Отговори
  • Мнения: 4 589
Добро утро мацки,

ето ме и мен, с тен и много отпочинала. Алагам едно кафе, макар че е време за закуска.

Успешен ден на всички.

# 1
  • Мнения: 1 768
 Heart Eyes Браво Ники чудесна тема  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 908
Тамън мислех да пускам аз,че викам обяд ще стане още малко пък,нЕма никой на хоризонта. Laughing
Ники, добре дошла, сега отпочинала и заредена с положителна енергия с нови сили напред Praynig Hug
Маринексче Hug

# 3
  • Мнения: 1 732
Ники,добре си ни дошла,много хубава темичка,благодаря за нея Hug
Лека и успешна седмица на всички момичета! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 156
ники, добре завърнала се от морето.
Страхотно заглавие.

Лека и успеШна седмица на вси4ки моми4ета.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 367
здравейте мили дами !
Ники добре дошла отпочинала и морски заредена с нови сили. Страхотно кафенце си сервирала
Аз днес ходих до Иван Рилски ( Нинка , благодаря ти, описанието ти ми помогна много, тъй като лабиринта е доста голям там)  и пуснах клетъчен имунитет, утре ще ми излязат резултатите, силно се надявам да няма проблем  Praynig

# 6
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Ето ме и мен!Нещо не пиша редовно,но няма и нищо ново.
Ники, Hug !
Успешна седмица на всички!Само положителни мисли и тестове искам! Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
Криси,радвам се че съм ти помогнала макар и само със това,стискам палци за хубави резултати. fingerscrossedHug

# 8
  • Мнения: 1 146
Благодаря за темата, Ники! Дано момичетата, които чакат се зарадват на положителни бременни резултати. Другите - ще си траем Simple Smile Мацки, давайте някакви новини, планове за почивки, разказчета от почивки, че много постни стават темите с тези отпуски Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 246
Ники, добре си си дошла, на нас ни липсваше  Hug страхотна  е темичката  Hug

# 10
  • Мнения: 961
Еее много хубава темичка си имаме. Мерси Ники. Дано ни е на късмет. Успешна седмица на всички  Hug

# 11
  • Мнения: 1 732
Да се разпиша пак неуспешен опит-15 ден от трансфера бчхг-1,01,смешна работа,но това е,наесен с песен.Живота продължава,ще починем на моренце,планина,имаме билети за концерта на Мадона и така продължаваме,следващия път ще бъде нашия,отсега си го усещам.Благодаря на всички за подкрепата,наистина имаме нужда от това Hug Hug HugПриятна вечер на всички,слизам на барбекюто,мъжо е готвача тази вечер  chef

# 12
  • Мнения: 1 156
Миме, много съжалявам. Радвам се 4е имаШ висок дух. Приятно хапване и си по4иени ка4ествено през останалите летни седмице. Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Мименце, съжалявам за неуспеха, но пък ми харесва, че звучиш оптимистично и не си се предала. Сигурна съм, че ти е мъчно, но така трябва - след всеки неуспех с още по-голямо настървение да преследваме целта си! Знам че ще бъдеш мама!!! Прегръщам те силно!!!  Hug Hug Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 908
Мименце звучиш ведро и оптимистично въпреки неуспеха,а това е най-важно. Hug
Хайде сега седнете на хубаво барбекю,пиинете по едно и на есен с нови сили напред. Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт