1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 97

  • 29 500
  • 437
  •   1
Отговори
# 435
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
BZ, и аз си падам суфи и не само суфи поклонничка. Прекланям се на всичко красиво. което не слага бариери , а отваря врати пред необятния дух на човека. И на двете места бях ! Благодаря за снимките ! И наистина се почуствах неземно !

нещо от Омар Хаям под божествената китара на Джеси Кук   Hug  Hug Hug  bouquet

# 436
  • Мнения: 7
Ани, огромно благодаря, че “ни отваряш очите” и винаги споделяш с нас актуалните новини, които откриваш. Страхотна си!    bouquet
Мишел, БЗ, Варна, Дориана, благодаря,  че  винаги откликвате на молбите ни за превод и давате и допълнителна информация.  bouquet
Пенда, Миме, Ферина, Хиацинт благодаря за снимките.  bouquet
Дафи, с такава жар говориш за Бену, сравнима е само с Онуровата. Hug
Тала, Господ ти е дал дарба да се изразяваш много умело. Винаги те чета с интерес.  И……….не чакай Онур,…. няма да дойде! Joy
Ари, много ми харесаха постовете ти.   bouquet Напълно подкрепям мнението ти за Керем, но нямя да пиша повече за него, в предната тема го поставих под карантина и няма да ми мине до 3 сезон. Приветствам и идеята ти да споделим мисли и за доверието.
Аша, наближава новата тема, сигурно вече си я подготвила. Благодаря и я чакам с интерес.  bouquet
 

# 437
  • на морето
  • Мнения: 103
Да Мари -нк - аз -винаги готов! Wink Hug Hug  bouquet

 Ето я и      новата тема

И тук , и в новата тема искам да благодаря на Ари за прекрасната идея за новата анкета.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Нека да споделим мисли за доверието ....

Общи условия

Активация на акаунт