рисковано ли е

  • 2 775
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 520
Защо пък точно от коремни имаш нужда сега?  Rolling Eyes Ако се надяваш до раждането да имаш 'плочки' на корема - избий си го от главата.  Wink

# 31
  • Мнения: 188
И аз преди да забременея тренирах редовно, но след като разбрах за човечето спрях с пресите. Прави си други леки упражнения, но преси по добре недей. Не прекалявай с натоварването, ако си спортен тип и корема ти е бил стегнат преди бременността, не се притеснявай - след раждането като се въстановиш и започнеш пресите ще се оправиш мн. бързо, от личен опит го казвам  Peace

# 32
  • Мнения: 1 008
Рисковано е.Пази си силите за после-
тогава ще можеш да правиш и по
100 на ден.

# 33
  • Мнения: 360
Иска момичето плочки да има на корема,ей така за разкош Joyпази си силите за периода след като родиш Peace

# 34
  • Мнения: 3 695
Коремни преси и бременност се самоизключват. Упражненията за бременни са ОК.  Peace

# 35
  • Мнения: 2 614
А какво каза лекарят ти? Simple Smile
Защото звучи нелогично да се правят точно коремни преси? Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 372
Според мен има и значение каква е била физическата ти активност преди бременността. Ако си била активен спортист едва ли биха ти навредили,но ако сега тепърва започваш да спортуваш едва ли е подходящо да правиш такива експерименти.

# 37
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Абе колкото и активен спортист да си, точно по време на бременността да се опитваш да правиш плочки...  Grinning
Не бих рискувала. По добре пробвай с йога или плуване, или дори джогинг.  Peace

# 38
  • Мнения: 2 334
Не мисля, че е удачно да се правят коремни преси. Също така ми се струва и безмислено.

И аз съм на това мнение.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Една позната прави коремни преси месеци наред за да абортира. Сега има дете на 4 години. Според мен е безсмислено.

Да не би това да е целта ?
Иначе има доста спортни програми за бременни - разни йоги, пилатеси .... но коремни преси баш  ooooh!

# 40
  • Мнения: 1 131
Да.Рисковано е.

# 41
  • Мнения: 4 335
Не бих рискувала точно с коремни преси.

# 42
  • София
  • Мнения: 504
Една позната прави коремни преси месеци наред за да абортира. Сега има дете на 4 години. Според мен е безсмислено.

Да не би това да е целта ?
Иначе има доста спортни програми за бременни - разни йоги, пилатеси .... но коремни преси баш  ooooh!
Момичето беше на 18, майка й на една страна, баща й на друга, никой не го интересува, сестра й на 15. Въпросният татко влезе в затвора малко след като тя разбра, че е бременна. В такава ситуация направо да ти се до ражда. А и няма от къде да вземе 100лв за аборт и реши, че ще го убива бавно, но не стана. А ако знаете колко красиво ангелче е. Извинявам се на авторката за отклонението от темата.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Една позната прави коремни преси месеци наред за да абортира. Сега има дете на 4 години. Според мен е безсмислено.

Да не би това да е целта ?
Иначе има доста спортни програми за бременни - разни йоги, пилатеси .... но коремни преси баш  ooooh!
Момичето беше на 18, майка й на една страна, баща й на друга, никой не го интересува, сестра й на 15. Въпросният татко влезе в затвора малко след като тя разбра, че е бременна. В такава ситуация направо да ти се до ражда. А и няма от къде да вземе 100лв за аборт и реши, че ще го убива бавно, но не стана. А ако знаете колко красиво ангелче е. Извинявам се на авторката за отклонението от темата.

Целта на авторката на темата имах предвид  Peace

Общи условия

Активация на акаунт