защо така се случва?

  • 1 226
  • 12
  •   1
Отговори
По принцип пиша във форума, но този път ще предпочета анонимност. Бих искала да попитам за вашето мнение.

Случката: мъж и жена започват връзка на 23 и са заедно 4 години. След първата година и половина, през което живеят заедно и са щастливи на мъжа му се налага д аработи по няколко месеца в чужбина. През останалото време си е в България и си живее с приятелката си. Все по-често започва да говори, че тяе жената на живота му, че иска да има дете от нея, иска да се оженят до 2-3 години и т.н Преди година, в период когато мъжа отново е в чужбина, жената усеща, че се случва нещо. Директно го пита : има ли проблем, има ли някой друг, при което е обвинена, че само си мисли за глупости, че няма друг човек, че сама се вкарва във филми и т.н
Жената обаче продължава да се съмнява. При един последващ разговор и натиск от страна на жената, мъжът признава, че се е запознал "случайно" по скайп с момиче, което никога не е виждал, но изпитва нещо към нея, след малко проучване от страна на жената става ясно, че се познават от година, чуват се редовно по телефона и скайп и възприемат нещата между тях като връзка. Те двамата никога не са се срещали. Мъжът е категоричен, че иска сега и веднага да приключи 4-годишната си връзка, заради новата жена, която никога не е срещал наживо  #Crazy #Crazy #Crazy Жената започва да го убеждава поне да помисли докато се върне в България след месец и да си поговорят като разумни големи хора и пак да помислят върху всичко и че въпреки всичко е готова да даде шанс на връзката им, но мъжа е категоричен, че приключват нещата веднага заради новата жена. Последиците за жената е излишно да ги обяснявам.

Нормално ли е това?

# 1
  • Мнения: 46 511
Нормално е.
Разделените в различни градове/държави двойки, рядко оцеляват.

# 2
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Нормално е.
Разделените в различни градове/държави двойки, рядко оцеляват.

за съжаление е така  Sad

# 3
  • Мнения: 431
Ами браво на мъжа, че е взел решение и си го отстоява. По-добре така, отколкото да лъготи с години. Сега всички са наясно.

Нататък размишленията нормално ли е да се влюбваш в невидян човек нямат никакво значение. Деца, брак няма, всеки си върви по пътя - проблем няма.

# 4
  • Мнения: 2 556
Хич не бих му вярвала, че не са се срещали. А на 27 години и за жената е идеален момент да си намери нов мъж.

# 5
  • Мнения: 22 430
Съвсем нормално е, не виждам нищо нередно.
И да се върне в БГ и да разговаряте, ефекта ще е най-вероятно същият.
А дали не са се виждали, малко е съмнително, но не и невъзможно.

# 6
  • Мнения: 1 168
А бе, нормално е, но аз бих предпочела да водя такива разговори лице в лице, а не по скайп или телефон.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хич не бих му вярвала, че не са се срещали.

И на мен ми беше трудно да повярвам, но има адски много хора, които са си "гаджета" единствено само в интернет. Съвсем прясно от вчера разбрах, от един познат, че с приятелката си ходят от 1 година.....и никога не са се виждали....  Whistling ooooh! Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе как ще е нормално? Аз връзка заради друг не бих приключила преди да съм спала с него, камо ли преди да съм го виждала Mr. Green Майтап, майтап, ама наистина не мога да повярвам, че тези двамата не са се срещали.

# 9
па оная от скайп ако се окаже мъж  ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 844
абе не е много нормално,ама какво да се прави,всичко се случва вече. ooooh!

# 11
  • Мнения: 51
Абе как ще е нормално? Аз връзка заради друг не бих приключила преди да съм спала с него, камо ли преди да съм го виждала Mr. Green Майтап, майтап, ама наистина не мога да повярвам, че тези двамата не са се срещали.
Оф,и аз така.Как ще рискуваш да си натресеш някой сакатлък в леглото току- така.Абе много шантав народ има.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 25 239
И аз съм на мнението на Белинда. Нормално е да се влюби в друга естествено, ама да е толкова влюбен в жена, която никога не е виждал наживо... По ми подхожда за поведение на тийнейджър, отколкото на зрял мъж.

Общи условия

Активация на акаунт