Как махнахте коремчето без упражнения?

  • 1 299
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Здравейте!
Моля ви, кажете ми нещо, което да подаря на мама за отслабване в коремната област, но наистина да си заслужава парите, защото нямам излишни. Тя няма възможност да прави упражнения, а много си мечтае да намали коремчето, какви ли не диети е пробвала - не става. Мислех си за Seven Omnipotence, но повечето мнения във форума са отрицателни.
Ако знаете нещо (крем, диета, уред, каквото и да е), което наистина действа, моля ви споделете!!!

П.С. Знам, че има подобни теми, но в тях не можах да намеря каквото търся.  Rolling Eyes

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
До колкото ми е известно такова нещо няма. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 161
и аз 4етох доста отрицателни мнения, но пък в4ера една позната ми каза, че точно с такъв колан( не разбрах, ой от всичките) е свалила доста коремчето, което определено бе6е видимо след рагдането й а сега няма помен от него.

# 3
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 591
Няма такъв  вариант! Корем се сваля с кардио и с диета!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 642
С коланите уви се постига само временен ефект. В момента, в който спреш да го палзваш, корема се връща и даже по-зле става - личен опит  Twisted Evil. А колкото до изчезнал корем след раждането - ми той с времето се прибира от самосебе си.

Корем наистина се сваля само с кардио и диета. Не си давай парите на вятъра.

# 5
  • Мнения: 97
За съжаление на авторката на темата, всички са прави, няма такова нещо като сваляне на корем без кардио и диета Sad говоря от личен, но продължителен и голям опит в борбата за плосък корем. Ако майка ти има сериозни здравословни причини, поради които не може да пази диета и да спортува, подари й книга, която учи как да се харесваме такива каквито сме и да живеем в хармония със себе си. Не се сещам за конкретно заглавие и автор, но има доста изписано по въпроса.

# 6
  • Мнения: 448
Благодаря ви за отговорите.
Ами тогава ако може да споделите подходяща диета, защото тя пробва много без успех. Мерси   bouquet

# 7
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 591
За тази работа си има диетолози! Тук също има един куп диети, просто трябва да открие тази която е за нея! Ние няма как да ти погнем и да ти напишем каквато и да е диета, без да знаем нищо за майка ти, в тъмного трудно се стреля!  Peace

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 217
Може да опита тази на Доц. Байкова!   Peace

# 9
  • Мнения: 2
Ако откриеш такова чудо да казваш  Wink Аз с упражния + бягане + диета едвам, едвам свалям от корема, представям си само с диета.

Общи условия

Активация на акаунт