Нашето прекрасно лято няма край, СЕПТЕМВРИйчето от щастие сияй!

  • 41 398
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 57
nama da vi se razminat i moite pojelania,ama si glatnah ezika ot noviniti - meginka,ti si znae6 Hug
Evka,dupe da ti e qko Wink 6eguvam se razbira se - samo kato si spomnq za mirisa na bebe hmm 6tastlivka si ei Wink
kakvo po prekrasno ot to4ica na koleda..ili edno malko marka6to varzop4e !

na vsi4ki vi jelaem mnogo toplina i harmonia,iskrenost,lubov i 6tastie vav vsi4kite mu formi! Heart Eyes

az vse o6te vqrvam v 4udesa(aha da se otkaja i se rodi Mia) i vse o6te gi 4akam i pojelavam i na vas!

# 721
  • Мнения: 366
Ех,че е хубаво като се отбивате по малко всички.... още веднъж благодаря .. да получаваш такава положителна енергия от така близки хора е наистина зареждащо, вълнението двойно ..
Алфи, прекрасна Коледа сте имали .. 20 мин по - рано Честит имен ден на теб и малкия Стефи   bouquet
Ася, честита нова работа, пожелава ти да ти доставя желаното удовлетворение .. поздрави и за завършения курс , сигурно и това те прави много горда.. когато можеш да бъдеш полезна на хора, които имат нужда от помощ..
Бонче, загуби се душо, толкова ми е хубаво като се мернеш.. липсва ми твоя позитив
Ева, направо не искам да мисля какво става като се роди второто.. не че ми е уплашено след огромното желание за второ дете , ама като слушам как с две не е като с едно .. вече се напрягам... стискам ти палци бързо да влезете в ритъм и да се справите с прехраната.. пък нали знаеш като се завърти колелото и то времето си минава , а после се чудиш как си се справял... а вече си се справил! ..така ще е
Стели , стискам палци Додо бързо да се оправи, подаръците помагат за това сигурна съм...
Ирини ...  bouquet Страхотна си ... вече мога да кажа, че си личи че си почуствала предаването за "твоето предаване" .. много си красива и освободена ..

Ние днес имахме уникален ден.. освен ядене и спане ходихме до колите до хижа Гоце Делчев , а от там с моторни шейни до една поляна, където дори аз лудата ви бременна приятелка така се изкефих , яко покарахме, аз  права .. т.е с естестевни амартисьори по снега..  даже някои друг скок направих..  за това пък утре ще си спестя ските.. хехе да си поспя повече, сега ми е паднало , а Лаци как се изкефи и той на шейните после с баща си в минералната баня , то било скачане , гмуркане .. изтощи батериите човека , заспал пеейки джингъл белс... след като за 2 секунди сгънал два банана... после тука след два часа сън едвам го събудих , а сега кога ще заспи да му мисли чичо му хехехе...
Е Стефи деня вече си мина .. да си жива и здрава!    bouquet

# 722
  • Мнения: 514
Хей,оставих ви за два дни и тук направо ще ми се пръсне сърцето от емоции!!! Hug

Еva78,честита дъщеричка!Да ви е жива и здрава и много да ви слушка!

Меги,мноооого се радвам за теб,направо страхотно!Пожелавам ти лека бременност и накрая живо и здраво момиченце! Laughing

ирини,много ми хареса предаването,ама и на мен нещо ми действа като на Доника,поплаквам си,ама аз съм си такава,но ти си супер,много ти отива да си водеща!

Весела Коледа на всички!Пожелавам незабравими мигове и държа да кажа,благодаря ви,че ви има!

# 723
  • София
  • Мнения: 3 249
Алфи, честит ви празник !!! Носете си с гордост името дълги години:)

# 724
  • Мнения: 3 971
Честито на именниците   bouquet
Честито на бременеещите   bouquet Меги  Heart Eyes  bouquet

Ние тези дни с Ники сме се отдали на готвене  Crazy

# 725
  • Мнения: 313
ЧЕСТИТ СТЕФАНОВДЕН! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И БЛАГОДАТ! Hug  bouquet

# 726
  • Мнения: 109
Честит празник! Здраве, щастие и късмет с шепи!   bouquet

# 727
  • Мнения: 858
 Hug Niamam kiriliza tuk,zatova nabarzo....
Vesela Koleda na vsichki! Heart Eyes Badete zdravi,usmihnati i nespiraite da mechtaete  Heart Eyes
Alfira,chestit praznik na cialoto vi semeistvo i na imenicite koito ste po-goliamata chast   bouquet Uspehi vav vsichko namisleno  Heart Eyes
Megi i ot tuk edna ogromna pregradka i chestito  Heart Eyes Leka bremenost,i sladko beb4e lavche na finala  Heart Eyes V taka dobre sazdadeniat nov dom tova e unikalno popalnenie.
Eva,chestito malko milo varzopche u doma vi.Krista skoro shte specheli kaka si Sofi  Wink i shte badat chudesni priatelki ,samo da mine prenastroivaneto na vsichki vi  Hug
Vesi,po-malko trudnosti i poveche udovletvorenie skoro da ti donese novata rabota  Hug
Asi4ka i na teb chestito za novata taka jelana i chakana rabota  Heart Eyes
Momicheta...na vsichki ogromni pregradki i oshte vednaj Veseli praznici...shte pisha utre ot rabota na kirilica che taka e slojno za chetene

# 728
  • Мнения: 10
Еййй какви сте готини, весели и позитивни  Hug благодаря ви, хубаво е човек да има къде да срешне толкова много позитивни хора  Simple Smile

Ние сме .... само ще кажа че съм спала всичко на всичко 4 часа, днес с мъжо шетахме и уаууу...
Софи спа при нас  в къщи, Криста тази нощ купонясва от 1 до 4 с рев и всички екстри, съответно и Софи се събуди и дойде при нас в леглото, защото не скала да спи с тати, а с мама и да я гушкам  Crazy
Абе пълна веселба ... а от утре ще се налага да оставам за по малко и съвсем сама с двете  Shocked как ще се оправям ... незнам ... но определено си иска адаптация  Naughty

Иначе емоциите са много, Криста е супер сладка малка бонбонка, мирише ми на Софи-бебе и даже се обърквам често  Laughing

Много ми е мъчно когато гледам и Софи, че го преживява и като избяга при баба си и дядо си и и се моля да се прибере при мен  Heart Eyes

Айде бягам, че пак ме викат, ЧЕСТИТО НА ИМЕННЦИТЕ и много целувки на всички, Меги ти си смела мама, много ме кефиш, и шейни  Joy браво на теб и аз карах ски бременна, докато разбера де после се пазех повечко и ти се пази  Wink

До скоро  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 3 249
Ева, добре дошла в клуба. И Тиян ме бойкотира при баба си(е, живеем в един двор, но все пак...) Тази седмица учудващо спа вкъщи 4 дни. Баща му стегна неговото старо легло(защото мисля след 2-3 години да му вземем мебели за собствената стая - засега са заедно с брат му). Утре ще купим матрак и чаршафи със Спайдърмен...Преместихме ДВД-то само и само да си дойде. Хем ми е криво, но в дни като последните не съжалявам много. Дребния е в процес на зъбоникнене и е истински кошмар. Не че Хриси се буди от ревовете, слава богу спи дълбоко, но на мен ми е притеснено...Ще свикнеш, спокойно. Не е чак толкова страшно - малко изнервящо на моменти, но - това са рисковете на професията Hug

# 730
  • Мнения: X
Момичета, честита Коледа на всички, с много пожелания за здраве и хубави емоции през Новата година.  bouquet  bouquet Hug


Меги, подравления, страхотна новина. Пожелавам ти лека и спокойна бременност със сладък резултат накрая.  Hug Hug  bouquet

Евка, съвети не мога да дам, защото и аз имах проблем със зърната като кърмех, но преди всичко мисля, че трябва да се успокоиш и ако не дай боже проблемът ти попречи да кърмиш толкова, колкото си планирала, да не го приемаш твърде трагично. Важното е ти и Криста да сте спокойни и здрави със или без кърмене.  Hug

На работа съм, следя ви, но нямам много време да пиша.
Прегръдки от мен, мойта гургулица е в Бургас с татко си и баба си,  липсва ми ужасно. Довечера трябва задължително да се прибера късно, защото не искам да гледам празния апратамент.

# 731
  • Мнения: 313
Здравейте!

Ей, ама много са слушкали тези нашите дечица бе, дядо Коледа така, като чета им е донесъл страхотни подаръчета на всички... santa2

Ние се кърмихме и сега Ели се опитва да заспинка, но кака много, много не и дава. Все и виси на главата, все ходи да я гали, да я завива и аз по нея ходя, защото пък ме е страх да не я завие така, че да се задуши Еличка или нещо друго да не и направи. Внимателна е по принцип към нея, но все пак е дете и не може да и се има пълно доверие.  Peace Тук обаче без бременилки не оставаме наистина, сега заслугата за това ще е на Меги и ние ще следим и ще сме съпричастни с нейната бременност. Да ни е жива и здрава и леко бременеене пак и пожелавам! Hug

Eva78, кураж мила какво да ти кажа и аз сега съм с двечките в къщи, купона е пълен. Аз кърмя Ели, а Даная секатери по мен по сестра си и по стола където кърмя... Какво да ти кажа, чудо сме! А, за бъркането, нашият тати все още понякога като държи Елица и казва "Дани"...  Wink

Искаше ми се повечко да пиша, но и мен ме викат, чао и лек ден на всички!

# 732
  • Мнения: 872
Меги, честита точица! Лека бременост с пухкав резултат ти желая!

За ревността на голямото към малкото дете, дали е до характер или заради малката разлика между момчетата ми, но никога не е имало ревност. Филип откакто е станал човек, откакто има съзнателни спомени, винаги е имал Виктор. Филип самият беше бебе, когато родих бебе Виктор. Никога не е ревнувал, а и не е осъзнавал. За добро и лошо , радвам се на малката им разлика. Сега и двамата са момченца и играят заедно. Дори ме гонят и не дават да им се меся с идеи или обяснения. Намират си собствени мъжки игри, където място за майки няма  Mr. Green.
За оставане сама с две деца - от първия ден след като Стефан тръгна на работа си ги гледах сама през деня. Хич не обичам да ми помагат или по-скоро да се месят.  Crossing Arms

Честита Коледа и Весели Новогодишни празници за всички  Hug

# 733
  • Мнения: 313
MariaF и при мен е така... Даная си я изгледах сама, а сега и Елица е по същият начин пак съм си сама в къщи с нея, никой не ми помага, а и аз като теб не искам някой да ми помага  Peace, защото по скоро става месене, а не помощ. Аз нямам нужда от помощ в отглеждането на децата, ако има някой от време на време да готвеше вместо мен щеше да е чудесно.  Laughing Wink

За ревноста между децата: И при нас няма ревност, поне аз не съм забелязала. Кака Даная много си обичка сестричката и даже, ако ме няма в стаята и се е разплакала, започва да я люлее в кошарката, а после идва и ми казва, че Ели е будна и плаче. Ако я оставя на спалнята и Даная е покрай нея внимава да не я одари и да не падне от леглото въпреки, че аз не я оставям за дълго, само докато се обърна да взема памперса, кърпичките или нещо такова... Но наистина много ми помага Данайка, не мога да си изкривя душата!

# 734
  • Мнения: 481
ехооо

Не знам от къде да започна, а трябва и да съм кратка  Laughing
Страхотни коледни новини...
Честито бебче на Ева, много радост да ви носи    bouquet
Мегиии, страхотна новина... лека и спокойна   bouquet
Живи и здрави да са ни изминалите именници  bouquet
Ние сме добре.
Дядо Коледа ни посети, поизнерви малко Ивайло, защото дойде към 16.30, а преди това бяхме на РД и се оказа, че е оставил под елхата на всички дечица подаръците... само у нас не беше минал  Laughing Ноооо много му се радваха (няма по-подходящ Дядо Коледа де  Mr. Green ), пяха му песнички и го черпиха с Коледни сладки. Това беше другата драма от минала година, когато забравихме. Радостта беше уникална. Боян искаше твърдо бакугани, нищо друго, и всъщност всички останали подаръци са на заден план, а с бакуганите дори спи  Laughing Постоянно посрещаме гости, разменяме подаръци (взеха да го приемат като ежедневие и да ме питат, а днес какво  Twisted Evil )... надявам се на 7.01 да сме приключили  Whistling Очакваме сестра ми утре по нощите... Празниците продължават...
Желая ви Хубаво посрещане и на НГ  Hug

П.П. По темата за ревността... Мисля, че по-скоро има съревнование някакво... Много ми е хубаво като се хвалят и поздравяват за успехите един друг... Ивайло не умее да губи де, сиреч успех на Боян, но не в пряк двубой с брат си  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт