По полянки и морета ЮЛЧЕТА пекат дупета

  • 9 729
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 414
Ели пиши какво е станало с Коки. Hug
Кои бе Шушонче?
Ходими се Велина ама с тези бесове как да ги заведеш на плаж,тряб ва ми периметър 200м. без хора а в тзи натоварен сезон  Sunglasses
Ами то на планината няма да е като на море превали и край за 1 час пак на плажа.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 524
Ели пиши какво е станало с Коки. Hug
Ето пиша Simple Smile
Били са на доктор, явно положението е по-добре, той е казал само с йодасепт компресче.
Аз си мисля обаче да му слагам и по малко риванолче и за през ноща докато изтърпи ихтиол за да го оправиме по-бързо Simple Smile
туй то, мерси за добрите мисли към него Hug

# 17
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Ели, бързо да се оправя пръстчето на Коки  Hug

Преди време ви бях помолила да стискате палци за изследванията на едно новородено бебоче. Резултатите са лоши. Има Синдром на Даун, има и пневмония, анемия и порок на сърцето. Няма да пиша повече да не ви товаря в това хубаво време  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 3 414
Мими ужасно,сила на родителите,имат ли нужда от помощ? Hug

# 19
  • USA
  • Мнения: 559
Ооо, Томасе, горките родители и бебенце Sad. Правени ли са предварителни изследвания, то не че сега има значение, де...
Много сила на това семейство..

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Преди време ви бях помолила .....
Много сила на родителите, ако можем да помогнем...  Hug

Браво на Кокича, бързо да се оправя.

Иве какво ще кажеш за това- с външен басейн, а България е с вътрешен басейн, това е във Ветрен, който вече е квартал на Бургас в близост до него са и минералните бани  Peace
ааааа да не забравя и хотел Аква също с вътрешен басейн

# 21
  • София
  • Мнения: 3 414
България ми хареса ще видя цените Wink видях ги  Shocked 600 евро бъррр.Айде да не го обръщам на подфорум
Ели ще дойдем у вас  с бира мнаго бирааа

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
става, заповядай, обаче дивана ми не се разтяга  Mr. Green ама за гръбначни проблеми препоръчвам ламината  Mr. Green бирата у нас се пие вместо вода
Аз например предпочитам зелената къща, мисля си дали да не изненадам милото с уикeнд за двама  Whistling

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 08:33 от шушоната

# 23
  • София
  • Мнения: 3 524
ооо мими колко тъжна новина за това бебче.
наистина не са ли правили предварително излседвания?
имат ли нужда от нещо за бебчето?

ели чак и на мен ми се доидва в бургас Simple Smile
точно търсехме едни хотели за коелга в центъра на бургас и видях поста ти Simple Smile
само че в центъра откривам само българия и то за 100 и кусур лева
а човека иска да иде сам оза 1 нощувка на концерта на фейт и да си ходи Tired

# 24
  • Мнения: 384
Здравейте!
Тия дни децата не ме оставят на мира.Днес всякакви рекорди минахме-от 9.30 до 2ч. навън,още не спат.
Мими,много тъжно!
На Коки да му минава бързо,аз мажех Надина с един антибиотичен крем,който ми изписаха в поликлийниката,но не го помня.

# 25
  • Мнения: 1 098
Браво на Коки. Ще му се оправи пръстлето Heart Eyes
Мими, много съжалявам за милото семейство. Пращам им кураж Hug  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 785
ох Мими, много тъжно  Cry и мен ме интересува това дали са правили изследвания през бремеността и въпреки това да е станало така? Аз след две седмици съм на БХС, този път съм решила да направя всички изследвания, въпреки изричното противопоставяне на Десо...Мими, пиши, ако има нужда от нещо майката  Hug

Ели, да го цункаш малкото пръстче и да не го мъчиш много  Naughty

# 27
  • Мнения: 329
Мими, много тъжно  Cry, пиши ако мога да помогна с нещо  Praynig
Ели, бързо да му минава на Коки  Hug
Ева днес ме изкара извън нерви, толкова ме ядоса ,че се затворих в банята за да не я натупам подобаващо  Sick
Този Кенан започна много да ме дразни Laughing

# 28
  • Мнения: 616
Минавам само да се запиша ,че нямам време да пиша засилиха ме да обикалям по улиците по един проект а вечер диванетата не ме допускат да компютъра.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками от началото ли го гледаш филма,пусни ми на лични малък преразказ какво е било че аз от 2 седмици го следя и съм много объркана. Shocked
Ще вали ли нямали?Да ги извеждам ли

Общи условия

Активация на акаунт