Малко почивна септемврийска тема 05-11септември

  • 4 085
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 320
Ая, точно при Щерев не зная колко струва цветната снимка, но си приготви около 100 лв. На мен толкова ми взеха в Шейново, а като четох цените се движат между 80 и 120 лв. в София.

# 31
  • София
  • Мнения: 727
Ая, при Щерев се практикува хидротубация, а не цветна снимка и струва 80 лв.
Успех! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7 716
Забелязвам, че в клиниките по стерилитет са привърженици на хидротубацията.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 272
Забелязвам, че в клиниките по стерилитет са привърженици на хидротубацията.
А защо е така, имате ли някакво обяснение newsm78

# 34
  • Мнения: 7 716
По няколко причини:
- по нов, съвременен метод
- изисква се много добър апарат, а те обикновено имат
- значително по щадящ метод за жената, няма облъчване
- резултатът е един и същ: тръбите или пропускат, или не

# 35
  • Мнения: 553
По няколко причини:
- по нов, съвременен метод
- изисква се много добър апарат, а те обикновено имат
- значително по щадящ метод за жената, няма облъчване
- резултатът е един и същ: тръбите или пропускат, или не
Напълно съм съгласна с Лали. И не мога да разбера защо много лекари твърдят, че снимката била давала по-точна информация. На мен една лекарка даже ми каза цитирам: малко рентгеново облъчване даже е полезно!? Направо щях да падна от учудване.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 272
Добре, а като е по-нов методът, по-малко болезнен ли е?

# 37
  • Мнения: 7 716
Лелее, а пък на мен един гинеколог в Пирогов, като му казах, че се притеснявам от генетични увреждания на спермазотоидите на мъжа ми, понеже често работи с ренген, той ме успокои: няма страшно, даже е полезно, защото ренгеновите лъчи увеличавали подвижността tantrum
То като се замисля, може би е прав, ако са мутирали с по четира крака, вместо два /образно казано/ сигурно и тичат по-бързо по тръбите Shocked Shocked Shocked

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 15:31 от Lali

# 38
  • Мнения: 7 716
Добре, а като е по-нов методът, по-малко болезнен ли е?

Не. И в двата случая се вкарва течност, която трябва да премине, а и после да излезе, а част от нея да се абсорбира.
Но пък и не е много болезнено.

# 39
  • Мнения: 553
То като се замисля, може би е прав, ако са мутирали с по четира крака, вместо два /образно казано/ сигурно и тичат по-бързо по тръбите Shocked Shocked Shocked
newsm62 newsm62 newsm62 Много ме развесели това. Ами тогава какво става с яйцеклетките според вас?

# 40
  • Мнения: 7 716
С някоя яйцеклетка при облъчване ли? - Загива.

# 41
  • Мнения: 553
Извън майтапа, и моят мъж работи често с рентген, но спермограмата му беше добра. Но не беше разширена. Чудя се дали да не направим и разширена, ама как да го убедя? newsm78

# 42
  • Мнения: 256
Моля ви да си кажете мнението за моята графика.
Съжалявам, че не съм си мерила много температурата до 30 ден, но съм почти сигурна че е варирала между 36.7-36.9
Възможно ли е овулацията ми да е била на 30 ден?

# 43
  • Мнения: 4 324
Предполагам че е възможно.

Овулацията е момента на пукане на фоликула (тогава се понижава БТ) веднага след овулация температурата се повишава

Овулацията ти може да е на 29-ти ден Simple Smile Дано си го оползотворила

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Гъбка , по - скоро на 29 , но при толкова липсващи температури , нищо сигурно не може да се каже .

Общи условия

Активация на акаунт