Паника

  • 2 735
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
здравейте Sad за пореден път се панакйосах Sad и не съм сигурна какво става с мен Sad Извинявам се, че ви занимавам с мойте проблеми! Преди 18 дена( на 25юли) за първи  път правих любов(секс) и изгубих девствеността си. Болеше, но нямаше кръв. Това нормално ли е? На 31юли правих за последно секс с приятеля си и след като свършихме той забеляза че около влагалището ми има бяла течност. Презерватива беше здрав и си беше на члена му и не знаем от къде е тази течност. Той се съмнява това да е от него, защото било твърде бяла и твърде гъста. Може ли да е от мен?(използвахме пресервативи Durex Tingle). На 1 август ми дойде цикъла(2 дена по рано) и след като ми свърши( беше си нормален цикъл както винаги до сега) до ден днешен усещам болки в стомаха(високо  малко под ребрата по средата), непрекъснато се уригвам и имам такова усещане, че ми се повръща. Правих 2 пъти тест за бременост(Sure Check)  последния, от които направих днес и беше отрицателен. От днес усещам и някак си странно езика си. а първия ден след цикъла ми усещах  болка в яйчниците и матката.  Възможно ли е да е станал фал. След всеки път проверявахме предпазните средства(презервативите) и всичко беше ОК, само това което приятеля ми забеляза ме притеснява, и странните болки в стомаха. Извинявам се много, че отново ви занимавам:// Но знам, че тук мога да получа добър отговор.

# 1
  • Мнения: 793
Съмнявам се че си бременна....Но бъди по внимателна за напред. Успех Peace

# 2
  • Мнения: 6
Гледаме да сме внимателни, но много се притеснявам  Sad В понеделник или вторник мисля да ходя да си направя кръвни изледвания. Пълна кръвна картина ли трябва да си направя? И колко струва горе долу? Мога ли да си купя хапчета, които са против бременност и се пият 72 часа след половия акт без рецепта?( знам че вече е късно, но да знам за напред?

# 3
  • Мнения: 24
А защо не отидеш на гинеколог? Той ще ти каже най добре. Иначе ние тук може да те затрупаме с предположения.

# 4
  • Мнения: 337
Гледаме да сме внимателни, но много се притеснявам  Sad В понеделник или вторник мисля да ходя да си направя кръвни изледвания. Пълна кръвна картина ли трябва да си направя? И колко струва горе долу? Мога ли да си купя хапчета, които са против бременност и се пият 72 часа след половия акт без рецепта?( знам че вече е късно, но да знам за напред?

Да ,Постинор дуо се казват , но сега вече е късно за тях.

# 5
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Може да имаш бяло течение и от това да е бялата течност. То също не е за пренебрегване и, тъй като вече водиш полов живот, е време да направиш първия си гинекологичен преглед. Успех!

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Може да имаш бяло течение и от това да е бялата течност.
а може и да са гьбички

# 7
  • Мнения: 1 098
Едва ли си бременна. Бялата течност е била от теб. Иди на лекар и така ще си по- спокойна Peace

# 8
  • Германия
  • Мнения: 240
Бялата течност е била от теб, не се притеснявай за нея. Възможно е да си въобразяваш симптомите,заради страха от бременност, но ако те притесняват отиди на лекар. Иначе не мисля че е възможно да си бременна. Наистина е добре щом си започнала да водиш полов живот, да започнеш и с профилактичните прегледи при гинеколог.  Hug

Да ,Постинор дуо се казват , но сега вече е късно за тях.

Постинора, до колкото знам, не се произвежда повече,сега се казва Ескапел  Wink

# 9
  • Мнения: 718
Аз не можах да разбера защо е тази паника след като си ползвала презерватив, дошъл ти е цикъла, а и тестовете са отрицателни  Shocked. Също не можах да разбера какво отношение има Ескапел в цялата ситуация, след като е минало толкова време.

# 10
  • Мнения: 337
Аз не можах да разбера защо е тази паника след като си ползвала презерватив, дошъл ти е цикъла, а и тестовете са отрицателни  Shocked. Също не можах да разбера какво отношение има Ескапел в цялата ситуация, след като е минало толкова време.

Ако надникнеш в профила на девойката и прочетеш първото и мнение  ще ти стане ясно защо се е паникьосало девойчето ...все пак е правила секс Mr. Green

# 11
  • Мнения: 140
Няма място за паника, щом изпилзвате презервативи Peace Както са те посъветвали, върви на лекар не си харчи парите за тестове.

# 12
  • София
  • Мнения: 529
Проблемите със стомаха, които описваш наподобяват киселини и няма начин да са предизвикани от бременност. Дори и да си забременяла, една десетдневна бременност не е в състояние да ти причини описаните симптоми. По скоро ги причинява страха от евентуална бременност. Силно притеснение е достатъчно да докара неразположение на стомаха подобно на гастрит или язва. Така че иди на гинеколог за бялото течение и карай по-спокойно  Peace

# 13
  • Мнения: 165
Щом си използвала презервативи и не е бил скъсан едвали да си бременна.Както и момичетата са те посъветвали си за гинеколог и най-вероятно имаш бяло течение или гъбички.Отиди при специалист да те види и да ти постави диагноза и така ще се успокоиш. Peace

# 14
  • Мнения: 1 044
Иди на лекар заради бялото течение. Сигурно са гъбички.

Общи условия

Активация на акаунт