Почитатели на Майкъл Джаксън 7 - HEAL THE WORLD

  • 21 586
  • 651
  •   1
Отговори
# 585
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Аз ли съм шантава-извинете за израза-но пък мен ме скапват Rolling Eyes Peace много веселите му моменти от Домашните клипчета на Майкъл,също и онзи танц-трибют,който са направили май в Г-ия беше,е тези неща ме скапват,а музиката,без значение-песен или клип ме зареждат

# 586
  • Мнения: 87
liliyyy ,да от Тото е музиката,те са донесли музиката в студиото при записите на "Thriller"",поне така пише в биографията на Майкъл...не е толкова важно наистина,песента е страхотна.

Наистина е страхотна! И е важно,Всичко за и около Майкъл е важно.

MJ ,чуваше се съвсем слабо,но гласа му...и да осъзнавам,че го няма...е,не издържах.

Аз ли съм шантава-извинете за израза-но пък мен ме скапват Rolling Eyes Peace много веселите му моменти от Домашните клипчета на Майкъл,също и онзи танц-трибют,който са направили май в Г-ия беше,е тези неща ме скапват,а музиката,без значение-песен или клип ме зареждат

Не си шантава.Аз все още стоя далеч от интервюта,изказвания,от места където е ТОЙ,а не продукта.Всеки има слабите места.

# 587
  • Мнения: 16
Мисля, че е усетил песента много добре.  newsm51
Aз стоя на страна от концерти и разни участия Sad ОСОБЕНО на Jacksons  Confused

# 588
  • Мнения: 1 246
Фльор ,така е ,разбира се,че е усетил песента,вложил е душата си,като във всичко друго,което е правил.

# 589
  • Мнения: 940
Да  лили  в  Истамбул 93 беше момичето от Дупница.За Букурещ 96 не си спомням  да е Българка но пък ние след концерта не си тръгнахме с групата защото си изпуснахме автобуса , ние тогава нали пак успяхме да влезнем в хотела му и го видяхме няколко пъти долу ,ех какви снимки имам и от там.Скоро ще ви покажа всичките,само да ми ги донесат,имам уникални негови снимки.

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 09:00 от victoria

# 590
  • Мнения: 376
liliyyy ,да от Тото е музиката,те са донесли музиката в студиото при записите на "Thriller"",поне така пише в биографията на Майкъл...не е толкова важно наистина,песента е страхотна.

Наистина е страхотна! И е важно,Всичко за и около Майкъл е важно.

MJ ,чуваше се съвсем слабо,но гласа му...и да осъзнавам,че го няма...е,не издържах.

Аз ли съм шантава-извинете за израза-но пък мен ме скапват Rolling Eyes Peace много веселите му моменти от Домашните клипчета на Майкъл,също и онзи танц-трибют,който са направили май в Г-ия беше,е тези неща ме скапват,а музиката,без значение-песен или клип ме зареждат

Не си шантава.Аз все още стоя далеч от интервюта,изказвания,от места където е ТОЙ,а не продукта.Всеки има слабите места.


Ех, Liliyyy, по същия начин и аз реагирам без значение къде ще ме свари гласа на Майкъл, чуя ли негова песен и не издържам колкото и да изглеждам и аз спокойна и силна натура. Но Майкъл е много повече от всички емоции, той е моята усмивка, моите сълзи, моето щастие, цяла Вселена от всичко хубаво и точно липсата му ме срива и размазва  Cry Това е мнооого по-силно от мен.

# 591
  • Мнения: 87
Да  лили  в  Истамбул 93 беше момичето от Дупница.За Букурещ 96 не си спомням  да е Българка но пък ние след концерта не си тръгнахме с групата защото си изпуснахме автобуса , ние тогава нали пак успяхме да влезнем в хотела му и го видяхме няколко пъти долу ,ех какви снимки имам и от там.Скоро ще ви покажа всичките,само да ми ги донесат,имам уникални негови снимки.Пак "спахме" тогава в хотела на Майкъл но долу във фоайето  Laughing. Персонала беше така добър да ни остави до 6 сутринта за да се качим на маршрутка и да ни откара на гарата,цяла нощ си фантазирахме че Майкъл може да слезне и да се разходи из хотела и ние да го видим.Колкото и да бяхме съсипани от умора ,не можахме да мигнем,то пък и как да мигнем на някакви столове.Та така за Букурещ,прибирането ни беше  Crazy.

Иначе за моята среща - никога не мога да се отърва от усещането на ръката му която премина през тялото ми докато той се протягаше да стигне фосфорната пръчица която се намираше във джоба ми но от другата страна на него.Винаги ми е било интересно колко  е срамежлив пък се осмели  сам да си я вземе от джоба ми  Simple Smile,и  като гледате на снимката той я държи.И ето я пръчицата в момента е тук при мен прегръщам я и якето и нея.Представете си усещането.Специално пръчицата сигурно има и негови отпечатъци!Няма как да ви опиша колко ми е мило това!

Вики,ще ме съсипеш!!!
Змам,че в Истамбул беше няколко етажа над нас,когато висяхме в хотела му(снощи си гледах снимката с Дориан)...На концерта знаеш колко близо беше,но да говоря с него,да го усетя...ей,Богу,днес този спомен щеше да ме побърка.
Искам да те питам помниш ли концертите? На мен ми пълна мъгла.Все едно не съм била там.А сцената я помня,тълпата,как ни раздаваха вода,но концерта...само откъслечни спомени.

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 19:22 от liliyyy

# 592
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Вики,Лили ощееееее smile3501 А ако пуснете и снимчици... Hug

# 593
  • Мнения: 37
В Истанбул през 93 нямаше концерт беше отложен, защото Майки се беше разболял след Концерта си в Букорещ. Това го знам със сигурност, защото бях там и нямах възможността да усетя чудото MJ. Сигурно говорите за концерта в Истанбул който беше проведен на следващата година, а именно 1994. Моите приятелки отидоха аз нямах възможност да отида и на другата година, и така си останах само с мечтите да бъда на концерт на Майкъл.Нищо Господ е рещил да ни срешне на друго място в друг по-добър свят. С този коментар не искам да обидя никого, просто исках да поправя нещата.

# 594
  • Мнения: 3
Викииииииииииииииииииииииииииии!  Hug Hug Hug

 smile3508 Искам да видя ги вече тези снимки!  newsm53

Сподели преживянето с нас ...  newsm03 smile3503

Не беше ли 1992 отложен, защото майка така ми разказа, тя беше там. Или и тя се бърка?  Thinking

# 595
  • Мнения: 37
Да права си грешката е моя отложения беше октомври 92. Аз се бъркам от това,че през 93 завърших средно образование.Извинявам се за недоразумението.

# 596
  • Мнения: 87
С този пич имам снимка.Вики и ти,нали?

http://www.youtube.com/watch?v=frpfvgcVepQ

# 597
  • Мнения: 940
Лили....ами помня неща ,но пък аз нали съм била на повече концерти  ,няма как да помня всичко ,от моите  емоции помня за всеки един концерт ,Майкъл го помня от всеки един концерт  в определени моменти ,като например в Истамбул понеже го видях за 1ви път  си спомням началото като изкочи ,много добре ми се е запечатал спомена.Иначе целият концерт няма как да помня като на лента.
 

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 09:01 от victoria

# 598
  • Мнения: 87
иначе Дориан го раздаваше малко сваляч тогава  Wink.

И не само тогава явно Laughing.Не на мен,но на приятелката ми-определено.Не помня със сигурност,но май попита дали всички в България сме толкова красиви Laughing.Скица.Но определено не знаеше къде е България,защото когато му казахме,че не сме от Турция,а от БЪлгария,той Възкликна"Оооо,от много далече идвате!"  Joy

Е,и аз с изскачането го помня и това с Ради и други неща,но много ми е смътно.А иначе хотела,майка му,Дориан ги помня.

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 20:22 от liliyyy

# 599

Общи условия

Активация на акаунт