МАРТенско дете игриво - грее, като слънцето щастливо!

  • 9 067
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 267

Къде има шушлякови лигавници? newsm78 Само пластмасови намирам,ама ми се виждат неудобни.С тези платнените няма да стане работата,нищо че сега съхнат бързо..


Аз оня ден взех шушляков от едната страна,а от другата е един такъв мекичък  Crazy,минава през ръцете и се връзва на врата,ама за жалост нямаха марка  newsm78,утре пак ще погледна
ама мойто диване не ше лигавник  Crossing Arms,како и да го завържа все намира начин да го хване,дърпа,криви се и хоп в устата  ooooh!,май с лигавник повече се маже  Joy

# 241
  • Мнения: 18
 Hug Здравейте мацки!
Честит Рожден Ден Мери!

Ако в живота има нещо по-хубаво от здравето,
по-силно от любовта и
по- бурно от младостта ,
то и него ти желая!
Нека дните ти бъдат изпълнени с радост , вечерите с огън , а  годините с младост!


Честит имен ден и на всички,  които носят това прекрасно  име Мария!

Честит имен ден и на Зеленкото!

Нека всеки път, който избираш води до това,
което е истинско, добро и красиво!
 


Ей много ме похвалихте бре! Блогодаря ви от сърце!  Heart Eyes
Рецептата ще я подготвя и ще ви я пусна , но като ми остане малко време , щото таткото все ме чака,  за да седне той на компа.

Днес бяхме на гости на мойта мама в Овча купел , та по този повод да ви кажа , че кошницата ми е от нея подарък . Купила я е от Кауфланд в овча купел. Аз днес ходих за пюрета до там , но нямаше вече такива, може би догодина пак ще пуснат.

Анче така си е , хич не ме мисли с едната снахичка Heart Eyes. Ех , ако ставаше така ................ те няма май хич да ни питат  за тез неща!

И аз искам там на срещата, много гот ми звучи! Дали да не почнем отсега да се организираме , че нещо нямам търпение!  hahaha

 Иве , ми  и аз все така като теб  директно в устата съм слагала. Пък знам ли  как трябва.  newsm78
Лека нощ !  Hug





dobro_nastroenie - е точно май такова беше одеалото  на Танчето. Като това първото!  Peace

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 23:45 от dyMa

# 242
  • Варна
  • Мнения: 222
Гери Мур, нямаме вила по средата, обаче на самия географски център на България, на Узана, над Габрово, има чудесна хижа и хотел. Има големи поляни и е супер спокойно, та е идеално за една срещичка. Убедена съм, че ще е весело.
Много е хубаво на Узана - една огрооомна поляна, пълна с всякакви цветя и билки. И отрупани с малини храсти... И превъзходна гледка във всички посоки (виждат се Шипка и Бузлуджа). Само да не бяха гадните завои от Габрово нагоре, които направо ми взеха здравето - над 100 ги преброих... Иначе е много спокойно - няколко неголеми хотелчета, хижата, туристически център, няколко вили и толкова. Има и хубава екопътека.

# 243
  • София
  • Мнения: 673
Дума, и мойта мама живее в Овча Купел Simple Smile)) Тия дни ще ходя дотам и ще мина през Кауфленд, че често пускат симпатични боденца

# 244
  • Мнения: 4 428
Леле, никой още не се е разписал тази сутрин  Laughing

Добро ви утро  Grinning

Мене понеже ме мързи да търся из нета картинки, ще ви почерпя с по-скромно изглеждащо кафе  Laughing   food010  Coffee

Аз днес съм решила да свърша всичките ей тия дейности преди да си взема Маги довечера  newsm79 newsm75 1dishes 1ironing
Но ще хвана и мъжо да помага  Naughty

Бодливка, има много удобни лигавници в Джъмбо. Те са, като обикновените лигавници от плат, но нямат плат по тях, а са само от непромокаем материал. Много са удобни  Peace

# 245
  • Мнения: 660
Добро утро! Тази нощ Рая само с едно будене се размена и си спа през цялата нощ в кревата - чак не повярвах... Shocked

Дума, да, одеалото беше като първото, но аз никъде в този сайт не виждам как мога да го поръчам, или купя. newsm78

Значи да се огледам за кошниците в Кауфланд... току виж в Младосткия все още ги има. Peace

veselina_s_p, и аз купих от тези лигавници в Джъмбо и съм доволна. Peace

# 246
  • Мнения: 74
Леле, никой още не се е разписал тази сутрин  Laughing

Добро ви утро  Grinning


Никак не е добро - ще спират водата(топлата) в МЛАДОСТ от 18 до 29 август и не мога да си намеря място  #Crazy #Cussing out #2gunfire сега какво ще правя??!!!??! Ти как си се справяла минали години?
и кашляме, та се провали екскурзията  Cry Sad Close

# 247
  • Мнения: 1 906
Добро утро!
Бебка още спи и аз ще взема да се разпиша. Мноооого ми се спи  Tired . Цяла нощ бебока се въртя като пумпал. Вчера ми се стори на два пъти, че има лека температура. Маже от зъбките да е, че нали ги чакаме всеки момент.


Май отдавна не съм писала и затова бързам да дам своя принос към колекцията въпроси от серия тъпи  Laughing :
Всички храни ли се въвеждат все по 1 ч.л.  днес, 2 ч.л. утре, 3 ч.л. вдругиден и т.н.  Embarassed


Ние имаме такова одеало за пикник, но още не сме го използвали. Така си стои в багажника. Иначе е рекламно на някаква фармацефтична компания.


Уф отивам да  1ironing и после пак ще пиша.
Лек ден!

# 248
  • София
  • Мнения: 1
http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=13&tid=63&pid=57117 Ей това ми даде Чичко Гугъл за одеялата за пикник. И да ги изкупите всичките, ей!

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 09:51 от Дърта маймуна

# 249
  • Мнения: 68
Да се разпишем и ние тази сутрин.
Борката и той спинка цяла нощ от 23ч до 6,30ч.с леко сукване и продължи до 9ч.,гплям кеф отдавна не ми се беше случвало.

Всички храни ли се въвеждат все по 1 ч.л.  днес, 2 ч.л. утре, 3 ч.л. вдругиден и т.н.  Embarassed


Животинче,аз така захранвам,обикновенно новата храна я вавеждам с картоф,смесен със новата храна,като не намалям грамажа до който сме стигнали.
пример
днес боби ще обядва картоф и ще въвеждам тиква
давам половин бурканче картоф и добавям или давам отделно две или три лъжички тиква.
Дано да съм го написала разбераема,но ощя спя и мозъкът ми не работи.

# 250
  • Мнения: 5
Ха дойде и наш ред да почерпим за навършването ни на 5 месеца, бъди ми жив и здрав Марти,  заповядайте:


Дума да същото одеало за пикник е май, поне по снимките на него ми прилича, ето в сайта има телефон за поръчки за проявяващите интерес: 938 13 62

# 251
  • Мнения: 4 428
Леле, никой още не се е разписал тази сутрин  Laughing

Добро ви утро  Grinning


Никак не е добро - ще спират водата(топлата) в МЛАДОСТ от 18 до 29 август и не мога да си намеря място  #Crazy #Cussing out #2gunfire сега какво ще правя??!!!??! Ти как си се справяла минали години?
и кашляме, та се провали екскурзията  Cry Sad Close

Е, ЗАЩО!!!  ooooh! Егати, уж вече нямаше профилактики лятото, пък все си измислят повод пак да си спрат водата  #2gunfire Нали говорим за топлата вода? В предишния апартамент карахме с кофите и канчетата  Tired Какво да правиш  Tired Подгрявахме водата с бързовар.
В този апартамен все още нямаме Топлофикация, така че мен не ме засяга спирането на водата. Така или иначе сме на бойлер в момента  Peace

# 252
  • Мнения: 361
Хайде добро и от мен.


Две вечери подред сме навън, егати и кефа. Макар че ми е търсене за дребното, но и ние имахме нужда да си поседим ей така, без да гледаме часовника.
Да ви се похваля, че вчера карах на мъжо колата. Е то беше лесно, защото той се правеше на автоматик  Joy, местеше скоростите. Направо не знам как се оправяте в това движение. Аз книжка имам от 2 години, ама ме е страх да карам. Та сега е решил да ме пуска често да карам, за да се отпусна.

Честити месечинки на бебковците!!!

за топлата вода - и ние си сложихме бойлер, за всеки случай, пък и де да знам какво ще ни прихване та може да се откажем от Топлофикация. Така или иначе само топла вода ползваме.
за лигавниците- и аз имам такъв от Джъмбо и съм доволна. По удобен е от този пластмасовия.

Хайде от мен  Hug  отивам да си взема детето.

# 253
  • Мнения: 1 187
Да са здрави и послушни пет,шест и седеммесечковците от дата 16-ти!!


 smile3504 newsm30 newsm05 baloni
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Почерпете се и за мое и на семейството ми здраве!
Имаме годишнина,малко черна-да не дава Господ на никой! Praynig









# 254
  • Мнения: 288
Добър ден!

Честит празники на всички с повод!  bouquet newsm67

Мой Алекс от вчера има проходилка!Исках да е някаква малко по-така,ама не се сдържах и взех от първия магазин ей тази,само че в оранжево и зеленко. Laughing

Като го сложих се хилна и прекоси целия хол! #Crazy
Ама за по минутка само ще стои за сега,че едва се вижда иззад играчките. Laughing
 Весел ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт