Режимите на Ипократис 13

  • 70 166
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 147
Мацки, добро утро!
Аз се завърнах от морето Sad.
Беше супер - хубаво време, приятно градче (Обзор) и палаво дете.... ooooh!
За мой ужас обаче ремонта вкъщи не е приключен и сега ме чака чистене и миене, но след почти десетдневно глезене с всякакви ястия ще ми се отрази добре  Wink.
Тази седмица се настройвам за режим - кухнята ми е потънала във фин прах от рязаните плочки и докато не изчистя няма как да приготвя нещо за ядене Mr. Green. Хм, май само си намирам извинения... Thinking
Другата седмица съм на линия  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 12
добро утро
ха така - айде да се съберем и стига с тва от утре - и аз го практикувам всеки ден, па времето си минава
е, мамче, добре че си си изкарала хубаво на морето ....

Гиги, ти съвсем се покри
Айчо, бравос на кантара
Пуки и тя се вясна и избяга пак, Арксито и то не се вижда
ееееееееееееееее, бе и аз съм несериозна, ма поне са явявам да си посипя главата с пепел тука  Joy Joy

# 47
  • Мнения: 147
http://vaciipepi.snimka.bg/children/more-2009.409796.14121930
ако ви се гледат малко снимчици  Wink

# 48
  • Мнения: 12
Добъррр ден, момичета!
Мамче, снимките са страхотни, много добре изглеждате всички  Hug

хубаво е, че си си починала

а останалите дами как са?
аз напоследък упорито си пиша сама  Mr. Green

аз от днес съм първи ден, смених режима, щото нещо не ми пасваше стария, или пък свикнах с него ....

# 49
  • Мнения: 12
ма къде сте всички бре?
нережимни или по почивки,аааа 

# 50
  • Мнения: 1
Да се включа и аз в темата. До преди 2 седмици бях на режима на Огнян Симеонов, но за съжаление успях да сваля 1.5 кг. за 2 месеца и зациклих на едно място. Затова реших да сменя режима и преди 9 дни ходих при Ипократис. Днес ми бе 8 ден от режима му. За момента съм доволна, защото съм свалила около килограм за тези 8 дни. Първата седмица нямам почивен ден и затова продължих 7 ден като 1-ви от диетата. Ипократис ми каза, че от време на време мога да си позволявам по една малка бира като изляза някъде вечер. Просто много обичам биричката, а сега направо е грехота да не може да си пийне човек.  Grinning

Въпреки това отклонение (за тези 8 дни съм пила 2 малки бири), дънките ми са се поразхлопали и усещам, че има ефект и на обиколки, освен на кантара.

Пия си витамините редовно. Незнам колко време ще трябва да ги пия и дали ще ми ги намали или спре по някое време, но ще разбера.
За момента нямам нито хляб, нито активии в диетата. Режимът ми съвпада с този на едно от момичетата в темата.

Как върви при вас?

# 51
  • Мнения: 4
Здравей Ваня, моля те кажи от колко кг започваш и каква е целта ти. Много съм изненадана, че нямаш активия и хляб в диетата. Аз получих от Айа диетата й и сега опитвам да сваля кг с нея. Ще ви пиша как вървят нещата ..

# 52
  • Мнения: 1
Здравей Ивелина,

аз започнах от 64.2. Гоня 55 кг., но стигна ли 59 ще съм доволна. Не съм била под 60 от година и половина.   Sad
И аз очаквах да имам активия, защото повечето момичета имат, както и черен хляб, но за първите две седмици нямам такива волности. И тъй като в указанията ми е написано, че ориз=картофи, питах Ипократис дали може да ги заменям с хляб, но ми каза, че не може. Яде се това, което е написано, без импровизации.
Ти кога започна диетата на Айа? Дано да имаш задоволителен резултат. Стискам палци.  Simple Smile

Някъде гледах режима на едно от момичетата, абсолютно съвпадаше с моя, но не мога да го намеря сега. Ето и моя, ако някой се интересува или би му бил полезен.

Ден 1
Закуска - кафе или чай, 1/2 кофичка кисело мляко, 1 плод по избор
Обяд - голяма салата по избор, 1 малко парче сирене
Следобедна закуска - 2 плода по избор
Вечеря - 2 варени яйца, салата по избор, 1 малко парче сирене
Късна вечеря - 2 плода по избор

Ден 2
Закуска - кафе или чай, 1/2 кофичка кисело мляко, 1 плод по избор
Обяд - пилешка пържола на скара, зеленчук по избор
Следобедна закуска - 2 плода по избор
Вечеря - 2 средно големи варени картофа, малко парче сирене, зеленчук по избор
Късна вечеря - 2 плода по избор

Ден 3
Закуска - кафе или чай, 1/2 кофичка кисело мляко, 1 плод по избор
Обяд - голяма салата по избор, 1 малко парче сирене
Следобедна закуска - 2 плода по избор
Вечеря - пилешка пържола на скара, зеленчук по избор
Късна вечеря - 2 плода по избор

Ден 4
Закуска - кафе или чай, 1/2 кофичка кисело мляко, 1 плод по избор
Обяд - пилешка пържола на скара, зеленчук по избор
Следобедна закуска - 2 плода по избор
Вечеря - 2 варени яйца, салата по избор, 1 малко парче сирене
Късна вечеря - 2 плода по избор

Ден 5
Закуска - кафе или чай, 1/2 кофичка кисело мляко, 1 плод по избор
Обяд - голяма салата по избор, 1 малко парче сирене
Следобедна закуска - 2 плода по избор
Вечеря - пилешка пържола на скара, зеленчук по избор
Късна вечеря - 2 плода по избор

Ден 6
Закуска - кафе или чай, 1/2 кофичка кисело мляко, 1 плод по избор
Обяд - пилешка пържола на скара, зеленчук по избор
Следобедна закуска - 2 плода по избор
Вечеря - 2 средно големи варени картофа, малко парче сирене, зеленчук по избор
Късна вечеря - 2 плода по избор


Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 19:45 от wanja

# 53
  • Мнения: 4
Ваня, аз съм 66 кг и искам също да стана поне 59 кг. Като гледам, че Айа е 55 кг, май ще е по-логично да започна твоята диета само, че много ме притеснява, че няма черен хляб, защото аз обичам да ям хляб. Ако започна твоята диета ще може да споделяме какво се случва ... Тази вечер ще мисля и утре ще видя кой от двата режима да започна. Честно казано на Айя повече ми харесва заради хляба, ама .....

# 54
  • Мнения: 910
Добро утро,момичета!
как сте?
аз пак ще се помъча да започна режимчето да видя каква ще я свърша
успешен ден! Hug

# 55
  • Мнения: 12
здравейте момичета, как е, режимни ли сте?
аз съм с цяло килце надолу, което си е постижение за 5 не особено режимни дни .....
обаче продължавам стриктна и режимна ...
Ивелина7777, избери един режим и се придържай към него поне 2 седмици
време има, ще можеш да смениш колкото искаш режими  Mr. Green
но си харесай някой и го спазвай дори не 2, а 3-4 седмици, най-добре поне месец, за да видиш какво и как, тялото ти как ще реагира и така .....
и аз бях на режим без мляко, но не стана, стомаха почна да ми създава ядове, почнах друг с по една активия на ден и сега е добре ....така че пробвай, но не се отказвай и не почвай да ги сменяш през два дни
постоянство му е майката, резултати се бавни, но трайни

Деско, кажи на момичетата, ти постигна страхотни резултати пиле миналата година   bouquet
сега що така нещо нерешителна ми са виждаш ....

# 56
  • Мнения: 910
Прокли,аз постигнах това което исках като килограми(останаха 2-3 килограма,но това е нищо),просто при мен си остана стягането на корема,а сега реших да започна да видя дали ще ги преборя,но както ти казваш нещо съм нерешителна и май ме и смързява.
Ивелина, Прокли те е посъветвала много правилно.
в началото бях започнала един от режимите в който имаше хляб и вместо да слабея все стоях на същите килограми,след месец го смених с друг с който си карах доста време и свалих около 12-13кг.
Ваня,успех и на теб!
Айче, Гиги,мама В,как сте?
Прокли, поздравления за килцето.
 Hug

# 57
  • Мнения: 147
Добре дошли на новите момичета.
Аз съм на линия - от днес fingerscrossed. Току що хрупнах малко зеле с моркови и чакам следобедното си плодово кисело мляко.
Да видим колко дълго ще продължи ентусиазма ми.... Thinking
Иначе почивните дни бях в Чупренския балкан - красота, спокойствие. newsm41 Надявам се да си остане такова далечно и тихо място. Лека кола не се качва там - само джипове и камиони. Сега правя планове кога пак да ходим...

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 14:12 от mama_V

# 58
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!

Ивелина, аз също обичам хляб и затова попитах специално Ипократис за черното хлебче, но за съжаление това е положението. Да ти кажа честно много много не съм се замисляла тези дни за него. Стискам зъби до почивния ден, който ще ми бъде на 21-ви. Ако започнеш по моя режим да ти кажа, че първата седмица нямам почивен ден. Иначе, който и режим да започнеш мисля, че имаш резултат. Какво количество хляб хапваш на ден?

dess76, благодаря за пожеланията. Ти за колко време свали тези 12-13 кг.? Това е направо страхотно постижение!  omm

mama_V, аз не съм хапвала плодово мляко от незнам колко време и направо ми се струва невероятен деликатес.  Laughing

# 59
  • Мнения: 4
Привет на всички!
Аз започвам по режима на Ваня и дори днес беше първия ми ден без хляб по диетата. Не било толкова страшно. Иначе по принцип хапвах по моя режим поне по 2-3 филийки на ден черен хляб. Тъкмо реших за режима на Айа, но Айчо ти си доста по-слаба и сигурно затова имаш привилегията да си хапваш хляб, а ние по-дебеличките не можем .....  Simple Smile
Ще пиша как вървят при мен дните , дано да издържа ....
Прокли, ти от колко кг започваш и каква е целта ти ...

Общи условия

Активация на акаунт