Каменница и други прецакани от Мото Пфое???

  • 2 978
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Накратко:
През 2002г. закупихме автомобил Ф.Фокус,новичък и на лизинг.До2008 г. колата е поддържана единствено и само в сервиза на Мото Пфое.Единствените два пъти,когато е била в друг сервиз е било за смяна на масла и филтри-два пъти извън  Мото Пфое.Автомобилът е бил многократно в техния лицензиран сервиз,тъй като в по голямата си част е управляван от майка ми,която е на "Вие" с шофирането.Последния път е влизала 2008г. за ремонт/ламарини.
Проблема е:
Преди година и няколко месеца открихме,че изпускателните колектори са пукнати.Звъннах в магазина на Мото Пфое и от там ми казаха цена от която ми се подкосиха краката-около 2000 лв и нещо.Така една година си караме колата и си търсиме втора употреба.Накрая си купихме цял Фокус от Италия в движение,на полвината км. от нашия заради тази част.
И дойде момента на ремонта.Майстора и автомобила са пред очите ми.Това става във фирмената база.
И каква изненада!!!От една връзка към проблемнната част изпада гарнитурка,тип ламаринка и какво да видим #Crazy ламаринката от бира "КАМЕННИЦА" newsm78
Уж колата купена нова,не е сглобявана в БГ.Да беше Хайникен или Битбургер-ОК.Обаче "Каменница" #Cussing out
Звъня аз веднага в офиса им във Варна,от там е купена новата ни количка/вече стара де/.Управителкатами заяви,че говоря пълни глупости и измислици.Питам я-може ли да изпрати вещо лице или експерт-а тя ми казва да правя каквото си искам и едва ли не да вървя подяволите.Аз и казвам,че си имам новата част,не искам от тях нищо друго освен адекватно обяснение и т.н.От там въртя в София,разбира се -бяха супер любезни,веднага изпратиха човек да документира случката и да се разследва,обаче накрая и те ми казаха,че такова нещо не може да стане при тях и ми казаха,че аз съм си я сложила едва ли не и с това случаят за тях приключи.
Та искам да попитам,има ли някой който е бил със сходен проблем като този на бира "Каменница",защото госпожата от варненския офис миказа че преди известно време някакъв господин така като мен твърдял безумия,но тя се оправила и с него......та явно той е бил прав,но сам срещу тях нищо не може да направи.......
Стана не много кратко,за което се извинявам.

# 1
  • Германия
  • Мнения: 240
Малко ме съмнява въпросната ламаринка да е била там още при покупката... Нали сте карали колата на ремонт? По- вероятно е тогава някой да я е набутал там  Peace

# 2
  • Мнения: 0
Ако случката не беше в БГ- би било куриоз но тук не е. Най-вероятно са видели фугичка и са сложили ламаринката - мека е, реже се с джобно ножче и почти не ръждясва. Същата работа върши и капачка за буркан но те не се търкалят из сервизите  Grinning
Това е - съжалявам  Confused
Виж ако отвориш Каменица и изпадне гарнитура за Форд .... Еми късмет  Grinning

# 3
  • Мнения: 263
Е точно същия случай не сме имали но....нова пералня Аристон-Хот Пойнт с найлоните.....след 6 месеца нещо заочна да тече и естествено първото което правя е да почистя ваничката за препарат и филтъра. И хоп от филтъра една монетка италианска newsm78
Какво прави там ...как е попаднала..не съм се задълбочавала...само се моля моите 1000 лв да не са отишли за мнооого употребявана пералня Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз пък бира "КамеННица" не съм виждала .....

Иначе ламаринката може да се Ви я сложили при ремонтите, за които си описала,
но не са Ви уведомили.

# 5
  • Мнения: 0
Е точно същия случай не сме имали но....нова пералня Аристон-Хот Пойнт с найлоните.....след 6 месеца нещо заочна да тече и естествено първото което правя е да почистя ваничката за препарат и филтъра. И хоп от филтъра една монетка италианска newsm78
Какво прави там ...как е попаднала..не съм се задълбочавала...само се моля моите 1000 лв да не са отишли за мнооого употребявана пералня Tired

От праха за пране е  Mr. Green Има подобна реклама - или ти избутва 2 лева като банкомат или ти се сипят монетки в чекмеджето за праха ... Майтапя се  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 521
Е точно същия случай не сме имали но....нова пералня Аристон-Хот Пойнт с найлоните.....след 6 месеца нещо заочна да тече и естествено първото което правя е да почистя ваничката за препарат и филтъра. И хоп от филтъра една монетка италианска newsm78
Какво прави там ...как е попаднала..не съм се задълбочавала...само се моля моите 1000 лв да не са отишли за мнооого употребявана пералня Tired
Е в завода не ги ли тестват пералните, може да е изпаднала от джоба на монтьора или каквато му е там длъжността на човека
на поточната линия.

# 7
  • Мнения: 24
Е ти от Форд кво искаш да изпадне?!...Капачка от Чивас Регал ли?!  newsm78 ... На евтиняшка кола - евтиняшка бира!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 263

От праха за пране е  Mr. Green Има подобна реклама - или ти избутва 2 лева като банкомат или ти се сипят монетки в чекмеджето за праха ... Майтапя се  Mr. Green

Ей не съм се сетила, да взема да проверявам по - често и влог да открия "От пералнята с любов" Joy

# 9
  • Мнения: 39
Не пия бира,съжалявам за грешката.
Никога не съм се заглеждала как точно се изписва.
На тази ламаринка се вижда само началото на заглавието!
С описването на случката,имах предвид че за мен въпросната скъпа част е подменена и исках да ми се обясни как се е появиля ламаринка от кутийка Каменица" в уж " новия" автомобил.
А за изказването за бедняшкия атомобил-това може да се случи и в сервиза на Мерцедес в БГ.

# 10
  • Мнения: 876
Тъпа история  Confused Но нищо не можеш да докажеш.....само ще изгубиш нерви ....според мен също това е от сервиза. Не че знам къде точно се намира въпросната част и може ли нещо случайно да попадне там, но едва ли е от преди продажбата. А иначе консултантката от сервиза няма и как да ти каже нещо друго, защото тези неща нямат доказване, а и сигурно има още десетки хора, които в правото си или без право се свързват за подобни случаи, в които просто няма как да се докаже вина...

Лека и безаварийна оттук нататък!  Hug И не се ядосвай!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт