Чифлика Чукурово-снимки

  • 10 923
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 473
Леле, къв купон се вихри тук Shocked Shocked Shocked
Момичета, молА ви сЪ, недейте така грубо Praynig
Я се сдобрете бързо Hug Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 792
  Оооооо, я пораснете.....

# 62
  • Мнения: 6 029
на мен едно време за такива работи Мама и Тати нооо ми се караха Embarassed

ама голям купон таз тема верно Joy

# 63
  • Мнения: 5 622
Лилита, извинявай, не исках да те обидя. Ти си страхотна жена   bouquet


Ама вече не е същото,като си махнала снимката.Губи се смисъла на казаното  Laughing

# 64
  • Мнения: 5 622
Аз ще ти пиша адреса си на лични, да ми пратиш парче торта по пощата, че съм от Русе.  Flutter

Абе няма да кажем, че сте добре финансово, но определено намекна да ти носят по три подаръка, нищо че партито е едно.

алчност

Виж как добре си ме разбрала....

А тортата кремирана ли я искаш?  hahaha

# 65
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
 newsm78 Я какво имало тук.
Аз най-накрая се наканих да прочета за тоя Чифлик, но отзад напред и се стреснаш, че нещо съм сбъркала темата  Shocked
Мда, Чифлика е хубав  Mr. Green мелето в темата е също на ниво  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 5 577
БУБА, писах ти лични!  Peace

Последна редакция: сб, 17 сеп 2005, 14:02 от Вергилия

# 67
  • In transit
  • Мнения: 11 823
хахах кефите ме момичета.. все едно сме в училище  Mr. Green
Буба а по темата да попитам за цените в този чифлик, че много харесвам такива местенца. А пък аз ще ти препоръчам "Фенерите" в Кметовци (предното село преди Боженци) за някой празник или почивка.

# 68
  • Мнения: 5 539


Лилита, извинявай, но ти приличаш на кон в главата.
Може и така да е Mr. Green Само че аз не се притеснявам как изглеждам и освен това се харесвам. Не можеш да ме засегнеш на тема външност, отдавна съм излязла от пубертета. И освен това не помня да съм искала чуждо мнение по отношение на външността ми, за разлика от Буба. Както вече казах, темата не е за мен.

Ако някой все пак си направи труда да прочете мненията ми, ще види, че няма злобни нападки, а само обективна оценка на фактите. И понеже сметнах нещо за фалш и не си затраях, както правят всички обикновено, върху мен си позволиха да плюят разни махленки.
Тази тема се превърна в своеобразен тест за някои хора, с който те доказаха, че  много, ама много простеят.
Хайде стига съм се обяснявала като п..ка. Ако някой мисли, че с нещо съм го обидила, да ми посочи точно с какво - с удоволствие ще му се извиня пред целия форум Grinning

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 295
http://www.medea-bg.com/hotel/

БУБА,страхотна си,мацка! Wink Погледни този линк горе,ние поне 3 пъти в годината ходим там да отмаряме,на близо е и е супер ! newsm10

# 70
  • Мнения: 5 622
http://www.medea-bg.com/hotel/

БУБА,страхотна си,мацка! Wink Погледни този линк горе,ние поне 3 пъти в годината ходим там да отмаряме,на близо е и е супер ! newsm10

Мерси за предложението.Ама скъпо ми се видя това нощувка 20 лева.Значи двойна стая 40 лева.Ох с тези цени в нашата мила родина,направо да се споминеш.А така обичам да пътувам..........

Иначе на Цонево съм била и аз много спокойно е мястото.

Буба а по темата да попитам за цените в този чифлик, че много харесвам такива местенца. А пък аз ще ти препоръчам "Фенерите" в Кметовци (предното село преди Боженци) за някой празник или почивка.

Цените са следните-двойна стая,като има и със спалня,има и с отделни легла е 36 лева.Цената е със закуска!А на апартамента цената е 54 лева.Апартаментите са няколко,все различни,както и двойните стаи между другото и са разкошни.Особено за зимата,щото са с камини  Wink

А сега ти кажи за Фенерите.На 29-ти август бяхме там,в Кметовци,но по работа и видях мястото,но незнам цените.Гледала съм им сайта,ама бая скъпо ми се видя.А иначе селото не е нищо особено,да им се начудиш от къде ги вадят тия цени Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 5 622
И между другото имам идея-Нека всеки да си изтрие злобните постинги,защото темата е много хубава и небива да се оризелява с тази простотия.Аз лично бих изтрила своите,стига и другите да го направят и да "изчистим" хубавата тема  Mr. Green

# 72
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Ами и във Фенерите спането е по 20 лева на легло, но е много луксозно и обслужването е перфектно.  В ресторанта е много евтино и менюто е страшно богато.

Общи условия

Активация на акаунт