Обсебваща баба

  • 16 060
  • 186
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Пиша без да се регистрирам,защото живея в малък град и е възможно някои майки да ме познаят. ТА проблемът ми е следния...Синът ми,който е на 3.6 години изпитва ужасна привързаност към моята свекърва. Но проблема не е в детето. От една година,откакто родих второто ни дете тя се опитва да се изявява като майка на сина ми,а не като негова баба. Прави така,че Ники постоянно да иска да ходи при нея. Дори,когато отидем на гости после не иска да се прибира у нас. И това не е днократен случай. Онзи ден й заявих,че след като детето не иска да се прибира и всеки път имам проблеми с него,когато се срещаме,то просто ще намаля срещите ни. Тя се изплаши,че ще й го отнема.... Sick #2gunfire #Cussing out едва ли не и веднага започна да го примамва,че му купила разни вкусотии и съответно детето започва да плаче,че иска да отиде при нея.
Съжалявам,ако ми е объркан поста,но съм адски притеснена,че тази жена се опитва да ми отнеме сина. Заради малката тази година пропускаме морето,а тя веднага започнала да се интересува от хотели и цени ,за да води МОЯ син на море при това без да ме уведоми. Моля ви кажете ми какво да правя. Много ми е трудно да огранича срещите им,зашото живеят и работят в центъра на града,което автоматично означава,че не бива да стъпваме там,което просто невъзможно. Опитвали сме с мъжа ми да й говорим,а тя се обижда.
Моля Ви,дайте ми съвет какво да правя. Иначе не е лош човек,но е адски обсебена от моя син и той с всеки изминал ден се привързва към нея все повече и повече. Cry Cry

# 1
  • Мнения: 508
А ти не си ли имала баба, която да обичаш повече от всичко на света?
Та бабите са си такива. И моят син плаче за баба си. И дъщеря ми плачеше. А бабите им са различни. Майките на двамата ми мъже. Да е една и съща, да кажа, жената е такива. Така е с повечето баби. Остави ги. Дай и го да го води на море. какво толкова. Вманиачаваш се.

# 2
  • Мнения: 564
Обича го според мен  Peace Не се разстройвай за глупости, гледай си децата и се радвай, че има кой да ти помага, дори и да е обсебена, детето си е твое, няма как да ти го отнеме, ти си му майка  Hug А бабите са си такива, за тях да имаш внуче е нов етап от живота им, както за теб да имаш дете, не си трови душата с терзания  Hug Говори с нея в прав текст и й кажи кое те дразни и да престане, ако обича внучето си ( както на мен ми изглежда) ще се поправи  Peace


Поздрави   bouquet

# 3
  • Мнения: 431
Ако не беше свекърва, а майка ти, пак ли така щеше да ревнуваш? Защо не оставиш детето си да има здрава връзка със собствената си баба?

# 4
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Обича го според мен  Peace Не се разстройвай за глупости, гледай си децата и се радвай, че има кой да ти помага, дори и да е обсебена, детето си е твое, няма как да ти го отнеме, ти си му майка  Hug А бабите са си такива, за тях да имаш внуче е нов етап от живота им, както за теб да имаш дете, не си трови душата с терзания  Hug Говори с нея в прав текст и й кажи кое те дразни и да престане, ако обича внучето си ( както на мен ми изглежда) ще се поправи  Peace


Поздрави   bouquet


Съгласна съм на 100% с този пост.

# 5
  • Мнения: 6 698
Ти други проблеми нямаш ли си та си създаваш. Искала да го заведе на море, а защо не. Ако е достатъчно здрава и отговорна и може да се грижи за него, защо лишаваш детето си от море. Не се вманиачавай, а се радвай, че има кой да те отменя.
Не виждам да иска да ти отнеме детето, няма и как да стане.

# 6
  • Мнения: 5 710
 Баба и внуче се обичат и търсят. А ти  търсиш 'проблема' извън собствената си ревност. Странно.

# 7
  • Мнения: 1 062
От това което си написала, си извадих извода, че не свекърва ти е обсебваща баба, а ти си ревнива и дребнава снаха, която мрази майката на съпруга си. Прочети пак какво си написала. Аз не видях абсолютно нищо лошо да е направила бабата, обаче виждам колко е лошо твоето отношение. Искала да заведе ТВОЯ син на море? Ужас, какво нахалство. Сина ти плачел когато си тръгва от баба си? Ах каква вещица. Детето ти се привързва към баба си? Кошмар, застреляйте дъртата бабичка.
П.П. Имах свекърва с не лек характер. Имахме много тежки пререкания. Най-голямото ми уважение към нея беше за това, че умираше за дъщеря ми.

# 8
  • Мнения: 1 897
ТВОЯТ син е НЕИН внук.
Тя също го обича и е нормално да реагира на заплахите ти, че ще ограничиш срещите им.
Ревнуваш и лекииинко драматизираш , а с това не правиш услуга нито на теб, нито на детето си.

# 9
  • Мнения: 725
Вьх Боже,той моя внук плаче за мен дали и аз сьм обсебваща баба?Хубаво е, че имам дьщеря,  че някоя снаха ще каже че искам да взема детето.Коя баба не обича внучето си? newsm78

# 10
  • Мнения: 5 710
Ами ако не го обича и търси - е гадна и безчувствена ( + не иска да 'помага")
Ако го обича и търси е нахалница.
Трудно е да се угоди на една майка  Mr. Green

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Ееее, какво я оплювате жената. Скоро е родила, знаете как играят хормоните. Ще попремине, и ще се поуспокои.

А на теб анонимната - като не искаш да води детето на море казваш НЕ и толкова, ако мъжът ти те поддържа няма да имаш проблем. И ако чак толкова ти е неприятно да се виждат  - не ходи към центъра. Не може да няма начин.

# 12
  • Мнения: 194
 Shocked Shocked ShockedТъжно ми става, като си помисля каква свекърва ще станеш ти.

Горко на снаха ти Praynig

Дъщеря ми е по същият начин привързана към майка ми.

Ама на теб май проблема ти е, щото бабата в случаят е свекървата Twisted Evil

Вместо да се радваш, че имаш повече време за другото си дете........ ooooh!


Ох беееееееее...

Аман  ooooh!

# 13
  • Мнения: 4 290
 Ако това беше нейната маика щеше да казва: тя мама, толкова всеотдайна! Всичко за детето и сега като не мога да заведа големия на море тя тайничко проучва цените за да го изненада! Винаги с лакомстваза него, той плаче за нея толкова я обича!
изказах се и аз като член на клуба"Проклета свекърва"

# 14
  • Мнения: 4 380
 ooooh! Понякога имам чувството че лудите се наговарят в този форум.

Ходи се лекувай ма жена!

Общи условия

Активация на акаунт