ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 9

  • 34 653
  • 440
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Бахар падна в капана. Той дядо не ме пуска, да ама той пък взе че я пусна. Сега да я видим като на знае и кафе да прави.
А знаете ли какво ще стане с дъщерята на Левент? И тя много се мръщи и цупи.

# 31
  • Мнения: 3 211
И аз си мислех за тази люлка, как ще падне бебето Rolling Eyes
ББ: защо ще убиват Енгин?

# 32
  • Мнения: 2 005
Страхотен филм  Simple Smile  Страхотни артисти... HugКрасота ... Heart Eyes С голямо удоволствие го гледам ...със същото желание преди години гледах сериала : "От обич " , ако си го спомняте  Laughing

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 311
Мен пък ми се стори този път прекалено отношението на дядото към Гюлсюн.

Наистина има някои неща във филма, които ако се замислиш почват леко да те дразнят, но нали е филм все пак, трябва да има много сълзи, перипетии, мъка, любов и т.н, да има повече серии да гледаме. Аз затова не се замислям много много, а си гледам с кеф Мехметчо и Инджито Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много са ми сладки (ама защо на Инджи да и е лоша кожата, това на моето тв поне не се вижда newsm78)

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мене и дядото много ме дразни дето пропъди така Гюлсен .Толкова изстрадала и добра жена е . Tired Жал ми е за нея.

# 35
  • Мнения: 0
на мен също ми е жал за Гюлсюн, какво толкова лошо е направила, че е осиновила едно дете с болна майка и с такъв гаден баща (който много ме дразни още от началото на филма)

# 36
  • Мнения: 201
Е как се докарват 100-150 серии иначе ако няма драми, сълзи, цупене, раздели и какво ли още не  Joy
Иначе на мен тази вечер по същество епизодите ми харесаха. Много силен беше финалът на втората серия.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз вече споделих, или си мислих да споделям, че Гюлсюн ми е фаворитна личност в целия филм, защото горката преживя повече несгоди и от Инджи, но с нея се отнасят като към длъжна да е Светица. Дядото, вече го наричам деденце, защото е безкрайно несправедлив, въпреки че е много мъдър, но то не се очаква друго от най-възрастните. Баба Сафие ще излезе по-мъдра от него. Не мога да приема, че влезе в положението на сина си, а прокуди дъщеря си. Още не са изтънели съвсем нишките на партриархата. Мехмет и той понякога преповтаря тези грешки.


P.S Не си спомням кой, но в предишната тема някой направи забележка за имената, като спомена, че Мехмет не се казвал Мехмет или нещо такова, но когато звънна гсм-а на Инджи в ателието на снощните серии и вдигна Енгин, ясно се виждаше на екрана изписано името Mehmet. Така, че и арабите може да си го превеждат както си искат, важна е автентичността.

Какво сложиха кикиморите в кафетата тази вечер и защо само това на годеника на Бахар беше по-различно? Това ритуал ли е или просто шегичка?

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 311
Иначе на мен тази вечер по същество епизодите ми харесаха. Много силен беше финалът на втората серия.


Да, страхотно беше това наистина! Кой мъж ще каже на жена си, благодаря ти, че си моя! Боже, боже!

# 39
  • Мнения: 0
Какво сложиха кикиморите в кафетата тази вечер и защо само това на годеника на Бахар беше по-различно? Това ритуал ли е или просто шегичка?

Според мен му сложиха сол в кафето за майтап, не заради обичай.  Peace

Колкото до Гюлсюн- надявам се и на нейната улица да изгрее слънцето, че след отвратителния Тарък, неразбирането и отчуждеността на собствения й баща към нея, доведената й дъщеря, заслужава огромна доза щастие тази толкова добра жена. Наистина един изключително положителен образ в този сериал.

# 40
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Дядото наистина е доста несправедлив към Гюлсюн. Но пък ми стана жал за него, когато се тюхкаше, че прибързано е оставил люлката в спалнята на Мехмет и Инджи.
Иначе наистина цяла серия сълзи и сополи и все се дрънкат за нещо Мехмет и Инджи, пък след малко се сдобряват  ooooh!

# 41
  • Мнения: 418
Привет и в новата тема ...

Какво сложиха кикиморите в кафетата тази вечер и защо само това на годеника на Бахар беше по-различно? Това ритуал ли е или просто шегичка?

Според мен му сложиха сол в кафето за майтап, не заради обичай.  Peace

Aми това си е точно обичай - бъдещата булка да направи СОЛЕНО , ама мнoгoоооо солено, отровно направо кафе Whistling #Crazy  ooooh! на младоженeца, и да види той как ще реагира като му го поднесе ; зетkoTo трябва да каже ,че е най-хубавото кафе на света и е готов да пие такова до края на дните си hahaha Joy Mr. Green . Майтап, знам, но в действителност се прави ... нещо като настъпването при подписването на брака, или чупенето на погачата в БГ ...демек кой ще командва, и кой ще слуша в семейството  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 30 142
bz ,

то и в БГ се настъпва, аз настъпих моичкия  Wink
за обичая със солта съм чувала  Wink
защо Левент не целуна Гюлсюн по челото, а по бузата ???

# 43
  • Мнения: 0
Привет и в новата тема ...

Какво сложиха кикиморите в кафетата тази вечер и защо само това на годеника на Бахар беше по-различно? Това ритуал ли е или просто шегичка?

Според мен му сложиха сол в кафето за майтап, не заради обичай.  Peace

Aми това си е точно обичай - бъдещата булка да направи СОЛЕНО , ама мнoгoоооо солено, отровно направо кафе Whistling #Crazy  ooooh! на младоженeца, и да види той как ще реагира като му го поднесе ; зетkoTo трябва да каже ,че е най-хубавото кафе на света и е готов да пие такова до края на дните си hahaha Joy Mr. Green . Майтап, знам, но в действителност се прави ... нещо като настъпването при подписването на брака, или чупенето на погачата в БГ ...демек кой ще командва, и кой ще слуша в семейството  Peace


bz, благодаря за информацията!   bouquet  Твоите постови ги следя с интерес заради любопитните факти, които разказваш.  Hug
Аз направих само предположение и то взех, че наполовина познах.  Laughing

 newsm23 горкият Гьокхан- жена му едно кафе не може да направи, какво остава Бахар зад печката и с ютия в ръка- просто не мога да си я представя.  Laughing Добре, че в днешно време нещата не са такива, каквито са били преди...   Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 30 142
въпрос:
BB: немога да си спомня само Инджи сега Мехмет като влезе в затвора ли си продаде дела от бизнеса с Енгин???

Общи условия

Активация на акаунт