Зоологическата в Единбург - снимки

  • 1 749
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
....Малко отклонение,ама на мен количката на Ели много ми харесва-и като модел и като цвят.Ти доволна ли си?Тук ги гледам мамите използват този модел Grinning
Имаше ли някое животно или порода която виждате за пьрви пьт?Аз когато ходя по зоо парковете все си намирам по нещо което виждам за пьрви пьт.
От количката съм си доволна. За каката също ползвах на марката Грако, но беше Сити спорт. Много улекотена, но пък нейният недостатък беше, че не можехме да ходим по пясъците и баирите с нея. Та за това за малката госпожичка купихме тази. Определено е много по-маневрена, но пък е малко по-тежичка.

За животните......ми коалите бяха новите попълнения и от тях на живо не бях виждала, както и лимурите (тях можеше и да ги пипаме). Всички други си ги бях виждала. На нас ни е второ ходене в тази зоологическа градина, но от преди 5 години. МНого ми се искаше да гушна една коала, но те си бяха зад "стъклени" клетки.

# 16
....

КОлко време ви отне да обиколите зоото?


6 часа, като така и не го обиколихме този път цялото. Има едни специални "Сафари" коли, които можеш да ползваш - групово де - но на мене не ми харесва с тях, защото само се движи около клетикет, пък друго е да увиснеш и да досаждаш на животните  Laughing Laughing Crazy

# 17
Идвам ви на гости, връчвам ви бебето да го гледате, а аз отивам да наблюдавам клетката с лисицата и да си обменяме хитрости;)
Хм.....абе нямам нищо против малката красавица, ама не може ли да ги връчим на татковците, пък НИЕ да обменяме опит (ще решим дали ще е до клетката на лисицата)  Flutter Whistling

# 18
..."какво правя аз в тази пустиня при гущери и палми ? "
....
Абе вие си имате други красоти. И аз гриза нокти като видя ония ти плажове, карнавали ..... Grinning

# 19
....Хонди,не се потривай ами пускай и останалите снимки , на който му е ску4но да не ги гледа  Wink
МакДирокски, не ми харесва качеството им. За това не ги качих. Имаше разни "раирани" кучето (забравих им името), но много приличат на хиени, но нито една снимка не е излязла свястно. Тия мрежи и стъкла превземат кадрото в повечето случаи (аз нали съм непрофесионалче Embarassed Laughing)

# 20
  • Мнения: 4 244
Аууууууууу, то бива зоопарк, та чак не бива!  Mr. Green
То едни слоници, едно хипопотамки  Laughing Laughing Joy Joy hahaha
Ама не ви е срам, да не ни вземете с вас!  Crossing Arms
Аз ша зема да пусна накрая и нашите снимки от посещението ни през юни в нашенския зоопарк  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 4 244
Хондич, извинявай, ама да не пускам нова тема!
та реших наистина да се възползвам и да пусна от нашата разходка в зоопарка в Нойнкирхен от началото на юни.Насладете се на животните и на реакциите на децата

# 22
  • Мнения: 980
много хубави са снимките и на двете.   bouquet А в наШе село zоо_то е еднооо мъъъъничко и си нямаме тиулени и пингвини Sad само биzони, сърнички, рибки и такива работи.....а, и наденички Mr. Green с бира Whistling

# 23
  • Мнения: 7 430
Страхотни снимчици и още по страхотни дечица
...ама ме изкефи  dancingтази и тази

Лауричка, ама това наистина ли си ти newsm78...не те познах Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 452
Лауричка, ама това наистина ли си ти newsm78...не те познах Mr. Green

Аз съм, когато бях по-слабичка. Laughing

# 25
  • Мнения: 4 212
Лелеее, докато гледах снимките на Хонди4ка, бях взела решение къде и с кого искам да живея, сега Фиди като пусна и тез снимки пак съм раздвоена - при маймуната дето си яде пипитата или при спящите диви прасенца  newsm78. Побъркахте ме ей.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт