Какво представлява тази тапа??

  • 2 475
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
При мен пък беше като касапница  #Crazy
Все едно мензиса ми дойде / много кръв и тапата  Shocked
В 6. сутринта като ходих на тоалетната  #Crazy ина4е нищо ми нямаше, нищо не съм 4уствала / спала съм  Rolling Eyes
Родих след около 33 4аса

# 16
  • Мнения: 2 673
при мен беше леко розова , даже си помислех каква е тази кръв такава , ама после зацепих ooooh! Тапатаааа

# 17
  • Мнения: 528
Може ли да не излезе тази тапа и да почне раждането? newsm78.Питам защото днес ми е термина но имам само болки в кръста и след малко ниско долу в корема.Да не говориме че бебо или може би контракциите незнам но корема ми изглежда като центрофуга-само се движи на ляво на дясно.Какво е това?Извинете че питам така но ми е първа бременост. Laughing

# 18
  • Мнения: 6 390
Може ли да не излезе тази тапа и да почне раждането? newsm78.Питам защото днес ми е термина но имам само болки в кръста и след малко ниско долу в корема.Да не говориме че бебо или може би контракциите незнам но корема ми изглежда като центрофуга-само се движи на ляво на дясно.Какво е това?Извинете че питам така но ми е първа бременост. Laughing
Аз мисля 4е неможе, тя Затапва цервикалния канал на шийката на матката което е всъщност пътя на бебето за навън, пази го от всякакви всякакви микроби, възпаления и про4ие да не стигнат до него, и мисля 4е ако не се падне няма да трагне бебето изневиделица да излиза  Wink
Знам 4е не те успокоявам  Confused но така си мисля, не съм доктор разбира се... но е нормално при първо раждане да се преноси бебока  Wink
това 4е е като центрофуга е нормално, защото му е тесни4ко ве4е, 4уди се как да застане, а и от време на време си поритка все пак е бебе  Wink
Аз ли4но по4ти две седмици пренасях  Rolling Eyes
Като станат болките ниско долу в корема по4ти непоносими и главно да са 4ести / 3/4 мин./ може да трагваш да те види доктор, въпреки 4е може да нямаш и никакво разкритие и при тези горе долу 4ести контаркций / поне при мен беше така/ , ина4е е игра на нерви да ти кажа, главно спокойно, ще познаеш като трагнеш да разждаш Wink

Успех и леко раждане желая  Praynig

# 19
  • Мнения: 590
Аз пък преносих 10 дена и не съм видяла никаква тапа.Първо ми изтекаха водите и започнаха контракции но не съм видяла нищо слузесто каквото описвате.Мисля че в други теми съм чела че доста от мамите не са я усетили или са я видели.Леко раждане!!!

# 20
При мен пък контракциите започнаха в 7.00 сутринта, постъпих с 3 см. разкритие в болницата в 9 вечерта, а тапата ми - слузеста и леко розова падна към 12 часа и в 1 след полунощ родих дъщерята.Явно при всеки е различно, защото аз пък не съм разбрала кога са ми изтекли водите.
Леко раждане,ако все още не е факт!

# 21
  • Мнения: 3 537
Предполагам че е писано то този ? но аз лично имам съмнения че моята падна затова питам???
ЗАдължително ли е да е червена......слузеста, дори някой казаха кръв
Моеото е едно такова гъсто и слузесто но не е с цвят..........но не е като течение
Ох само това ми трябва сега ........да почна да раждам а на тъпия ми шеф да му се размине съда..........Посъветвайте ме
Ма незнам,ама направо си е тапата,така както описваш,при всяко жена е различно.При мен беше като при тебе подобно и след 2 дена родих.
Момичета ,мирише ми ,че май е отишла да ражда или вече е родила Mr. GreenДаааа,така ми се струва на мен HugНяма я от 3-ти септември Mr. Green

# 22
  • Мнения: 727
Тук съм си........... Sad
И дори вече нямам никакви признаци за раждане
Ще си дочакам до термин май

# 23
  • Мнения: 6 390
Тук съм си........... Sad
И дори вече нямам никакви признаци за раждане
Ще си дочакам до термин май
Кажи кога ти е да не те мислиме всеки ден  Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт