МАРТенско дете игриво - грее, като слънцето щастливо!

  • 9 077
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 49
Честити месечинки, именни и рожденни дни  bouquet
Ама УЖАСНО са ви сладки бебоците, да ги изяде човек Simple Smile Пу, пу пу, да са живи и здрави  Hug Съжалявам, че не дойдохме и ние на срещата, как хубаво щеше да си "щъка" Вики със Илийката  Joy , е не е чак на неговото ниво, но се старае детето  Laughing  
И аз чакам рецептата за вълшебната торта на  dyMa, а за крем карамела съм си поръчала домашни мляко и яйца, та като ми донесат в неделя ще се развихря  chef
Спокоен ден мамчета Simple Smile

# 226
  • Мнения: 267
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ newsm51 newsm51 newsm51 да сте живи и здрави и много обичани  Hug
за бебоците-уникални са  Heart Eyes
БухтА,подкрепям те за крем карамела
Мънки,да цункаш пълзящото,сладко дупе на Илийката  newsm30,ей голям бонбон е на 4 крака  Joy
аз днес го пробвах мойто зверче с домашно картофче,голяма грешка беше,така плю,все едно отрова му давам  ooooh!

# 227
  • Мнения: 48
Честит имен ден на всички,които празнуват днес!!!
Бъдете много здрави и обичани!!!Весело посрещане на празника  Hug
Аз отивам да се оправям че след два часа ще ставам кръстница  Flutter

# 228
  • София
  • Мнения: 673
Честито на всички празнуващи днес Simple Smile Много здраве, щастие, любов и късмет....


А аз сега да ви се скарам: защо не снимахте тортата на Дума? Twisted EvilНали и ние трябва да я видим....поне да си лежа пред компа и да си я гледам

# 229
  • София
  • Мнения: 4
Ха сега и снимка на тортата... ами те като я донесоха и на всички ни потекоха лигите и според мен никой не е искал да губи време в търсене на фотоапарат... Поне аз така се чувствах. Но тортата наистина беше един път ! Лекичка, свежичка (с боровинки и сметана и желатин...) и за разкош филирани бадеми....  Оххх още я преглъщам....

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ НОСЕЩИ ПРЕКРАСНОТО ИМЕ МАРИЯ Бъдете живи и здрави и да ви се прославя името !!!

Kikoimery Честит ти рожден ден - ама зор ти да се пишеш и ти към 30 годишните. Чакай малко, имаш още хляб да изядеш до тогава Wink Бъди много обичана, късметлия и мераклия за всичко, което правиш  Hug

Благодаря още веднъж за милите думи за Билянка и пак ще се потворя, но нашите бебоци са си най-хубави. Вече чакам с нетърпение и общонационалната срещата.

Тони - благодаря за рецептата. Понеже не съм от феновете на крем карамела - за разлика от Ванката ще ти досадя малко на лични с по-конкретни насоки на сътворяването му. Не изглежда сложно, но съм сигурна, че има някои тънкости  Heart Eyes
А за одеалото за пикник, радвам се че ви е харесало - то ни е подарък от сестра ми от Лондон. Наистина е супер удобно и винаги ни е под ръка в багажника на колата. Наскоро я питах от къде точно е - оказа се, че веригата магазини, от която е купено наскоро е фалирала, но ще провери къде другаде породават подобни и ще дам инфо. Ако не бъркам Dideto спомена, че е виждала подобни в Т-маркет.

Ееех докато пишех и времето пак се начумери тук... Ама какъв късмет имахме вчера и в това отношение

Хубав празник на всички  Hug

# 230
  • Мнения: 696
Чудесна срещичка , мисля си за следващата и аз да се вредя, че нямам никакви приятелки с деца и ми е малко скучно по цял ден самичка с бебебто. Е, имам две познати, които са бременни, ама те ще раждат чак ноември , а и още ходят на работа. Така че през деня си се занимаваме с Кали двете, но ако има следваща среща и ако има кой да ме закара задължително ще дойда Simple Smile)))

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС !   bouquet
и аз искрено им завидях за срещата-стига да направят нова аз ще карам  Laughing
всички са много хубави-някои наистина едрички но нали за здрави това е най-важното!сладурковци

# 231
  • Варна
  • Мнения: 38
Здравейте, мацки! Влизам само да ви поздравя за страхотната среща със сладките лакомства и още по-сладките бебоци и да честитя на именниците. Бъдете живи и здрави! Hug
P.S Някой да има вила по средата между София и Варна? Laughing

# 232
  • София
  • Мнения: 1
Гери Мур, нямаме вила по средата, обаче на самия географски център на България, на Узана, над Габрово, има чудесна хижа и хотел. Има големи поляни и е супер спокойно, та е идеално за една срещичка. Убедена съм, че ще е весело.
 Карлово също е горе-долу по средата, но там не знам дали има място, където да можем да се пльоснем компактно.

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 19:46 от Дърта маймуна

# 233
  • Мнения: 267
Пак ви е хванала липсата  newsm78
това ме води на мисълта,че всички празнувате някъде  Mr. Green

# 234
  • София
  • Мнения: 800
 Честит имен ден на всички, които носят прекрасното име Мария  bouquet
 Честит рожден ден, Кикоимери, бъди винаги усмихната, много щастлива и обичана Simple Smile
 Нашият кабел за фотоапарата не се намери, ще видим какво ще правим, сигурно нов някакъв ще търсим. Cry Снимките са в същия дух, но има една на Илийчо в близък план, много е сладък Heart Eyes
 Дума, надявам се, че не си ме запомнила само с това, че се връзвам на свеки, ама явно има защо. Днес ме е обидила пред мъжа ми, казала е в защита на годеницата на брат му, че аз съм била също интересчийка като нея Shocked А ние живеем в мой апартамент, ще си купуваме кола с мои пари, наследство от нашите и т.н и т.н Tired Вече не знам какво и става на тази жена, ама не се чувствам добре..

# 235
  • Мнения: 819
Здравейте!

Ейй, верно ви е хванала липсата...

Аз чакам всеки момент да пристигне каката от Бургас, много ми е мъчно вече и така ми липсва... Sad

*Elle* , стига си се връзвала, наистина!!! Тая жена ще те побърка накрая.Ти нея я щадиш, ама тя теб? Просто я игнорирай и бъди над тия дребнавости, иначе ще те тъпче цял живот.Пак ти казвам, от теб зависи, тя няма да се промени.Ейй, ама много се ядосах нещо и аз - е.ти хората има, аман вече  #Cussing out А ти вземи се стегни и обърни нова страница - щом не става с добро, ще стане с лошо.Имай предвид, че всичко това се отразява и на детето.Ако не за себе си, то заради него си отстоявай правата  Naughty

А, забравих да ви кажа, че днес случайно се срещнахме в парка с МираМар с таткото и близнаците - големи сладурковци са станали Росен и Даниел, много са пораснали, ама и хич не си приличат  Simple Smile Надявам се по-честичко да ни идват на гости в нашата градинка и да се разхождаме заедно  Peace

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 22:05 от *Nikita*

# 236
  • София
  • Мнения: 5 302
Здравейте и от нас. Честит рожден ден на Мери (кикоимери) и честит имен ден на малки и големи именнички   bouquet


За одеалото на Танчето, в Т-маркет няма, специално ходихме днес. Някоя мама, дето пазарува онлайн из чужбинско, дали не е виждала такова, да се организираме и да си поръчаме  newsm78
 

аз чета винаги опаковката,и според мен щом не пише,дали може да се дава директно,следва да пише че се разтваря в еди-какво си.. Wink А специлано вигантола няколко пъти го коментирахме кой-по колко кап.дава,и почти всички писаха че го дават директно в устата. Peace Даже все се чудех що го даваш разреден,като е толкова лесно просто да се капне,ама викам да не помислиш че ти се бъркам нещо..

Там е работата, че на листовката пише да се дава в лъжичка кърма, а много народ дава директно. До преди 2 дни не ми стоеше този въпрос на дневен ред, защото го давах с Колийф-а, но нали най-сетне успях да го спра, та рекох, срам не срам, пак да питам, защото се бях впечатлила преди, че едва ли не само аз давам с кърма...

# 237
  • Мнения: 660
А, добър вечер и от мен, най-накрая се успа моята глезорана... днес иска да спи на ръце... ако така се научи... ooooh!

Elle, ама защо изобщо и обръщаш внимание на свеки? Пускай я там "у лево" и си гледай спокойствието, детето и мъжа. Тя и Nikita много хубаво ти го е написала. Няма какво да и правиш удоволствието да те вижда, че страдаш. Peace Силна прегръдка и от мен и много позитивна енергия. Hug

Мънки, много хубава идея за общонационална среща. Peace

И аз отивам да полягвам, че нещо ми е изморено - най-накрая си изпрахме килимите и тук, а то взе че заваля. Tired

# 238
  • Мнения: 5
Честито на именниците!     bouquet
Ето ви два линка с одеала за пикник:  Peace
http://www.zora99bg.com/02/938-13-62/products/view.html?iid=1480 … 92&subcid=605
 http://www.partners-adv.com/spare_time/

# 239
  • Мнения: 1 187
Не че имам какво да споделя,ама да се обадя че съм тук..И тази вечер имахме гости,предвидливо си дойдоха с мезето и т.н,аз само салатката направих че с двете малко ми е сложно да пренасям и занасям..Изобщо тез дни все гостита,ка'т не мога да отида-те идват. Grinning

Еlle стЪпИ и на вратлето на тая свекърва,или я дай насам.. Twisted Evil От мойта не се оплаквам,много ми помага.Но оня ден взела да ми се фука с някаква комшийка,как била женена за италианец,пък сега с бебето били във Филипините,и до Мексико ходили.. ooooh! Ма к'во ме интересува!Прозвуча все едно ние сме някякви-никакви..Слушах,слушах и пред нея и мъжО и казах, че и аз щях отдавна да съм в Канада,ама се залюбих със сина и полицай(не че нещо)и разкарах бившето гадже.Това дето е направил баща ми за мен,и 100г.да работя където и да е,пак няма да го имам-съответно и сина и. Naughty

Еlg на диско,Слънцето по баирите..всеки нанякъде.. Whistling

зелено човече ми знам ли к'во съм чела и аз,на каката го давах така директно и затова сега пак така.

Къде има шушлякови лигавници? newsm78 Само пластмасови намирам,ама ми се виждат неудобни.С тези платнените няма да стане работата,нищо че сега съхнат бързо..

Общи условия

Активация на акаунт