ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 31

  • 13 215
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
Тъй като работното ми време е до 15.30 ч. в началото взимах Вики (яслата) към 16.00 ч. точно след закуската. В последствие сметнах, че това е грешка, особено зимата, защото губи от занятия и игра с децата (зимата какво да я правя вкъщи сама).  Започнах да се прибирам първо в нас да пооправя това онова, а после към 17 .00 отивах да я взимам.

# 436
  • София
  • Мнения: 2 440
Така като ви чета явно ще сме от последните в групата, но няма начин. М/удругото мислих, че имат занятия само сутрин. Сега разбрах, че и следобед имат.
Аурора как е Илко?

# 437
  • Мнения: 1 187
Така като ви чета явно ще сме от последните в групата, но няма начин. М/удругото мислих, че имат занятия само сутрин. Сега разбрах, че и следобед имат.
Аурора как е Илко?
За занятията - зависи от програмата, при нас тя се слага на табло всяка седмица.
За Илко - страх ме е да кажа , но май се разминахме с инжекциите. fingerscrossed

# 438
  • София
  • Мнения: 2 440

За Илко - страх ме е да кажа , но май се разминахме с инжекциите. fingerscrossed
пу-пу

# 439
  • София
  • Мнения: 6 263

За Илко - страх ме е да кажа , но май се разминахме с инжекциите. fingerscrossed
пу-пу

И аз пу-пу.


Така като ви чета явно ще сме от последните в групата, но няма начин. М/удругото мислих, че имат занятия само сутрин. Сега разбрах, че и следобед имат.
Аурора как е Илко?

Мамо Мони, в повечето софийски градини занятията също са сутрин, в някои някои от допълнителните (тези, к. са с/у доп. заплащане  Hug ) занимания са следобед като напр. танци или футбол.  Peace

# 440
  • София
  • Мнения: 6 263
Някой иска ли да пусне нова тема, че тази вече е 30 стр., а аз вече лекинко сама си говоря (тази седмица ми е голяма лудница във всякакъв план  ooooh! )?  Hug

# 441
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт