Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 45-та тема

  • 91 117
  • 665
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 770
tinki-winki , не ти се привижда  Mr. Green , ролца са !

abet , с изключение на първата снимка , другите две са напълно елементарни !  Wink

L e o , за пилето не знам , но зелето ти е супер - препечено , точно както ми харесва !  Peace

Коте , това шоколадово чудо е втората рецепта , която чакам от теб !  Hug

labrex , разсмя ме с този гръм и трясък !  Joy Бях влезнала през телефона , когато разглеждах снимките ти и дъщерята пита , кога съм го направила това чудо за закуска и къде е била тя ,че не го е яла ?  Laughing

ивка27 , първата снимка  е на една манджа , сготвена от баща ми.  Wink Нищо , че си я разгадала и за нея ще напиша рецептата.  Grinning


По принцип рядко правя завъртяни манджи с нетрадиционни продукти , така че и тези на снимките са повече от обикновени.
  Grinning

Пилешко в специална марината със зеленчуци




Гриловани сандвичи с плънка от царевица и ролца от раци




Арабски питки със сирене и чушки

# 31
  • Мнения: 1 461
¨¨*:•. Диди .•:*¨¨  всичко изглежда страхотно

# 32
  • На брега
  • Мнения: 1 482
zaika baika, страхотна салатка!
Обичам и сурова салата червеното цвекло и настърган с морков.
В рецептата ти пише, че цвеклото се вари 40 мин., а при такава дълга термична обработка не се ли губи червения цвят. Опитвала съм да си приготвям борш с цвекло, но уви  Sad , за този майсторлък явно се иска руска жилка и резултата беше избледняло цвекло Sick.
Как му запази рубинения цвят?
berina , сладки с мед и овесени ядки звучи доста добре. Какъв е твоя фитнес-вариант за приготвянето на това изкушение?
¨¨*:•. Диди .•:*¨¨  , помня фото сесията ти от пикника в Родопи   bouquet
Пепика, страхотно свежо, салатено - фрешово  Laughing оформление на темата.

# 33
  • Мнения: 11 607
Леле...не си личи въобще,че е лято.....Народа готви, яде, снима все едно вън не са 30 градуса на сянка.......Така е...съдба....Едни се пържат на морето и на басейна, други - на печката......

Хайде и от мен днешното:

Варена царевица

Пица

Бисквитите на Йоли с кокос и боровинки


Диде, ти на тези снимки и ястия ако казваш нормални, не знам на кое казваш ненормално..... Hug

# 34
  • Мнения: 957
¨¨*:•. Диди .•:*¨¨ приказни са ястията ти,наистина невероятни неща приготвяте всички. CrazyОт мен Сладкиша на Селма най-накрая ми се получи,да не се чудите защо е толкова тъмен,привърженик съм на здравословното хранене Mr. Green и замених брашното с пълнозърнесто брашно от шпелта.Мнооого вкусен.  Heart Eyes

# 35
  • DE
  • Мнения: 971
Тази ве4ер пържена змиорка уловена от мъжа ми и доматена салатка

вкусна но докато я приготвя за ядене тази змия,леле-мале

# 36
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
matze никога не съм яла змия,какъв вкус има? Shocked

# 37
  • София
  • Мнения: 1 341
Лелеееее, момичета, днес сте много продуктивни......
Докато изчета 6 стр. всичко ми е каша в главата .
Аплодисменти за всички вас  smile3501
Днес бяхме цял ден на риболов. Хванахме малко уклейчета и вечерята ни е пържена рибка със салатка.
Не е толкова важно колко сме хванала, а колко добре ни е минал денят!




# 38
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Бъркана пица,невероятно вкусна,бърза,лесна и пухкава Party не знам коя е авторката Blush ,но и благодаря  bouquet

                                                                                      

# 39
  • Мнения: 1 777
Авторката на бърканата пица е maia4444. Simple Smile

Днес сме на сандвичи и за десерт НЕЩО КАТО ГВИНИОТ на Лабрекс. Heart EyesОтдавна им се каня ,много са вкусни.Аз малко промених плънката  ,вместо сирена плънка сложих малинов конфитюр.

# 40
  • Мнения: 8 532
запис, днес сme на диня-  за mен, и mусака за съпpуга 

# 41
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Ето какво хапвахме днес:
Тиквички, пекох ги във фурната
салата " Капрезе"
бъркани яйца със спанак и сирене
леща
Моите неща бледнеят в сравнение с вашите вкусотии, но и аз ще ви настигна по майсторство Wink Laughing

# 42
  • Мнения: 1 505
 matze,  невероятно вкусна е змиорката,моята половинка също веднъж хванано той си я готви,а аз я опитвах,че не обичам да готвя такива неща.
В нас имаше винен кебап-
 и тортичка бишкотена-

 
Не мога и аз да не похваля снимките на Диди,уникално свежарски са.
И да кажа че с нетърпение на Надя-сп очаквах завръщането,както и на Еси,винаги ме зареждат с притно настроение след като видя тяхна публикация в тази темичка.

# 43
  • Мнения: 7 418
 Привет на всички! Hug

 Пирожки с варено яйце и лук. Grinning Тестото е по тази рецепта.

  

 И Сладки Хрупанки.Хрупкавииииииииииии!!! Crazy Heart Eyes

  

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 23:24 от Селма

# 44
  • Мнения: 7 418
  Сливница,много ти е хубава бърканата пица! Grinning
  Пети,разкошни нещо като Гвиниотчета. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт