Рожден ден в боулинг зала

  • 5 643
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 994
Здравейте
предстои ни рожден ден, който празнуваме заедно с близко момченце, което е родено същия ден като дъщеря ми
Спряли сме се на рожден ден в боулинг зала, защото вече са големи за детски клубове, а и двамата искат там
Въпроса ми е: колебаем се между Принцес аутлет център и Скай сити
Аз клоня към Скай сити, защото ни е много близо, но ми се иска да чуя малко мнения  Rolling Eyes
Моля да споделите мнения за детски рожденни дни на двете места

# 1
  • Мнения: 7 160
Скай Сити е близо до нас.
Трябва да се запазят предварително писти или писта в зависимост от броя на децата.
Това,което на мен не ми допада за по-малки деца е че от там не се ангажират да ги забавляват.
За другото място нямам инфо.
Приятно изкарване.

# 2
  • София
  • Мнения: 403
Миналото лято празнувахме рождения ден на сина ми в Скай сити. Той беше доста доволен, останалите деца - също. Като минуси мога да отбележа две неща - предлагаха кетъринг само за голяма бройка хора, за десетина деца не си заслужава, а също и тортата въобще не беше вкусна. Но кой ти гледа тези неща. Децата вилняха, играха на всички видове игри в залата, не можах да ги накарам да си тръгнат Joy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 482
Аз също празнувах РД на големия ми син - 10 год. в боулинг зала, малкият има в края на този месец - 8 год. и също иска там, но му казах, че е още малък за боулинг.  Peace

# 4
  • Мнения: 47 994
И ние ще празнуваме 8ми рожден ден, защо мислиш че е малък  newsm78
А в Принцес има и една зала с някакви детски игри, като въртележки за по- малки като брат й, затова се чудя, иначе пък както казах Скай сити ми е много близо

# 5
  • Мнения: 7 160
Плодова фея в Скай Сити откриха детски кът Пипилота,където можеш да си оставиш детето за почасово гледане.
Не знам точно  каква е горната граница за възрастта на децата, но можеш да попиташ:0888 805 322
Празнуват се и Рождени дни,но е подходящо за по-малки деца.

# 6
  • велико търново
  • Мнения: 586
Здравейте момичета и аз да се включа .Може ли някоя от вас да ми обясни по подробно как протича рожденият ден в боулинг зала?С какво се черпят децата ?И може ли някой учител да се заеме с тях ?В смисъл ,че аз не я игра тази игра ,а и съм с бебе и няма да мога да съм с децата постояно за да ги следя евентуално.Благодаря ви за отговора предварително.

# 7
  • Мнения: 212
Здравейте момичета и аз да се включа .Може ли някоя от вас да ми обясни по подробно как протича рожденият ден в боулинг зала?С какво се черпят децата ?И може ли някой учител да се заеме с тях ?В смисъл ,че аз не я игра тази игра ,а и съм с бебе и няма да мога да съм с децата постояно за да ги следя евентуално.Благодаря ви за отговора предварително.
Здравей Simple Smile За Скай сити,била съм на детски рожден ден два пъти там и двата пъти родителите бяха донесли тортата и разни сладки,а от кафето на боулинга бяха безалкохолните! Та доколкото си мисля,там можеш да резервираш само писта другите неща си ги правиш сам!
Във Принцес обаче си имат специална организация за детски рожденни дни,а и е направено по-удобно! Самите маси са по-големи,съответно се събират повече деца на едно място,пистите за боулинга са по-големи а и залата за по-малките е оборудвана идеално и мисля,че има аниматори,които се занимават с тях! Обаче не съм сигурна дали има инструктори за боулинга,които да помагат на децата! В крайна сметка при по-малките деца вдигат едни ограничители,които не позволяват на топката да влиза в локала и съответно всеки удар е гаранция,че ще удари кегли!
Така че,препоръчвам ви Принцес!

# 8
  • Мнения: 47 994
В Принцес има ли такива ограничители за боулинга?

# 9
  • Мнения: 212
В Принцес има ли такива ограничители за боулинга?
има,да Peace

Общи условия

Активация на акаунт