Няма вече "Зайченцето бяло"- ФЕВРУАРЧЕТО за рок е зажадняло.

  • 10 459
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Ето още една как плува във морето

А защо толкова малки стават?

# 46
  • Мнения: 173
Меги, щракни върху снимките преди да копираш линка им  Peace
ЧРД на майчето на Котето - много да ви радва и да гледа внучетата  Wink
Клави, малката е многоооо сладка, с тази къдрава косичка  Heart Eyes Аз така се надявам и Гоги да е къдрикоско, ама засега няма признаци  Blush
Теди, вицът е  hahaha много се смях  Joy

Момичета, благодаря ви за милите думи за Гоги  Hug Всичките ни бебета са страхотни  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 216
Меги, не знам от кой сайт сваляш снимките, ама ги отвори на цял екран и тогава копирай линк-а от Properties, ако си дала Properties на малка снимчица, в която само са изредени снимките ти от албум в някой сайт, затова и този размер ти излиза  Hug

Охх, Инче, ама съм и аз, добре, че беше Гери да ме подсети, честит рожден ден на майка ти от нас със Стани, много поздрави и до скоро виждане, да е жива и здрава и много щастлива с внуците, да й се радват много и много да я слушкат Wink))

# 48
  • София
  • Мнения: 1 979
Здравейте майчета  Hug

Аз пропуснах няколко теми,но мама е отпуска и се глезя при нея в Княжево,а и на бебко му е по-добре там в жегите. По този повод, Еми точно аз започнах да ходя в Княжево и ти спря  Sad

Честито на всички междувременно станали на 6 месеца и ние сме сред тях  Mr. Green
За съжаление нямам време да чета предните теми,но тази съм я започнала от самото начало и ще опитам да съм редовна.
Много сладки бебочковци видях.

Иве, значи Стаси само домашно, а моя инат иска само купешки пюрета, а мен ме е яд,защото му пасирам и варя и се занимавам,а той не ми оценява труда,само жълтъка яде с охота и понякога по някой плодов сок или пасиран плод, иначе само ХИП папкаме.
И да се похваля,без да знаем още преди половин месец сме въвели успешно глутена. Аз му купувах едно пюре на ХИП, което е за над 4 месеца и не съм чела какво има в него,защото Ники си яде вече всякакви зеленчуци,въпросното пюре носи гръмкото име "Спагети Болонезе" и Никчо го обожава и днес разглеждах разни неща в сайта на ХИП и гледам въпросното пюре съдържа глутен, но съм доволна,важното е,че детето е добре и си хапва с охота  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 10
geri_kkoleva Гоги дори и да няма къдрава коса има такива страхотни очи,че те са му напълно достатъчни отсега да разбива мн сърца Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 1 979
Не се въздържам и аз да не покажа моя сладур  Simple Smile

Тик вече се учи да борави с компютър



С очилата на мама  Mr. Green



# 51
  • Мнения: 1 560
Да си призная много ми е мъчно, че няма да мога да дойда в х-л "Здравец". Толкова хубав повод беше да си дойда до Пловдив, ама няма как за съжаление.

# 52
  • Мнения: 173
Лелеле, Хетера, много сте порастнали  Heart Eyes
Клави, мерси, няма значение нито косата, нито очите, аз си го обичкам най-много   Kissing Heart Но като разбрах, че съм бременна си пожелах бебето ми да е мургаво, със сини очи и къдрава коса  Party Хахаха, да видим - засега сме мургави, очите са по-скоро сиви, ама когато спра да кърмя ще се разбере, а за косата - ще поизчакаме още малко  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 216
Ооо, Гери, Гоги с всякаква коса ще е супер, колко тийнейджърки ще чакаш пред вратата с точилката, не е истина Simple Smile)))))

Веси, ама той Ники пораснал още откакто не сме се виждали, мале, че е сладурко, кога ще си идвате да се видим на живо?

А като каза "домашно" ми прозвуча като ракия, 'ма кой за каквото си мисли, дано не е винаги така, че аз домашна бира не мога да правя Simple Smile))) Иначе за глутена, какво да правиш, щом е пишело за след 4 месеца, а и ти не си знаела, важното е, че е здравичък и няма реакции, то и без това го дават, че се въвежда след 6тия-7мия месец, та няма какво да изчакваш сега, той младежът вече порастна Simple Smile))))

# 54
  • Мнения: 143
Честити месечинки на юнаците на Фокси и на всички празнуващи днес!

Много яко заглавие на темата!

Фокси, в новия колаж нас си ни пропуснала-ще можеш ли да ни включиш или ще ти е много занимавка?

Веси, и аз бях взела някаква каша на Хип, на която пишеше от 4 месеца, а като прочетох има глутен - беше плодова с круша. Не мога да ги разбера - хем не може толкова рано глутен, хем пише от 4 месеца. Другото което, ми е странно - нали глутена след 7-8 месец, а вчера гледах едни каши на Хумана с бисквити и естествено с глутен, на които пише след 6 месец.
По повод храната - ние си падаме по дамашно приготвеното, но понякога това ми идва в повече. Сега например сме при майка ми на гости и тя е голяма мераклийка и само и прави разни неща.

По темата за свекървите искам да се включа -моята е свестна жена и не ме дразни много, само ЕДНО  - адски много ме дразни - не се нарича баба пред малката, а постоянно мама. Все и казва "ой на мама, ела при мама"....не мога да го приема ....има си една майка...АЗ...казах на Жоро...направи и забележка и пак така...

# 55
  • София
  • Мнения: 216
Ех, Маринче, ми тя явно си е мечтала как някой ден детенцето й ще порасне, ще се ожени, ще си има и то детенце и тя ще си е на същите години, ще изглежда млада и красива, как ще й казва "бабо", разбира се, че ще е мамо, все пак е майка на баща му...какво да ти кажа, много си права, но със забележки дали от мъжа ти или от теб, няма да си промени навиците жената, трябва да й се обясни и при всяко чуване да й се повтаря, че тя не е майката, а бабата на Раличка и че е била майка преди 30тина години, сега е време ти да си майка и не е редно да ти отнема тази чест, тя вече я е имала и я е изживяла, сега и се пада честта да носи титлата "баба" и че и ти ще си много щастлива когато някой ден доживееш години, в които да те наричат "бабо" и дай боже "прабабо", това ти го казвам, защото ти спомена, че е разбрана жена, може би пък ще се усети най-накрая и ще се опита да се поправи newsm78

Казваш, че Раличка предпочита домашните, а купени как й даваш тогава, защото Санислав изяде 5-6 лъжици с 300 зора и се разрева, той като реве така или иначе не мога да му пъхам в устата, защото то пада, пък и не ми се иска да го стресирам и после нищо да не иска да яде от лъжица, та се чудя какво да го правя това мойто чудо...

Ооо, днес купихме обиколници, край с чукането на главата в решетките, само да изсъхнат и познайте, с жабата на Вис Виталис са, като модел най-много ми хареса, харесах цветовете на една мечка, но жабата стрваше 25,50, а мечката 33, като попитах за разликата казаха, че е само във фигурките, цжетовете бяха същите, но по друг начин разпределени и аз мислих, мислих и си викам, 8 лв за една мечка, ай сиктир, детето и с жаба ще спи Simple Smile))))

# 56
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Веси, не си единствената - Енчо рупа хляб с огромно удоволствие  Mr. Green

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Може вече да ви стана досадна ама аз пак да пробвам с тия снимки

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 20

Ей успях

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Ето ни и нас на плажа много и харесва не иска да излиза от водата

Спирам да пълня темата със снимки, че да не ви омръзнем бързо бързо

Общи условия

Активация на акаунт