки, който мн, мн те обичат и уважават!  bouquet
Весело изкарване на празника и още много по 30 да празнуваш!

# 54
  • Мнения: 1 560
Минавам само да ви почерпя за моята 30-та луничка   Mr. Green

По-скоро 30 х12 лунички Wink!
Честит рожден ден!

# 55
  • Мнения: 242
Вижте на мама клепарчетата Mr. Green

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Добро утро!

Кремуцка, Честит рожден ден! Да си жива и здрава и много обичана! Още поне 2Х30 да изпразнуваш!



Мдаааа и аз за срещичка се стягах и поспаланко заспа   Mr. Green

Отивам да посвърша нещо, после пак ще намина  Hug

# 57
  • Мнения: 10
 JoyФокси,сега разбирам как се справяш с две деца,та те мн ти помагат,хранят се един друг Winkголеми са сладурчета Heart Eyes

# 58
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 815
Кремуцка, честито, да си жива и здрава, много да те глезят и обичат!  bouquet
Зъбче, аз на х-л Извор се бях спряла, понеже на другия нямаше цени. Искам нещо, дето да става за малки деца, да има басейн, дето баткото да пляска и да е сравнително прилично обслужването. И се надявам да се видя със старозагорки Mr. Green

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 14:49 от Geia

# 59
  • Мнения: 10
Пропуснах-kremucka,Честит рожден ден!Мн усмивки,повече запомнени мигове и весел празник  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт