До ангелите на небето

  • 3 673
  • 27
  •   1
Отговори
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Моля се с цялото си сърце и душа-ангели на небето погрижете се за моята дъщеря,която не прегърнах на земята,не я целунах,не се зарадвах на  първите и думи,не видях първите и крачки,не среших косичката и,не я притисках до сърцето си когато плаче,не я видях да расте,а видях да я отнасят от мен мъртва токущо родена......Грижете се за нея,за всичко което аз не успях да направя-дайте и това което аз нямах възможността да й дам-дадох и само сърцето си и сълзите си..... Вече 9г са минали,но боли и не се забравя копнежа с които я чакахме-имаме две прекрасни момчета-на 8г и на 5м,но не забравяме и нашето момиче,което щеше да е кака....Грижете се ангели и и дайте цялата любов,която пазя в сърцето си и не можах да и дам-аз ще се грижа за братчетата и,ще им дам всичко от което имат нужда,ще ги обичам и прегръщам и за теб...... Моля ви ангели постелете и меко облаче да легне,дайте и слънчев лъч да я топли,донесете и звездичка да и свети в тъмнината,налейте и сълзите ми да не е жадна,занесете и сърцето ми да я обича.........................................     

# 1
  • Мнения: 3 016
adenis.......... smile3518

а твоята звездичка!

# 2
  • Мнения: 493
Аденис Hug smile3518 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за нашите АНГЕЛЧЕТА

# 3
  • Мнения: 382
Единствено тези ,които са преживяли това,могат да разберат как се чувстваме Cryдано да са добре нашите ангелчета там горе Praynig

# 4
  • Мнения: 1 163
Аденис Hug smile3518 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за нашите АНГЕЛЧЕТА


 Cry Cry

# 5
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Благодаря ви момичета.Изпращам своята подкрепа на вас и на всички които имат звездички на небето и се радвам на тези които имат слънчица на земята.Аз също имам своите съкровища,но не мога да забравя и първата си рожба и има моменти когато ми е много тежко и тайничко си плача дори когато се радвам на бебето си понякога ми напират сълзи.Прегръщам ви всички...........

# 6
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Цитат на: adenis
но не мога да забравя и първата си рожба и има моменти когато ми е много тежко и тайничко си плача дори когато се радвам на бебето си понякога ми напират сълзи
smile3518 smile3518 smile3518

# 7
  • Мнения: 533
Аденис, разплака ме Cry как ми липсва Боби...къде си детенце мое

# 8
  • Мнения: 3 166
Аденис, това писмо до ангелите е сякаш писано от всички нас... Cry И на мен ми се иска да вярвам, че им е топличко и светло там, където са, че не страдат, че усещат любовта...

 Flowers Rose Flowers Rose за твоята мъничка принцеса, отишла си тъй рано

Flowers Rose Flowers Rose за всичките ни рожбички, напснали този свят

# 9
  • Мнения: 18
Adenis , и мен разплака, не съм спряла да плача вече 4години.
Мили дечица, дано сте добре там горе.........Липсвате ни страшно много,Болката е неописуема!
Кураж момичета!

# 10
  • Мнения: 825
Аденис,  smile3518
Дано са добре всички наши звездички там горе  Praynig

# 11
  • Мнения: 26
Здравейте аз съм леля на едно ангелче което си замина преди 2 дена на годинка и девет месеца при нещастен случаи просто незнам какво да правя от мъка и как да помогна на сестра ми да го превъзмогне това беше първото и бебче всички сме много съсипани ако може да ми кажете как да помогна на сестра ми да го превъзмогне ще ви бъда много благодарна.съжалявам на всички които са загубили дечица това е най лошото нещо което може да се случи за едни родители.

# 12
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Здравейте аз съм леля на едно ангелче което си замина преди 2 дена на годинка и девет месеца при нещастен случаи просто незнам какво да правя от мъка и как да помогна на сестра ми да го превъзмогне това беше първото и бебче всички сме много съсипани ако може да ми кажете как да помогна на сестра ми да го превъзмогне ще ви бъда много благодарна.съжалявам на всички които са загубили дечица това е най лошото нещо което може да се случи за едни родители.
Искренно съчувствам за загубата ви Flowers Rose Flowers Rose,но за съжаление няма формула по която да се изтрие мъката на един родител по отишлата си без време рожба.Не ще може да превъзмогне случилото се,а трябва да се научи да живее с болката непозволявайки и да надделява.Бъдете до нея и я подкрепяйте,а когато тя се почувства готова ще продължи напред и ще има своята рожбичка.... Аз само мога да пратя своята искренна прегръдка.Смелост и кураж.........

# 13
  • Мнения: 1 163
Здравейте аз съм леля на едно ангелче което си замина преди 2 дена на годинка и девет месеца при нещастен случаи просто незнам какво да правя от мъка и как да помогна на сестра ми да го превъзмогне това беше първото и бебче всички сме много съсипани ако може да ми кажете как да помогна на сестра ми да го превъзмогне ще ви бъда много благодарна.съжалявам на всички които са загубили дечица това е най лошото нещо което може да се случи за едни родители.

Много съжалявам за сполетялото ви нещастие Cry
 adenis го е казала най-точно
за теб малко детенце Flowers Rose  party006

# 14
  • Мнения: 26
Благодаря ви старая се да бъда до нея и да направя каквото мога ,но просто нямам какво да и кажа за да и бъде по добре .В такава ситуация просто няма думи, които да те накарат да се чустваш по добре .поне съпруга и е до нея и двамата не се разделят и се подкрепят много .двамата се затварят сами за да бъдат заедно в мъката си.мъката никога няма да мине но поне се надявам да започне да живее и да не се затвори в себе си, но затова ще трябва време единственото което ми остава е да бъда до нея и да я подкрепям

Общи условия

Активация на акаунт