Въпрос за един уред за коса

  • 22 147
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Съжалявам , че цяла нова тема пускам за това , просто наистина не мога да намеря това , което търся.

Предиии ... много време , години вече , по телевизията даваха една реклама за един уред за коса , нещо като преса , която обаче по някакъв начин режеше стърчащите и накъсани крайчета и връхчета на косата. Още тогава се замислих , но нямаше как да отделя пари да си поръчам.

Някой да си спомня или да се сеща какъв беше този уред , случайно някой да го е ползвал?
Нито името си спомням нито фирмата нищо , незнам дали въобще още се произвежда.

А наистина искам подобен уред , защото никакви балсами и помади и маски до сега не са ми помагали срещу цъфтящите краища.

Ще се радвам ако се намери някой да ми помогне , ако знае някаква информация , благодаря предварително Wink

# 1
  • Мнения: 9
спомням си го добре, но моето мнение е, че е пълна заблуда като повечето неща, които се рекламират по тв. пробвай  с добър фризьор.

# 2
  • Мнения: 10
И аз по  едно време се сетих за него рових се из нета но не намерих нищо Sad

# 3
  • Мнения: 256
Имах го този уред. Преди време имах проблем с цъфтящи краища и твърдо бях решила, че ще свърши работа. Голям зор беше, нямаха в наличност, днес - утре, накрая го дадоха на доста по-ниска цена от обявената. Мисля, че Топ шоп го продаваха и може би се казваше split ender.
И така - равносметката: косата ми е къдрава и трябваше да отделям малък кичур, да го разресвам мнооого прилежно до почти изправено състояние, за да успея да мина с уреда в противен случай следваше безобразно заплитане и 15 минутно разплитане. Бръмчи ужасно. Реже нещо, но определено не това, което трябва. Минавах по много пъти един и същ кичур с тайната надежда да изреже лошите крайчета,но не - ефект граничещ с нула. В някакъв момент главата ми бръмваше от шума и спирах. Пробвах още няколко пъти тъпо и упорито, но накрая се отказах. Спасението е фризьор и подходящи грижи след това.

# 4
  • Мнения: 71
http://www.splitender.com/ за това ли става въпрос?Имам го и върши работа но рядко го ползвам.

# 5
  • Мнения: 2
Аз също съм настроена скептично към този уред, братовчедка ми си го беше взела от англия, не й вършеше работа. palechka89 пробвала ли си с кристали, например на alfaparf или като цяло с кристали против цъфтящите краища ?

Общи условия

Активация на акаунт