След секс?

  • 10 563
  • 77
  •   1
Отговори
Здравейте!

Аз съм на 25 и от няколко госини имам горе-долу активен сексуален живот. Обаче винаги досега съм го правила САМО с презерватив. Поради ред причини, вече ще взимам хапчета, но имам едно притеснение: като свърши вътре, после... какво би трябвало да направя? Да хукна към банята да се мия?! Не е много в мой стил. Да си остана и всичко да стане на "пастет и мармалад"?! - нещо не си го представям. Или като стана послем то няма ли ъъъ... да приеме формата на съда, дето се вика - т.е да си изтече на пода Embarassed. Кажеже ми, какво се прави?!

Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 26
Ми като гледам няма едно нещо от изброените, което да е в твой стил  Mr. Green.
За да е най-чиста работата го накарай твоя възлюбен да си го изсмуче обратно  Blush

Успех!

ПС: наистина ли си на 25 години  Thinking

# 2
  • Мнения: 923
Сигурна ли си , че си на 25  ooooh!

# 3
Да, сигурна съм Simple Smile
Постарах се да стане ясно, че не съм правила вагинален секс без презерватив никога. Как според вас да знам какво е нормално да се направи след секс в този случай? Или на трази възраст трябваше да имам две деца, три аборта и трихомоназа, но все пак да знам кое е най-удачното? М?

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кажеже ми, какво се прави?!

стойка "свещ". До другия ден  Joy

# 5
Гениално, чудя се как не се сетих и сама.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
гълтай, не се тревожи допълнително.

# 7
  • Мнения: 2 011
Да, сигурна съм Simple Smile
Постарах се да стане ясно, че не съм правила вагинален секс без презерватив никога. Как според вас да знам какво е нормално да се направи след секс в този случай? Или на трази възраст трябваше да имам две деца, три аборта и трихомоназа, но все пак да знам кое е най-удачното? М?
Добре де .... нападат те неуместно !
Нищо не прави след това ако не ти се прави , после отиди да се измиеш .... Количеството не е чак толкова голямо , че да се излее ...  Peace

# 8
  • Мнения: 26
Да, сигурна съм Simple Smile
Постарах се да стане ясно, че не съм правила вагинален секс без презерватив никога. Как според вас да знам какво е нормално да се направи след секс в този случай? Или на трази възраст трябваше да имам две деца, три аборта и трихомоназа, но все пак да знам кое е най-удачното? М?

Ми извинявай, но нямаш най-малката обща култура. Не те знам как си правила и такъв с презервативи. Като нищо и на опаки може би си му го нахлузвала ...

# 9
  • Мнения: 26
Да, сигурна съм Simple Smile
Постарах се да стане ясно, че не съм правила вагинален секс без презерватив никога. Как според вас да знам какво е нормално да се направи след секс в този случай? Или на трази възраст трябваше да имам две деца, три аборта и трихомоназа, но все пак да знам кое е най-удачното? М?
Количеството не е чак толкова голямо , че да се излее ...  Peace

Е как бе, то тече като изведро  Laughing

# 10
какво би трябвало да направя? Да хукна към банята да се мия?! Не е много в мой стил.

Това не го разбрах - ти не ли се миеш след секс?  Rolling Eyes

Иначе, за да ти отговоря - ставаш, изпишкваш се и се измиваш.

# 11
  • Мнения: 46 511
гълтай, не се тревожи допълнително.

И при аналния не изтича.
Ето ти 2 варианта, ако не ти се цапа или ходи до банята.
Не се заяждам, но наистина друг начин няма Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 011
какво би трябвало да направя? Да хукна към банята да се мия?! Не е много в мой стил.

Това не го разбрах - ти не ли се миеш след секс?  Rolling Eyes




Явно има в предвид , че не го прави веднага след секса...миенето!  newsm78 Дано не греша  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 6 365
Мокри кърпички за бебешко дупе.

# 14
ходя да се мия, обаче след 15 - 20 - 30 минути, не веднага.
тебе с общата култура, която явно е ОГРОМНА Laughing, няма да те вземам предвид.

на аналния и оралния - благодаря ви, но не питам за това - постарах се да стане ясно, но явно не е.

Общи условия

Активация на акаунт