Почитатели на Майкъл Джаксън 7 - HEAL THE WORLD

  • 21 516
  • 651
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 220
Лили аз пак да зачекна концерта-трибют  Embarassed Ти последно реши ли да ходиш и взе ли си билет? Аз все още се чудя и чуденката ми основно е защото не ми се ходи сама.

# 631
  • Мнения: 16
^^ Тази песен на Латоя има много хубав текст!  Peace

Какво намерих, направо се попилях да се смея. Laughing
!!! Който не му е до шеги, да не отваря линковете:
http://www.youtube.com/watch?v=1zXsXYOBpa8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=SV8uhHQy-jU&feature=related

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 17:33 от Фльор

# 632
  • Мнения: 1
Е,тази песен направо убива...Fall Again.
Имало някаква инициатива в Щатите,за процес с/у малките к......а дето обвиниха Майкъл #2gunfireще чакаме Вики с инфо.

Лили  action032


Аз се нареждам на опашката за повече информация.Много ми се иска такъв процес да се състой и да си получат заслуженото,макар че не съм сигурна,че което и да е наказание би било достатъчно за тези изроди,които съсипаха Майкъл.Още повече,че това няма да върне нито него,нито ще зяаличи болката му от несправедливите обвинения.Винаги,когато се сещам за тези ме хваща такъв яд,че ми причернява .А когато разбрах,че момчето,което благодарение на голямото сърце на Майкъл се е преборила с рака,направо ми се доплака.Как е възможна такава несправедливост,защо сме толкова лощи и неблагодарни хората.

# 633
  • MJF
  • Мнения: 8 621
аз за процес срещу тези " хора" , които обвиняваха а сега казват , че са лъгали се чудя още като чух защо не се предприема. далече съм от правната система , да не говоря за тази в САЩ, но в бг поне съм чувала за самосезиране. Аз ако бях от семейството на MJ  щях да ги съдя най малкото за морално удовлетворение и обществена реабилитация на близкия ми.Това бих направила аз.Не очаквам друг да мисли точно  така но поне нещо като самосезирало се правосъдие там  Thinking.

# 634
  • Мнения: 3
Днес бях при майка ми и си рових старите дискове - намерих диск на Майкъл от 1993, който тя е купила от Истанбул. Имахме и касети, но като се местихме хвърлихме 2 чувала и те са били част от тях  Sad Споделих с майка, че ми е много мъчно, тя ми каза, че той просто вървеше срещу себе си... В колата и пуснах "the way you make me feel"  и тя каза, че много обичала тогава тази песен, а че мацката била многооооо красива.А в този период харесвала най-много как изглежда. Каза, че ми тогава още по комунистичексо чела , че той много обичал и харесвал сестра си Латоя и че искал да прилича на нея.Сега си обяснявам защо си приличат двамата много. Намерих диск и на Джанет  Laughing Ето сега от Майкъл:







Еми, ако не друго поне знам, че са купувани тогава и е бил жив.  Heart Eyes Това ми остана от тогава.

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 21:57 от MJ

# 635
  • Мнения: 84
Днес темата е много спокойна.
А аз искам да питам ще се прави ли нещо на 29.08.?
Ще ходите ли пред Народния театър? Или другаде?

# 636
  • Мнения: 459
То и аз попитах дали има някак информация за Варна, но отговор нямаше....

Сега четох в etonline, че погребението се отлагало за 3 септември... Незнам вече, дано са само слухове, защото наистина немога да си обясня странното обявяване и променяне на датите.  newsm78

Сега си пускам Man in the mirror и лягам да спя!
Лека нощ, момичета! До утре

# 637
  • Мнения: 133
Е,тази песен направо убива...Fall Again.
Имало някаква инициатива в Щатите,за процес с/у малките к......а дето обвиниха Майкъл #2gunfireще чакаме Вики с инфо.

Лили  action032


Аз се нареждам на опашката за повече информация.Много ми се иска такъв процес да се състой и да си получат заслуженото,макар че не съм сигурна,че което и да е наказание би било достатъчно за тези изроди,които съсипаха Майкъл.Още повече,че това няма да върне нито него,нито ще зяаличи болката му от несправедливите обвинения.Винаги,когато се сещам за тези ме хваща такъв яд,че ми причернява .А когато разбрах,че момчето,което благодарение на голямото сърце на Майкъл се е преборила с рака,направо ми се доплака.Как е възможна такава несправедливост,защо сме толкова лощи и неблагодарни хората.
   Това се питам и аз вече 2 месеца,защо не му изчистят името,само така ще престанат да го обиждат завистниците му  #Cussing out . Аз съм сигурна че повечето които го оплюват е затова,че беше велик....искам много неща да напиша,какво и как чувствам,но защо всеки път когато започвам и мислите ми блокират!  Tired
  Немога да спра да слушам liberian girl,не разбирам какво се пее,но ми звучи много тъжно.Лека нощ на всички

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 01:59 от Radita

# 638
  • Мнения: 1
мОМИЧЕТА,ЕДИНСТВЕНО ТУК НАМИРАМ УТЕХА.
нЕ МОГА ДА спя,непрекъснато в главата ми звучат песни на Майкъл,за мен не съществува друг изпълнител,всички ми се струват безлични,а песните им са незапомнящи  се еднодневки.Мъката ми се превръща в неконтролируема депресия.Ставам с песните му,докато съм вкъщи се слуша само Майкъл,не мога да изляза от вкъщи,ако не съм си пуснала негова песен и си я слушам докато се обличам и заключвам вратата...
Навън,когато съм с малкия си пея непрекъснато.започвам да се плащша от себе си .Иска ми се да вярвам,че Майкъл е на по-добро място без злоба,без завист,алчност и суета,но не се успокоявам.Толкова ми е болно,че си отиде така наранен,предаден и съсипан физически и емоционално.Разкъсвам се от вина,че чак сега,когато вече го няма го преоткривам и се опитвам да не мисля за това,защото сърцето ми се къса.Пред очите ми е непрекъснатопразният микрофон на сцената по време на поклонението и сълзите ми не спират да текат.Непонятно ми е как е възможно да ме боли толкова много за човек,когото не познавам лично.Просто съм толкова натъжена и объркана заради всичко,което се случва.
Преди няколко дни заведох сина ми в Макдоналдс.Той беше на пързалкатъа,но по едно време пуснаха песен на Майкъл,която сае чуваше доста слабо,малкия дойде засмян да ми каже,че това е Майкъл,а  аз го заведох до тоалетната и си поплаках на воля.Не знам докога ще е така.Яд ме е,че сякаш  на никой около мен не му пука,не разбират ли,че си нотиде един ангел ,един велик артрист,певец,танцьор,един човек св главно Ч,че нищо вече не е същото.....

изгледах най-накрая опровержрнието на филма на Башитр и вместо да ми стане по-леко,почуствах такава огромна празнота...Искам да вярвам,че независимо от сичко,което се изписа и изговори за него,Майкъл винаги е знаел,че милиарди хора го обичат и не вярват и на дума от всичката тази помия,която се изля върху него.Искам да е усещал обичта и подкрепата на всички нас в тези тежки моменти.Но понякога си мисля,че ако наистина беше усетил нашата любов,нчмаше да се стигне до тежката му зависимост към лекарствата.

Мопмичета,надявам се да ме извините за дългия и вероятно несвързан пост,но не съм на себе си,задушавам се и дум,ите засядат на гърлото ми ...ОТИДЕ СИ НАЙ,НАЙ-НЕЖНАТА И ЧИСТА УСМИВКА И НИКОГА НИЩО НЯМА ДА Е КАКТО ПРЕДИ.
 Weary smile3518

# 639
  • Мнения: 1
http://www.vbox7.com/play:cbddd903

фЕНКА НАЛИТА НА Майкъл

Знам,че този линк вече е пускан,аз самата съм го пускала вече,но не мога да се сдържа ...

Лека нощ на всички Hug Hug Hug

# 640
  • Мнения: 133
мОМИЧЕТА,ЕДИНСТВЕНО ТУК НАМИРАМ УТЕХА.
нЕ МОГА ДА спя,непрекъснато в главата ми звучат песни на Майкъл,за мен не съществува друг изпълнител,всички ми се струват безлични,а песните им са незапомнящи  се еднодневки.Мъката ми се превръща в неконтролируема депресия.Ставам с песните му,докато съм вкъщи се слуша само Майкъл,не мога да изляза от вкъщи,ако не съм си пуснала негова песен и си я слушам докато се обличам и заключвам вратата...
Навън,когато съм с малкия си пея непрекъснато.започвам да се плащша от себе си .Иска ми се да вярвам,че Майкъл е на по-добро място без злоба,без завист,алчност и суета,но не се успокоявам.Толкова ми е болно,че си отиде така наранен,предаден и съсипан физически и емоционално.Разкъсвам се от вина,че чак сега,когато вече го няма го преоткривам и се опитвам да не мисля за това,защото сърцето ми се къса.Пред очите ми е непрекъснатопразният микрофон на сцената по време на поклонението и сълзите ми не спират да текат.Непонятно ми е как е възможно да ме боли толкова много за човек,когото не познавам лично.Просто съм толкова натъжена и объркана заради всичко,което се случва.
Преди няколко дни заведох сина ми в Макдоналдс.Той беше на пързалкатъа,но по едно време пуснаха песен на Майкъл,която сае чуваше доста слабо,малкия дойде засмян да ми каже,че това е Майкъл,а  аз го заведох до тоалетната и си поплаках на воля.Не знам докога ще е така.Яд ме е,че сякаш  на никой около мен не му пука,не разбират ли,че си нотиде един ангел ,един велик артрист,певец,танцьор,един човек св главно Ч,че нищо вече не е същото.....

изгледах най-накрая опровержрнието на филма на Башитр и вместо да ми стане по-леко,почуствах такава огромна празнота...Искам да вярвам,че независимо от сичко,което се изписа и изговори за него,Майкъл винаги е знаел,че милиарди хора го обичат и не вярват и на дума от всичката тази помия,която се изля върху него.Искам да е усещал обичта и подкрепата на всички нас в тези тежки моменти.Но понякога си мисля,че ако наистина беше усетил нашата любов,нчмаше да се стигне до тежката му зависимост към лекарствата.

Мопмичета,надявам се да ме извините за дългия и вероятно несвързан пост,но не съм на себе си,задушавам се и дум,ите засядат на гърлото ми ...ОТИДЕ СИ НАЙ,НАЙ-НЕЖНАТА И ЧИСТА УСМИВКА И НИКОГА НИЩО НЯМА ДА Е КАКТО ПРЕДИ.
 Weary smile3518
Не си единствената която се чувства така,и при мен същото,до болка познато усещане,но това е трябва да го преживеем някак си,затова че чак сега се сещаме за него,трябва да се радваме,защото някои дори не подозират какво са изгубили-а това са празни и студени души,заради които света се разрушава(съжелявам за силните думи,но според мен е така),заобиколени сме от душевни и емоционални инвалиди  Tired ,чувствам се самотна и леко агресивна спрямо хората около мен(неразбиращите) Tired  Tired  Tired  Tired Tired
И пак лека нощ!

# 641
  • Мнения: 1 246
ahinora_ ,  Radita ,наистина чувствата са много интензивни и силни,но и тази мъка ще отмине с времето. Не се предавайте така само на сълзите HugПериод е.
Аз се чувствах така остатъка от юни и целия юли, ядосана и гневна, тъжна,сега съм по-спокойна.Всеки има нужда да изживее мъката си,така си мисля.

# 642
  bouquet
Извинявайте, че така се намесвам, ама поне знам, че ще ме разберете. Може би съм едно от последните поколения, израстнало с музиката му и наистина е гадно. Яд ме е, че един ден децата ми няма да знаят какво е да си съвременник на такова величие. Яд ме е, че всички негови концерти, които ще изгледам, ще бъдат със задна дата. Яд ме е, че няма вече да чуя една негова нова песен. А дори да чуя, ще ми звучи така, всякаш е дошла от оня свят Praynig
Ядосана съм им бе, хора. Много. Почти 2 месеца вече от как няма ден, без да псувам Джордан Чандлър до 9-то коляно. А като чета какви гадости се изписаха по негов адрес, как го съдиха за най-голямата гадост, за която мога да се сетя, при условие, че беше невинен... Ей, Богу, с глас съм плакала. Може ли един БАЩА да изкарат педофил бе, Боже? ooooh! На тия хора чавки са им изпили мозъците!
Болката май вече попремина. Макар още да ми се струва невероятно, че го няма. Аз май до преди 2 месеца смятах, че е безсмъртен. Обаче получих шамар в лицето.
Остава ми яда обаче. Яда, че съсипаха такъв невероятен човек, който беше много по-ЧОВЕК от всички ни взети заедно. А можеше да поживее още... Но нервите, които му създадоха, май си изиграха ролята...
Майкъл, знам че от някъде ни гледаш и виждаш, че все пак е имало хора, за които ти беше чудесен човек. Нали знаеш, "Свестните у нас считат за луди" (и на Ботев вечна му памет). Надявам се искрено поне там да си добре.
Спирам да пиша, че ми се зави свят в чисто физическия смисъл на думата ooooh!
И извинявайте, че така го написах, обаче когато съм подвластна на емоциите, не ми се отдава много стилистичната обработка...

# 643
И аз като вас искрено се надявам да ги осъдят онези, които така безсрамно лъжесвидетелстваха срещу него! Не че ще се върне времето назад, но поне по някакъв начин ще си понесат последиците. Защото вината, която и ако носят, според мен им е малко. #Cussing out

# 644
  • Мнения: 84
Момичета,вижте на какво попаднах.Ще помоля Клои да сложи една анкетка и всеки,който мисли,че може да дойде да даде гласа си.От М&М форума и техни познати вече са резервирали 30-40 места.Мисля,че ще хубаво и че ще си изкараме страхотно в напълно Майкълска обстановка.Деня също е подходящ и за пъртуване и за купон.Нека не отминем просто така този ден,в който Бог ни е дарил с този прекрасен човек.

Ретро-Клуб ”SOLO” и DJ Marti G ви канят на ретро–диско парти, с акцент - музиката на Майкъл Джексън!

Да си припомним заедно най-големите хитове и да отдадем почит към музиката на човека със сребърната ръкавица и лунната походка! В края на летният сезон, събота вечер, Ретро-Клуб ”SOLO” ви кани на ретро-диско парти с приоритет към музиката на Michael Jackson и The Jacksons.

През цялата вечер ще се излъчва уникална мултимедия с най-добрите клипове и снимки на краля на поп музиката.

DJ Marti G е един от големите фенове на Джако в България - притежава плочи, дискове и DVD-та, всичките му сингли, албуми, концерти и клипове.

Това ще бъде една незабравима вечер за всички, които харесват музиката на Краля, като феновете на ретро и диско хитовете също няма да бъдат пренебрегнати!

Събота, 29 август, начало: 23.00 часа; вход – свободен!

http://www.slusham.com/16827[/color]

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 04:19 от liliyyy

Общи условия

Активация на акаунт