За косата на родилите мами

  • 1 968
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 361
Дайте още идеи - готова съм даси сложа всичко на косата, само да спре да пада.  Praynig

Щом си готова да ти кажа най-ефективната и гадна маска.
Преди да забременея я правих , когато пак ми капеше и спря, сега не ми остава време да я направя , но ще се постарая.
Важното в първия път да не повърнеш, поосле вече няма опасност.
Та маската е  - урина Simple Smile да твоята собствена. Мажеш с един памук, после седиш 1 час, къпеш се и няма мризма.
Даа знам ,че е гандо, но предния път почти ми оплешивя кратуната и аз бях готова и л... да си намажа на главата, само дане оплешивея и стана.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Това за урината и аз съм го чувала от много хора.Едно време е била доста популярна тази "маска",при отсъствието на специални мазила!

# 32
  • Мнения: 6 164
Да, ама днес има скъпи мазила и то кооолко много. Не сме едно време! Една приятелка си беше купила цяла книга за "чудеса" с урината - за коса, за лице, ако не се лъжа даже май се пиеше  Sick
Но това е вече прекалено, в 21ви век сме!

Макар че това обяснява защо от морската вода косата става такава хубава и лъскава  hahaha , пък и не само тя

# 33
  • Мнения: 7 186
Ох като чуя за уринолечение и лошо ми става. Sick
По- велика глупост от това няма.

# 34
  • Мнения: 5 577
Чукам на дърво - нямам такива проблеми с косата, но моята попринцип не е много гъста.

# 35
  • Мнения: 815
според мен проблема се решава с редовно подстригване - всеки месец по малко. Моята коса на третият месец след раждането започна да пада катастрофално, но след две подстригвания всичко е ок. До бременните мами: ХОДЕТЕ НА ФРИЗЬОР РЕДОВНО И НЕ ВЯРВАЙТЕ НА СУЕВЕРИЯ

# 36
  • Мнения: 1 108
Интересно  newsm78
На мен нито косата ми пада , нито зъби ме болят

# 37
  • Мнения: 6 315
Косата ми не пада особено - пада нормално за сезоните, но пък се сдобих с три огромни кариеса - добре че зъболекарката ми е добра  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт